Weselny Koktajl Bar 2023 / Nowości

17 kwietnia, 2023 Grzegorz Wydok

Realizacje indywidualne

Mobilny barman na wesele / 2023

Usługa: Barman na wesele
Event: Wesela 2023
Klient: Oferta
Front barowy: białe pikowania / czarne pikowania / naturalne drewno / lustro bar

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl


Sezon 2023 / oferta weselna

Wielkimi krokami zbliża się peak tegorocznego sezonu weselnego. W naszej agencji zaczynając od końca Maja poprzez czerwiec, lipiec i sierpień będzie bardzo pracowicie. Czerwiec to specyficzny miesiąc – w tygodniu działy z biznesowymi realizacji a weekendy to już po 2 wesela w każdą sobotę. Wszystko musi być dobrze ułożone pod względem logistycznym.

Zapoznajcie się z nowościami jakie przygotowaliśmy na wesela! Wybierzcie jeden z naszych gotowych pakietów! Tak to nasz gift dla przyszłych Par Młodych! To Wy wybieracie pakiet za określoną kwotę, taki który będzie odpowiedni dla Waszego budżetu!

Nowości w ofercie 2023

1. Lustro bar z złotymi zdobieniami
Pod koniec roku 2022 wjechał do naszego magazynu nowy front barowy. Lustro z złotymi zdobieniami! To absolutnie rewelacyjne rozwiązanie, które będzie pasować do wszystkich rodzai sal weselnych – od rustykalnych stodół a kończąc na salach glamur! Mamy 4 takie fronty co pozwala nam zbudowanie dwóch barów z dwoma stanowiskami. Usługa barman na wesele na najwyższym poziomie!

2. Barista na wesele
Wiadomo wszystko co w pakcie jest tańsze! Dlatego od początku 2023 roku funkcjonuje u nas kompleksowy bar z barmanem i baristą! Jak wszyscy wiemy Polacy to obecnie świadomi kawosze, dlatego byle jaką kawą się nie zadowolą! U nas kawa jest najlepsza! Doświadczony barista, włoskie ekspresy ciśnieniowe, młynek do kawy no i nasza mieszanka Gold Blend! Barista na wesele to obowiązek jeżeli chcecie, aby Wasze wesele było perfekcyjne!

3. Karta koktajlowa
Pod koniec roku 2023 na naszej stronie internetowej w zakładce pojawiła się odświeżona wersja naszej koktajlowej! Zachęcamy do zapoznania się z nową odsłoną i wyborem koktajli do Waszego menu weselnego!

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , , , , , ,