Dlaczego warto wybrać bar lemoniadowy?

Lemoniady podawane w naszym barze są przygotowywane z naturalnych produktów. Podajemy różne smaki zgodne z zapotrzebowaniem, dlatego u nas znajdziecie smak oryginalnej lemoniady, o smaku zielonego ogórka z miętą, porzeczki z miętą, limonki z truskawką!

Nasze lemoniady mogą być podane w naczyniach jednorazowych lub szklanych. Na specjalnie na życzenie klienta możemy zaoferować naklejki z logo firmy lub dowolnymi napisami! Taki zabieg marketingowy idealnie sprawdzi się na stoiskach targowych!

Mobilni Barmani działają kompleksowo. Ustawiamy mobilny bar, przywozimy lód oraz szkło koktajlowe. Jak również zajmiemy się dla Was zakupami alkoholi, napoi, owoców oraz przypraw. To wyróżnia nas na tle konkurencji!

Wyróżnij swoja imprezę lub event

Naturalne syropy

Wszystkie syropy jakich używamy jako bazy w naszych lemoniadach są w 100% naturalne i przygotowywane przez nas samych. To gwarancja niepowtarzalnego smaku!

Zero strat

Nasza firma jest zdania zero strat! Dlatego owoce wykorzystujemy prawie w 100%. Z skórek tworzymy kordiały,a z owoców wyciskamy świeży sok, oraz gotujemy autorskie syropy!

Recykling

Nasze lemoniady podajemy w tekturowych kubkach, a plastikowe słomki zastąpiliśmy papierowymi oraz wykonanymi z mączki kukurydzianej. Wiemy jak ważna jest w dzisiejszych czasach ekologia i wyznajemy dewizę EKO!

Bar lemoniadowy & smoothie

0

realizacje jednego dnia

0

lat doświadczenia w cateringu barmańskim

Stawiamy na jakość

Kto z Was nie chciałby ochłodzić i orzeźwić się oryginalną lemoniadą?

A jaki jest przepis na prawdziwą lemoniadę? Świeżo wyciśnięty sok z limonek i cytryn, odrobina syropu cukrowego i dużo wody mocno gazowanej! Mobilni Barmani zadbali, żeby takiego orzeźwienia nie zabrakło na Waszej imprezie!

Z naszą agencją barmańską możecie mieć taki bar lemoniadowy na swojej imprezie, urodzinach, weselu, bankiecie firmowym czy stoisku targowym! Do tego możemy specjalnie spersonalizować kubki – to robi wrażenie!

Nic tak nie pobudzi i orzeźwi jak przygotowane z naturalnych produktów napoje w barze lemoniadowym od Mobilnych Barmanów!

Bar lemoniadowy ? Sami wybierzcie swoje smaki!

Jeżeli macie jakiś ulubiony smak, a niema go w wymienionych niczym się nie przejmujcie tylko dajcie znać! Na pewno go przygotujemy! Takie drinki bezalkoholowe to doskonałe rozwiązanie na stoiska targowe! Każdy kto odwiedza stoisko wybranej firmy częstowany jest naszą lemoniadą! Przez co zwiększacie szanse na sprzedanie swojej oferty!

Pamiętajcie, że mamy również smaki sezonowe! Świeże polskie owoce doskonale nadają się na syropy, które są bazami naszych lemoniad!

A może smoothie bar?

Smoothie bar to hit!

Jeżeli lemoniady to dla Was za mało, koniecznie rozszerzcie go o koktajle smoothie! To napoje przygotowywane z świeżych owoców oraz warzyw. Doskonale gaszą pragnie! Nasze są wyjątkowe, ponieważ ich smaki są naszego autorstwa i są niepowtarzalne. Jeżeli jeszcze nas nie zarezerwowaliście zróbcie to teraz!

Połączenie smoothie baru z lemoniadami pozwoli przyciągnąć na Wasze stoiska targowe jeszcze większą liczbę odwiedzających! To dzięki odwiedzającym będziecie mogli podnieść sprzedaż w Waszej firmie!

Co jeszcze możemy zrobić?