Co możemy dla Was zrobić

Bar Lemoniadowy & Smoothie

Świeże owoce, odrobina cukru i maceracja – to nasz przepis na naturalną lemoniadę!

Pytania

(+48) 695 642 838

Damrota 35/1

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Wyślij wiadomość

biuro@mobilni-barmani.pl

Oryginalne smaki

Lemoniady podawane w naszym barze są przygotowywane z naturalnych produktów. Bar lemoniadowy, będzie poddawać różne smaki zgodne z zapotrzebowaniem iw Waszym wyborem, dlatego u nas znajdziecie smak oryginalnej lemoniady, o smaku zielonego ogórka z miętą, porzeczki z miętą, limonki z truskawką! W naszej ofercie są smaki stałe i sezonowe.

Identyfikacja

Nasze lemoniady mogą być podane w naczyniach jednorazowych lub szklanych. Na specjalnie na życzenie klienta możemy zaoferować naklejki z logo firmy lub kubki jednorazowe z pełnym zadrukiem! Taki zabieg marketingowy idealnie sprawdzi się na stoiskach targowych! A logo na kubkach będzie przyciągać potencjalnych klientów

Kompleksowe działania

Mobilni Barmani działają kompleksowo. Ustawiamy mobilny bar, przywozimy lód oraz szkło koktajlowe. Nasza agencja barmańska zapewnia również pełne zaopatrzenie baru. Bar lemoniady będzie przygotowany przez nas od początku końca! To wyróżnia nas na tle konkurencji! Jesteśmy przygotowani na kilka realizacji jednego dnia!

Bar Lemoniadowy - sami wybierzcie smaki

Jeżeli macie jakiś ulubiony smak, a niema go w wymienionych niczym się nie przejmujcie tylko dajcie znać! Na pewno go przygotujemy! Takie drinki bezalkoholowe to doskonałe rozwiązanie na stoiska targowe! Każdy kto odwiedza stoisko wybranej firmy częstowany jest naszą lemoniadą! Przez co zwiększacie szanse na sprzedanie swojej oferty!

Pamiętajcie, że mamy również smaki sezonowe! Świeże polskie owoce doskonale nadają się na syropy, które są bazami naszych lemoniad!

Wyróżnij swój event i imprezę!

Naturalne syropy

Wszystkie syropy jakich używamy jako bazy w naszych lemoniadach są w 100% naturalne i przygotowywane przez nas samych. To gwarancja niepowtarzalnego smaku!

Zero strat

Nasza firma jest zdania zero strat! Dlatego owoce wykorzystujemy prawie w 100%. Z skórek tworzymy kordiały,a z owoców wyciskamy świeży sok, oraz gotujemy autorskie syropy!

Recykling

Nasze lemoniady podajemy w tekturowych kubkach, a plastikowe słomki zastąpiliśmy papierowymi oraz wykonanymi z mączki kukurydzianej. Wiemy jak ważna jest w dzisiejszych czasach ekologia i wyznajemy dewizę EKO!

Bar lemoniadowy - jak to wygląda?

Kto z Was nie chciałby ochłodzić i orzeźwić się oryginalną lemoniadą?

A jaki jest przepis na prawdziwą lemoniadę? Świeżo wyciśnięty sok z limonek i cytryn, odrobina syropu cukrowego i dużo wody mocno gazowanej! Mobilni Barmani zadbali, żeby takiego orzeźwienia nie zabrakło na Waszej imprezie!

Z naszą agencją barmańską możecie mieć taki bar lemoniadowy na swojej imprezie, urodzinach, weselu, bankiecie firmowym czy stoisku targowym! Do tego możemy specjalnie spersonalizować kubki – to robi wrażenie!

Nic tak nie pobudzi i orzeźwi jak przygotowane z naturalnych produktów napoje w barze lemoniadowym od Mobilnych Barmanów!

Chcesz więcej? Smoothie bar to hit!

Jeżeli lemoniady to dla Was za mało, koniecznie rozszerzcie go o koktajle smoothie! To napoje przygotowywane z świeżych owoców oraz warzyw. Doskonale gaszą pragnie! Nasze są wyjątkowe, ponieważ ich smaki są naszego autorstwa i są niepowtarzalne. Jeżeli jeszcze nas nie zarezerwowaliście zróbcie to teraz!

Połączenie smoothie baru z lemoniadami pozwoli przyciągnąć na Wasze stoiska targowe jeszcze większą liczbę odwiedzających! To dzięki odwiedzającym będziecie mogli podnieść sprzedaż w Waszej firmie!

Podaj szczegóły

naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy.

Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę na targi, konferencje skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Każda propozycja cenowa przygotowywana jest w przeciągu 48 godzin od złożenia zapytania.

Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!

Formularz kontaktowy