Bar lemoniadowy & smoothie

Bar lemoniadowy

Kto z Was nie chciałby ochłodzić i orzeźwić się oryginalną lemoniadą?

A jaki jest przepis na prawdziwą lemoniadę? Świeżo wyciśnięty sok z limonek i cytryn, odrobina syropu cukrowego i dużo wody mocno gazowanej! Mobilni Barmani zadbali, żeby takiego orzeźwienia nie zabrakło na Waszej imprezie!

Z naszą agencją barmańską możecie mieć taki bar lemoniadowy na swojej imprezie, urodzinach, weselu, bankiecie firmowym czy stoisku targowym! Do tego możemy specjalnie spersonalizować kubki – to robi wrażenie!

Nic tak nie pobudzi i orzeźwi jak przygotowane z naturalnych produktów napoje w barze lemoniadowym od Mobilnych Barmanów!

Naturalne syropy

Wszystkie syropy jakich używamy jako bazy w naszych lemoniadach są w 100% naturalne i przygotowywane przez nas samych. To gwarancja niepowtarzalnego smaku! Ale to nie jedyny powód dlaczego sami tworzymy syropy i kordiały. Nasza firma jest zdania zero strat! Dlatego owce wykorzystujemy prawie w 100%. Z skórek tworzymy kordiały, wyciskamy świeży sok, a z samych owoców gotujemy syropy!

Nasze lemoniady podajemy w tekturowych kubkach, a plastikowe słomki zastąpiliśmy papierowymi oraz wykonanymi z mączki kukurydzianej. Wiemy jak ważna jest w dzisiejszych czasach ekologia i wyznajemy dewizę EKO!

Wybierzcie swoje smaki lemoniady

Jeżeli macie jakiś ulubiony smak, a niema go w wymienionych niczym się nie przejmujcie tylko dajcie znać! Na pewno go przygotujemy! Takie drinki bezalkoholowe to doskonałe rozwiązanie na stoiska targowe! Każdy kto odwiedza stoisko wybranej firmy częstowany jest naszą lemoniadą! Przez co zwiększacie szanse na sprzedanie swojej oferty!

Pamiętajcie, że mamy również smaki sezonowe! Świeże polskie owoce doskonale nadają się na syropy, które są bazami naszych lemoniad!

Dlaczego warto wybrać bar lemoniadowy?

Lemoniady podawane w naszym barze są przygotowywane z naturalnych produktów. Podajemy różne smaki zgodne z zapotrzebowaniem, dlatego u nas znajdziecie smak oryginalnej lemoniady, o smaku zielonego ogórka z miętą, porzeczki z miętą, limonki z truskawką!

Nasze lemoniady mogą być podane w naczyniach jednorazowych lub szklanych. Na specjalnie na życzenie klienta możemy zaoferować naklejki z logo firmy lub dowolnymi napisami! Taki zabieg marketingowy idealnie sprawdzi się na stoiskach targowych!

Mobilni Barmani działają kompleksowo. Ustawiamy mobilny bar, przywozimy lód oraz szkło koktajlowe. Jak również zajmiemy się dla Was zakupami alkoholi, napoi, owoców oraz przypraw. To wyróżnia nas na tle konkurencji!

Oferujemy również