Nasza oferta dla biznesu

Branding dla stoisk

usługi: barman na targi \ barista na targi \ warsztaty barmańskie \ bar lemoniadowy

Nasz moduł barowy będzie częścią Waszego stoiska. Logotyp na froncie lub dowolna grafika, fartuch barman/ baristy oraz kubki z zadrukim sprawią, że Państwa marka będzie rozpoznawalna na całych targach.

Decydując się na naszą usługę barista na targi lub barman na targi warto podjąć decyzję o tym, aby nasz bar wizualnie pasował do stoiska targowego. Chcemy, aby każdy element naszych usług barmańskich i baristycznych współgrał z Państwa strefą targową.
Dlatego, przygotowaliśmy szereg działań, które pozwolą na zwiększenie świadomości Państwa marki oraz przyciągniecie jeszcze większej ilości odwiedzających do Waszego stoiska targowego.

Decydując się na bar kawowy lub bar lemoniadowy na targach, konferencjach i eventach, nie zapomnij o identyfikacji wizualnej na swoim stoisku! To pozwoli Wam zostać zapamiętanym!

Opierając się o regułę wzajemności możemy wyprowadzić więc tezę, że jeżeli obdarujemy daną osobę kubkiem kawy z logo naszej firmy będzie dążyła ona do jak najszybszego zrealizowania potrzeby rewanżu np. poprzez skorzystanie z usług Państwa firmy.

Grafika na fartuchach baristów i barmanów

W trakcie targów oraz konferencji stosujemy sprawdzone metody identyfikacji wizualnej Państwa firmy! Najprostszym rozwiązaniem jest umieszczenie logo firmy na fartuchach barmanów oraz baristów. Taki zabieg spowoduje, że osoby odbierające zimne napoje oraz napary kawowe, dobrze Państwa zapamiętają.

Ten prosty zabieg marketingowy sprawi, że barista lub barman będzie dodatkiem a częściom Państwa stoiska. Logo na fartuchu to doskonały sposób na wzmocnienie wizerunku firmy na targach lub konferencji.

Koszty fartuchów z logo: 120 zł netto

Logo na tekturowych kubkach jednorazowych

W trakcie naszych realizacji używamy kubków biodegradowalnych, które możemy zadrukować w full kolorze. Mamy kubki dedykowane do napoi zimnych oraz napoi gorących. To świetna opcja reklamy dla Państwa firmy, kiedy goście stoiska noszą kubki z logo firmy! Dla mniej wymagających klientów mamy propozycje brandu w formie naklejki z logo!

Dowolna grafika. logo lub motto firmy to najłatwiejszy z sposób, aby reklamować firmę na evencie, targach czy konferencji! Każdy kto zamówi kawę lub koktajl i pójdzie w gąszcz ludzi będzie promował Państwa markę! Kubeczki 200/250 ml z zadrukiem to kolejna nasza sprawdzona metoda na podniesienie świadomości marki!

Koszt 1000 kubków w zadruku full color: 500 zł netto
Koszt 2000 kubków w zadruku full color: 900 zł netto

Brand na froncie baru

Dopełnieniem identyfikacji wizualnej Państwa stoiska, będzie grafika na froncie baru. Nasze elegancki zadruk frontu będzie w full kolorze sprawi, że bar nie tylko będzie dobrze się prezentował, ale również będzie rozpoznawalny i widoczny z daleka. Skorzystajcie z pełnej identyfikacji wizualnej i przyciągnijcie na swoje stoisko większą ilość potencjalnych klientów!

Koszt zadruku na jeden moduł: 250 zł netto
Koszt zadruku na dwa moduły: 400 zł netto

Nasze ostatnie realizacje dla firm

Dlaczego Mobilni Barmani?

Połączenie brandingu z dopracowanymi barami kawowymi oraz barami lemoniadowymi daję każdej firmie przewagę nad konkurencją! Obok naszego baru przejdą setki, jeżeli nie tysiące gości targów oraz konferencji! Co zapamiętają? Państwa logo i nazwę firmy! A w czasie, gdy będziemy podawać kawę czy lemoniadę, przedstawiciel firmy zainteresuje gościa ofertą produktu czy usługi!

Wszystkie identyfikację, które Państwu proponujemy, wykonywane są przez profesjonalistów, z którymi współpracujemy od lat! Dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonywanych zadruków!

Pamiętajcie, identyfikacja wizualna naszych barów podnosi sprzedaż jak również świadomość klientów!

Wasza firma wystawia się na targach branżowych lub uczestniczy w konferencji? Skorzystaj z naszych usług barman na targi oraz barista na targi! Wyróżnij swoje stoisko odpowiednią identyfikacją wizualną i spraw, że klienci na długo Was zapamiętają!

Zapraszamy do kontaktu!

  Skorzystaj z naszego formularza kontakotowego

  Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Pamiętajcie zapytać o inne rzeczy jakie możemy dla Was zrobić! Może logo z posypki na kawie lub inne dodatki! Napisz, a my damy znać co dla Was możemy zrobić!

  Nie zapomnijcie podać nam daty imprezy oraz miasta gdzie targi lub konferencja będzie się odbywać!

  Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

  Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!

  Mało? To też możemy zrobić!