Barman na konferencje – MSD / Wisła

9 kwietnia, 2024 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Barman na konferencje – WISŁA

Usługa: barman na konferencje
Event: KONFERENCJA WETERYNARYJNA
Klient: MSD
Branding: Kubeczki jednorazowe, fartuch barmana

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Tym razem z firmą MSD udaliśmy się do Wisły na konferencję weterynaryjną. Mobilni Barmani odpowiadali na tym wydarzeniu za przygotowanie na stanowisku firmy bezalkoholowych napoi – moktajli oraz owocowych lemoniad. Na życzenie klienta wszystkie napoje było w kolorze produktu wprowadzanego na rynek. Obsługa naszego barmana była dwudniowa, i w każdej przerwie między wykładami był mocno oblegany przez wszystkich uczestników konferencji.

Jak zwykle stawiamy na partnerstwo w realizacjach biznesowych. Jest to już kolejna wspólną impreza z firmą MSD i oczywiście mamy nadzieję że nie ostatnia!

Nasza obsługa barmańska na targach była oczywiście w wersji kompleksowej! Często pytacie co to znaczy, więc odpowiadamy! Tak naprawdę spodziewacie się na stoisku gotowych do pracy barmanów lub baristów. Z pełnym zaopatrzeniem, sprzętem oraz niezbędnymi dodatkami! Mamy mobilne moduły barowe, ekspresy ciśnieniowe, młynki i najwyższej jakości półprodukty!

Dla Was zyskujemy czas, jaki możecie przeznaczyć na przedstawienie oferty swoim potencjalnym klientom. Dajemy Wam prestiż, przygotowując najwyższej jakości kawy, koktajle oraz lemoniady dla Waszych partnerów oraz kontrahentów!

Wszystko w przygotujemy w budżecie jaki przygotowaliście na wydarzenie!

Co założyliśmy

– lemoniada w pakiecie no limit
moktajl bar no limit
– fartuch barmana z logotypem
kubki z logotypem
– obsługa barmana w ciągu dwóch dni konferencji

Tym razem korzystaliśmy baru przygotowanego przez firmę, która przygotowywała zabudowę Bar prezentował się świetnie co zdecydowanie ułatwiło nam pracę. Wydarzenie odbywało się w pierwsze uderzenie wiosny, dlatego zimne napoje cieszyły się olbrzymim powodzeniem!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi mobilni barmani i mobilni bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , , , , , , , ,