Barman na wieczór panieński

Warsztaty

Nasz pomysł na Wieczór Panieński to warsztaty barmańskie! Pod okiem profesjonalnego barmana pokażemy Wam jak przygotować klasyczne koktajle, bez użycia sprzętu sprzętu barmańskiego, użyciem przyborów, które znajdują się w każdej kuchni! Kraftowe warsztaty barmańskie.

Integracja

Warsztaty barmańskie doskonale zintegrują wszystkie uczestniczki wydarzenia. W trakcie warsztatów koktajle, które przygotujecie wypiją koleżanki z lewej lub z prawej albo z nad przeciwka. Taka wymiana koktajli to okazji do rozpoczęcia rozmowy i lepszego poznania się!

Dobra zabawa

A przy tym wszystkim warsztaty barmańskie to doskonała zabawa. Zabawa w barmana w towarzystwie koleżanek. Każda z Was otrzyma porcję informacji o przegotowywanych koktajlach oraz o sprzęcie którego używają barmani! Wypróbujcie nasze warsztaty barmańskie!

Jak wygląda Wieczór Panieński z barmanem?

Pokaz barmański sposobem na doskonały klimat

W ramach usług wieczór panieński z barmanem to około dwóch godzin doskonałej zabawy oraz integracji. Na początku przygotujemy warsztaty barmańskie, gdzie każda z uczestniczek nauczy się jak przygotować koktajlowe klasyki! To również doskonały moment, aby się lepiej poznać bo pracować będziemy w grupach! Kto lepszy? Kto szybszy, która z Was będzie miała więcej ducha barmana w sobie! Co w między czasie ? Spożywacie przygotowane przez Was koktajle!

Następnie zmiana! Teraz to barman przygotuje Wam kilka propozycji! Taki „beforek”, gwarantuje doskonałą atmosferę w dalszej części wieczoru!

Jak najwięcej szczegółów

Skontaktuj z nami się już teraz! Mobilni Barmani czekają! Pamiętajcie, aby podać nam jak najwięcej informacji o imprezie!

Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy

Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!

Formularz kontaktowy