Wieczór panieński z wyjątkowymi drinkami

Warsztaty

Nasz pomysł na Wieczór Panieński to warsztaty barmańskie! Pod okiem profesjonalnego barmana pokażemy Wam jak przygotować klasyczne koktajle, bez użycia sprzętu sprzętu barmańskiego, użyciem przyborów, które znajdują się w każdej kuchni! Kraftowe warsztaty barmańskie.

Integracja

Warsztaty barmańskie doskonale zintegrują wszystkie uczestniczki wydarzenia. W trakcie warsztatów koktajle, które przygotujecie wypiją koleżanki z lewej lub z prawej albo z nad przeciwka. Taka wymiana koktajli to okazji do rozpoczęcia rozmowy i lepszego poznania się!

Dobra zabawa

A przy tym wszystkim warsztaty barmańskie to doskonała zabawa. Zabawa w barmana w towarzystwie koleżanek. Każda z Was otrzyma porcję informacji o przegotowywanych koktajlach oraz o sprzęcie którego używają barmani! Wypróbujcie nasze warsztaty barmańskie!

Jak wygląda Wieczór Panieńskie z barmanem?

W ramach usług wieczór panieński z barmanem to około dwóch godzin doskonałej zabawy oraz integracji. Na początku przygotujemy warsztaty barmańskie, gdzie każda z uczestniczek nauczy się jak przygotować koktajlowe klasyki! To również doskonały moment, aby się lepiej poznać bo pracować będziemy w grupach! Kto lepszy? Kto szybszy, która z Was będzie miała więcej ducha barmana w sobie! Co w między czasie ? Spożywacie przygotowane przez Was koktajle!

Następnie zmiana! Teraz to barman przygotuje Wam kilka propozycji! Taki „beforek”, gwarantuje doskonałą atmosferę w dalszej części wieczoru!

W naszej ofercie również