Wieczór panieński z wyjątkowymi drinkami

Wieczór panieński z barmanem

Wieczór Panieński to najprawdopodobniej najważniejsza impreza dla przyszłej Panny Młodej zaraz po weselu! I właśnie dlatego musi być dopracowana i wyjątkowa! Mamy dla Was pomysł na wieczór panieński – niech o tę wyjątkowość zadbają barmani z naszej agencji! Przygotujemy dla Was najlepsze drinki!

Wyjątkowa noc w gronie przyjaciółek

To, co powinno wyróżniać Wasz wieczór panieński, jest to, że powinna być niezapomniana dla uczestniczek! I właśnie z naszymi koktajlami taka będzie! Dzięki naszej wyjątkowej usłudze, wszystkie uczestniczki będą mogły same spróbować swoich sił za barem! Wybierzecie koktajle, zarezerwujcie termin i bawcie się na z nami całą noc! Barman na wieczorze panieńskim zadba o jak najlepsze nastroje!

Jak wygląda wieczór panieński z barmanem?

W ramach usług wieczór panieński z barmanem to około dwóch godzin doskonałej zabawy oraz integracji. Na początku przygotujemy warsztaty barmańskie, gdzie każda z uczestniczek nauczy się jak przygotować koktajlowe klasyki! To również doskonały moment, aby się lepiej poznać bo pracować będziemy w grupach! Kto lepszy? Kto szybszy, która z Was będzie miała więcej ducha barmana w sobie! Co w między czasie ? Spożywacie przygotowane przez Was koktajle!

Następnie zmiana! Teraz to barman przygotuje Wam kilka propozycji! Taki „beforek”, gwarantuje doskonałą atmosferę w dalszej części wieczoru!

W naszej ofercie znajdziesz również