Co Wam proponujemy

Barista na wesele

Inne usługi: Barman na wesele \ Warsztaty Barmańskie \ Bar Lemoniadowy

Aromat świeżo mielonej kawy, ekspres ciśnieniowy oraz barista sprawi, że przy naszym barze będzie pełno Waszych gości!

Pytania

(+48) 695 642 838

Damrota 35/1

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Wyślij wiadomość

biuro@mobilni-barmani.pl

Bar kawowy na wesele

Taki bar może być doskonałym dodatkiem do weselnego drink baru. Tworzymy wtedy więcej atrakcji dla Waszych gości na przyjęciu. Aromatyczna kawa przygotowana przez naszego baristę to świetna alternatywa dla naszego mobilnego baru i powoduje, że przyciągamy do nas jeszcze więcej gości.

Atrakcyjna oferta

Dodatkowo połączenie pakietowe daje możliwości stworzenia dla Was atrakcyjnej oferty. Dla odważnych i zainteresowanych gości będziemy mieli niespodziankę! Nasz barista na weselu daje gościom możliwość zaparzenia kawy z prawdziwego zdarzenia.

To nas wyróżnia

 • Mobilny moduł barowy
 • Ekspresy ciśnieniowe włoskich producentów
 • Włoską kawę z kraftowej palarni
 • Posiadamy niezależne instalacje
 • Własna instalacja wodna
 • Bar może być ustawiony w namiocie

Aromatyczna kawa dla gości

Profesjonalny barista na wesele to doskonała atrakcja na przyjęcie. Goście mogą skosztować nie tylko swoje ulubione napoje, ale także spróbować czegoś nietypowego. Nasi specjaliści od baristyki oferują nie tylko świetne napary kawowe, ale dbają także o ich wizualny aspekt.

Oferujemy świeże spojrzenie na przyrządzanie i serwowanie kawy. Kawowy mobilny bar na wesele to gwarancja satysfakcji. Wszystkie podawane przez nas rozdaje kaw, są uzyskiwane z najwyższej jakości ziaren kaw.

Nasza kawa na młynku to sprawdzona mieszanka z włoskiej palarni! Jej jakość zaskoczyła już nie jednego kawosza!

Barista na wesele – kawa zachwycająca Twoich gości

Najwyższa jakość

Barista na wesele, dzięki mobilnym barom kawowym pozwolą waszym gościom na przeniesienie się do prawdziwej kawiarni, dzięki przepysznej, świeżej i pięknie podanej kawie. Może to być zarówno dodatek do całonocnej obsługi barmańskiej, jak i osobne stanowisko. Decydując się na naszego baristę na weselu, dajemy gwarancję kawy najwyższej jakości! Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów dotyczących naszej współpracy, a także do przejrzenia galerii zdjęć z naszych wcześniejszych realizacji. Dbamy o to, by nasze stanowisko było spójne z wizją pary młodej oraz pasowało do wystroju sali. Goście weselni będą zachwyceni możliwością napicia się dobrej, aromatycznej kawy, która będzie przygotowywane z myślą tylko o nich.
Dodatkowo zapewnimy przy barze kawowym wyjątkowe emocje i dodamy trochę humoru. Dobra filiżanka kawy zawsze sprzyjała rozmowom!

Wasza historia

Zapach świeżo palonej kawy już zawsze będzie się Wam kojarzył z jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu, a wszystko to dzięki profesjonalnym baristom na wesele, którzy potrafią wyczarować aromatyczne espresso, cappuccino, latte, a także klasyczne napary połączenie z pysznymi syropami. Ponadto oferujemy także personalizowane zdobienia kaw w postaci inicjałów pary młodej bądź innych symboli, które kojarzą się z gospodarzami. Każda stworzone przez nas kawa może być wyjątkowa dla Twoich gości. Wszyscy goście, którzy będą zainteresowani poznaniem tajników parzenia najlepszej kawy, mogą podczas przyjęcia przejść mini kurs i sami przygotować swój ulubiony napój. Nasza kawa powstaje dzięki użyciu wysokiej jakości ekspresów ciśnieniowych. Nasze ekspresy to klasyka w włoskim wydaniu , działamy na markach San Remo Capri oraz La Cimaballi. Dzięki czemu kawa zachowuje wszystkie walory smakowe, co na pewno odczują Wasze podniebienia. Na jakość serwowanej przez nas małej czarnej ma wpływ także gatunek ziarna – my pracujemy na bazie ziaren z lokalnej kraftowej palarni kawy.

Zamów baristę na wesele!

Formularz kontaktowy

  Podaj szczegóły

  Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy.

  Każda propozycja cenowa przygotowywana jest w przeciągu 48 godzin od złożenia zapytania.

  Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne