Pokaz barmański flair

Mocne otwarcie imprezy

Pokaz barmański flair może być doskonałym otwarciem Waszej imprezy jak również punktem kulminacyjnym. Możemy go wykonać na eventach czy weselach! Doskonale sprawdzi się również na stoiskach targowych. Taki pokaz barmański doskonale przyciągnie klientów do stoiska!

Tylko najlepsi barmani

To, co przygotowaliśmy jest wyjątkowe! Pokaz barmański flair w wykonaniu naszego barmana Michała doskonale sprawdzi się na wszystkich imprezach! To jeden z najlepszych barmanów w Polsce! Zobaczcie film i pokaz flair!

Wybierz nasze pokazy barmańskie

Nasze pokazy barmańskie gościły na imprezach i eventach. Oczarowały małe grupy i duże. Z naszym pokazem barmańskim Wasza impreza będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Nasz pokaz barmański flair trwa około 30 minut. To autorski scenariusz w którym, znajdują się najbardziej widowiskowe sztuczki barmańskie.

Wszystko zaczyna się od zaproszenia gości na środek sali, gdzie czeka bar. Chwila koncentracji. Muzyka i zaczyna się! Udowodnimy Wam, że grawitacja nie istnieje! Butelki, shekery nieustannie będą w powietrzu!

Wszystko z udziałem gości

Ale pokaz barmański to nie wszystko, po pokazie zapraszamy odważnych gości i uczymy ich podstaw sztuki flair!

Pokaz barmański to bardzo efektowna atrakcja, która sprawdzi się na każdej imprezie. Podczas naszej kilku letniej działalności wykonaliśmy setki pokazów! Zawsze będąc w centrum uwagi i zaskakując zaproszonych gości!

To dla Was również zrobimy