Kawas w Havas – barista do biura

1 października, 2023 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Barista na do biura Warszawa

Usługa: barista do biura
Event: Dzień Kawy 2023
Klient: Havas
Branding: –

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Koniec września to oczywiście święto dla kawoszy – Dzień Kawy. Kolejny już raz z tej okazji gościmy z serwisem kawowym w Warszawskim biurze firmy Havas.

Świetne miejsce, świetny zespół pracowników i ogromna ilość kawy podawana przez naszych baristów to napewno wiodąca część tego święta. Event charakteryzuje się dużą intensywnością, dlatego nasz bar kawowy pracuje na dwa ekspresy ciśnieniowe, aby wydajność była jak największa! W między czasie bariści opowiadali o sposobach i metodach parzenia kawy, rodzajach mieszanek ziaren.

Mobilni Bariści do biura to usługa na najwyższym poziomie dlatego, kawa na której pracujemy to mieszanka segmentu premium – GOLD BLEND – to połączenie dwóch rodzai ziaren – arabika 75% do 25% robusta. Uwierzcie nam taka kawa robi robotę.

Założenia

Nasze założenia:
– kawa w pakiecie no limit
– dwa ekspresy ciśnieniowe + dwa młynki
– mobilny bar dwu modułowy
– dwóch baristów

Lustro bar z złotymi zdobieniami napewno robił efekt WOW na wejściu! Ale tak naprawdę w tym wydarzeniu najważniejsza jest kawa i jeszcze raz kawa! Wydaliśmy ponad 600 kaw! I to było najważniejsze, bo uczestników tylko 150! Niektórzy byli u nas nawet 5 razy! To nas ogromnie cieszy!

Realizacja

Jak zwykle na montaż przybyliśmy dwie godziny przed wydaniem pierwszych kaw! Logistyka biurowca jest nam znana, ponieważ to już kolejna realizacja dla firmy Havas.

Praca mobilnego baru kawowego odbywała się na dwa ekspresy oraz dwa młynki, aby wydajność była optymalna. Start baru ustaliliśmy na godzinę 9.30 i już o 9.20 pojawili się pierwsi kawosze! I tak do godziny 15.00 bawiliśmy pracowników kawą oraz opowieściami z zakresu parzenia kawy, rodzajów ziaren i koktajli kawowych!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi mobilni barmani i mobilni bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , , , , , ,