Nasza oferta dla biznesu

Mobilny Barista do wynajęcia na targi i konferencje

usługi: barman na targi \ barista na konferencje \ warsztaty barmańskie \ bar lemoniadowy

Moduł barowy z logotypem Państwa firmy. Mobilny barista sprawi, że każde wydarzenie nabierze wyjątkowej oprawy! Wybierz naszą ofertę barista do wynajęcia! Ponad 200 realizacji rocznie! 4 ekspresy ciśnieniowe, 4 młynki do kawy i 4 zespoły baristów!
Od prawie 15 lat na rynku!

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Mobilny bar kawowy

Usługa barista do wynajęcia zdecydowanie podnosi jego rangę i urozmaica całe wydarzenie. Dobra, świeżo parzone espresso jest czymś, co przyciąga ludzi, sprzyja rozmowom i stawia na nogi. Nasi mobilni bariści obsługują różne rodzaje imprez, takie jak wesela, targi, konferencję, urodziny, spotkania w biurach, eventy integracyjne i wiele innych. Kawa koi zmysły i jednocześnie pobudza ciało, a my pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości ziarnach, które wypalane są specjalnie dla nas.

Nasza świeżo mielona kawa swoim aromatem przyciągnie do stoisk targowych rzesze odwiedzających, którzy mogą zostać Państwa potencjalnymi klientami. Zwabieni zapachem aromatycznego espresso, chętnie napiją się kawy oraz poznają markę. W ten sposób pomagamy zaprezentować ofertę Państwa firmy. Budujemy pozytywny wizerunek na eventach marketingowych, a świadomość Państwa marki znacząco wzrośnie.

Mobilny barista do wynajęcia na event

Zamawiając mobilny bar kawowy i usługę barista do wynajęcia, możecie liczyć nie tylko na wysokiej jakości, świeżą i aromatyczną kawę, fachową obsługę, ale także na jej serwowanie w sposób, który zachwyci każdego. Nasi bariści są w stanie wyczarować prawdziwe kawowe dzieła sztuki na każdej filiżance kawy. Od prostych, klasycznych wzorów takich jak serce czy rozetki, aż po inicjały pary młodej, a nawet logo firmy podczas targów. Największą zaletą naszej mobilnej kawiarni jest to, że jest zupełnie niezależna, to znaczy, że nie potrzebuje dostępu do bieżącej wody.

Nasza agencja barmańska i baristyczna opracowała własną instalację wodną, dlatego możemy pracować w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta. Hale targowe, hale produkcyjne imprezy plenerowe – bez problemu odnajdziemy się w takich miejscach. Ogranicza nas tylko wyobraźnia naszych klientów. Działamy na ternie Polski i Europy

Jak wygląda usługa barista do wynajęcia

Wszędzie dojedziemy

Nasza agencja barmańska dojeżdża w dowolne miejsce wskazane przez klienta w Polsce oraz za granicą! Pracowaliśmy na największych halach targowych w naszym kraju, ale również w całej europie. Jesteśmy dobrze skoordynowani, posiadamy olbrzymie zaplecze sprzętowe oraz mamy doświadczenie, dlatego montaże w trudno dostępnych miejscach nie są dla nas niczym nowym!

Kompleksowa oferta

Nasze propozycje są w pełnik kompleksowe! Zapewniamy mobilne bary, obsługę mobilnego baristy, wysokiej klasy ekspresy ciśnieniowe, kraftowe mieszanki kawy oraz wszelkie niezbędne dodatki! To zdejmuje z Państwa jakiekolwiek zakupy czy pomoc nam. Obsługę baristyczną zostawiacie nam w 100%. My przygotujemy wszystko profesjonalnie i najwyższym poziomie.

Indywidualny branding

Nasze mobilne baru posiadają możliwość indywidualnego oznaczenia brandem Państwa firmy czy instytucji. Nasi bariści będą pracować w fartuchach z logo firmy wynajmującej jak również, kubki w których będziemy podawać świeżo parzone kawy będą oznaczone logo. Takie zabieg marketingowy spowoduje, że Państwa stoisko i firma będą rozpoznawalne na całym wydarzeniu i przyciągnie rzeszę potencjalnych klientów.

A może obsługa barmańska

Jeżeli chcecie na Państwa wydarzeniu nie tylko mobilny bar kawowy, ale również profesjonalną obsługę barmańską, koniecznie sprawdźcie naszą ofertę! Posiadamy olbrzymie doświadczenie oraz szeroką ofertę barmańską. Możemy uświetnić imprezy klasycznym koktajl barem jak również barami , które będą podawać lemoniady i smoothie przygotowane wyłącznie z naturalnych produktów.

Taki kompleksowy bar zapewni Pańswta gościom oraz odwiedzającym wszystkiego co niezbędne!

Dlaczego warto wynająć mobilnego baristę

Obecność doświadczonego i profesjonalnego mobilnego baristy jest w stanie całkowicie odmienić oblicze przyjęcia. Ponadto można również zamówić usługę, która będzie urozmaicona o pokaz baristyczny, czyli technik parzenia i serwowania kawy jak z prawdziwej kawiarni. Mobilne bary kawowe pozwalają na przygotowanie kawy w około minutę, jest to zatem doskonały czas na zainteresowanie potencjalnego kontrahenta ofertą firmy. To również bardzo dobry czas na chwilę oddechu od obowiązków.

Pytania?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Dzwońcie, piszcie!

(+48)695-642-838
biuro@mobilni-barmani.pl

    Jak najwięcej szczegółów

    Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy

    Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

    Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!