Warsztaty barmańskie

Jak zostać barmanem w swoim domu

Organizujesz imprezę firmową? Nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić wydarzenie w którym bierze udział grupa do 30 osób? Szkolenie barmańskie prowadzone przez naszych barmanów to nauka w formie zabawy!

Jeżeli tak, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Nasze Warsztaty Barmańskie doskonale zintegrują grupę!

Podzielmy Waszych gości na grupy, każda z grup wybierze swojego szefa!

I pod naszym czujnym okiem nauczymy Was jak miarkować alkohol bez użycia miarki, jak sprzęty znajdujące się w każdym domu zamienić w sprzęt barmański oraz jak przygotować najsłynniejsze koktajle!

Z nami dowiesz się

  • Jak przygotować najsłynniejsze kotajle z użyciem wódki,
  • Jak profesjonalne sprzęty barmańskie zastąpić akcesoriami znajdującymi się w każdej kuchni,
  • Jakie syropy możemy sami przygotować,
  • Jak własnoręcznie przygotować puree owocowe.

Każdy z uczestników takich warsztatów dowie się jak przygotować Mojito i inne klasyczne koktajleWszystko w luźnej atmosferze!

Jak to wszytko wygląda?

Integracja

Jak zintegrować uczestników imprezy firmowej? Nasze warsztaty barmańskie to odpowiedź na Wasze pytanie!!! Szkolenie prowadzone przez doświadczonych barmanów w bardzo luźnej formie. To doskonała forma zabawy i integracji

Podstawy sztuki barmańskiej

Na naszych warsztatach poznacie kilka podstawowych trików barmańskich oraz jak zrobić sex on the beach bez shakera. Pokażemy Wam również jak wykorzystać sprzęt który znajduje się w każdym z domów do zastąpienia akcesoriów barmańskich!

Czas trwania

Całą zabawa będzie trwała około 2,5 h. W czasie zabawy uczestnicy będą również degustować przygotowane przez siebie koktajle!

Dla firm przygotowaliśmy również