Warsztaty barmańskie – jak to wygląda

Integracja

Jak zintegrować uczestników imprezy firmowej? Nasze warsztaty barmańskie to odpowiedź na Wasze pytanie!!! Szkolenie prowadzone przez doświadczonych barmanów w bardzo luźnej formie. To doskonała forma zabawy i integracji

Podstawy sztuki barmańskiej

Na naszych warsztatach poznacie kilka podstawowych trików barmańskich oraz jak zrobić sex on the beach bez shakera. Pokażemy Wam również jak wykorzystać sprzęt który znajduje się w każdym z domów do zastąpienia akcesoriów barmańskich!

Czas trwania

Całą zabawa będzie trwała około 2,5 h. W czasie zabawy uczestnicy będą również degustować przygotowane przez siebie koktajle! Po takiej zabawie możecie zdecydować się na dalszą cześć zabawy, gdzie nasi mobilni barmani przygotują koktajle!

Warsztaty barmańskie online

Ciągłe obostrzenia i niepewność roku 2021 spowodowała, że postanowiliśmy przejść to sieci i stworzyć warsztaty online! Wasi pracownicy nie wychodząc z domu zobaczą się z naszymi barmanami i wezmą udział w warsztatach barmańskich! W ramach takich warsztatów każdy z uczestników otrzyma od nas box warsztatowy z sprzętem oraz niezbędnymi produktami.

W takim boxie znajdzie się również instrukcja organizacji miejsca pracy oraz ściąga warsztatowa!

Na warsztatach barmańskich dowiesz się

Jak zrobić Mojito i syropy

Jak przygotowywać najsłynniejsze koktajle we własnym domu i z użyciem sprzętu, który znajduje się w każdej domowej kuchni! Po naszych warsztatach świadomie przygotujecie Mojito czy Sex On The Beach!

Dodatkowo dla ciekawych naszej pracy pokażemy Wam jak w łatwy i prosty sposób przygotować własne syropy barmańskie czy kordiały. Które świetnie będą nadawać się również do herbaty!

Zaskocz swoich gości

Dla kogo

Organizujesz imprezę firmową? Nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić wydarzenie w którym bierze udział grupa do 30 osób? Szkolenie barmańskie prowadzone przez naszych barmanów to nauka w formie zabawy!

Jak wyglądają

Nasze Warsztaty Barmańskie doskonale zintegrują grupę! Podzielmy Waszych gości na grupy, każda z grup wybierze swojego szefa! I przygotujemy krok po kroku wybrane koktajle

Z barmanami

I pod naszym czujnym okiem nauczymy Was jak miarkować alkohol bez użycia miarki, jak sprzęty znajdujące się w każdym domu zamienić w sprzęt barmański oraz jak przygotować najsłynniejsze koktajle!