Warsztaty barmańskie

Warsztaty barmańskie to doskonała zabawa polegająca na nauce przygotowania koktajli alkoholowych z całego świata. Nasze warsztaty to autorskie scenariusze, najpopularniejsze koktajle alkoholowe (to szansa na zrobienie ulubionego drinka) i doskonała zabawa dla wszystkich uczestniczących w takim Team Buildingu. Czas trwania spotkania to maksymalnie 2,5 h, na którym przygotujecie od 3 do 5 koktajli.

Po spotkaniu z nami będziecie umieć przygotować koktajle w prosty sposób, dowiecie się jak zrobić domowe syropy i pokażemy triki, dzięki którym po naszym evencie spokojnie staniecie się barmanami we własnych domach!

Gdzie sprawdzają się warsztaty? Wyjazdy firmowe, spotkania integracyjne, spotkanie po konferencjach, jak również motywacyjne eventy w biurach dla pracowników!

Każdy z uczestników wypija przygotowane drinki, a samo spotkanie może mieć formę rywalizacji pomiędzy grupami!

Zorganizuj z nami warsztaty barmańskie online i stacjonarne!!!

00

Na naszych spotkaniach warsztatowych

00

Doświadczenia w branży usług barmańskich

Wybierając nasze warsztaty macie gwarancję najwyższej jakości! Koszty naszych warsztatów zaczynają się od 2500 zł netto. Każda kalkulacja jest indywidualna – skorzystaj z formularza kontaktowego i poproś o swoją wycenę!

Jak wyglądają warsztaty?

Na naszych warsztatach barmańskich przygotujecie przepyszne koktajle. Jednak zanim to zrobicie, to czeka na Was sekcja warsztatowa, w której wprowadzimy Was w świat koktajlowy. Opowiemy o sprzęcie, o trendach panujących w świecie miksologi i tym, jak można zaskoczyć gości z drugiej strony baru. Poznacie barmańskie triki, dowiesz się, jaki sprzęt barmański przyda Ci się do odmierzania alkoholu oraz co możesz wykorzystać do przygotowania koktajli.

Nasze scenariusze pozwalają również podzielić uczestników na grupy i poprowadzić warsztaty w formie konkursu! Taka rywalizacja jeszcze mocniej zmotywuje uczestników to lepszej pracy!

Dla kogo i jak długo trwają warsztaty?

Nasze warsztaty i pokazy barmańskie to doskonała propozycja na spotkania integracyjne, małe imprezy firmowe lub jako forma event Team Building. Nasza oferta kierowana jest również do firm, które planują zorganizować eventy w biurach.

Maksymalny czas trwania naszych warsztatów to 2,5 godziny. Jednak w większości przypadków całkowity czas trwania takiej atrakcji zamyka się w 2 godzinach. W tym czasie uczestnik warsztatów przygotuje zależnie od wybranego scenariusza od 3 do 5 koktajli klasycznych. Koktajle, które będziecie przygotowywać to nasze sprawdzone propozycje, które serwujemy na eventach.

Nasza agencja barmańska istnieje na rynku już 10 lat i w trakcie swojej działalności uczestniczyła w setkach wydarzań, a barmani przeprowadzali kilkadziesiąt realizacji warsztatów barmańskich. Nasze warsztaty mogą być prowadzone w języku angielskim.

Przygotujemy warsztaty w sposób kompleksowy

Nasza agencja barmańska przy organizacji obsługi barmańskiej zawsze działa w sposób kompleksowy, dlatego nie inaczej jest przy organizacji warsztatów barmańskich. Zaczynając od organizacji stanowisk warsztatowych, kończąc na półproduktach. Wszystko na najwyższym poziomie. Cześć półproduktów to przygotowane przez nas syropy oraz kordiale i bittersy. Do każdej realizacji warsztatowej podchodzimy w sposób indywidualny i znajdujemy odpowiedni scenariusz dla grupy.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i poproś o wycenę!

Jeżeli poszukujecie kogoś, kto zorganizuje i przeprowadzi warsztaty barmańskie, to koniecznie skorzystajcie z naszej firmy! Olbrzymie doświadczenie, duże zaplecze sprzętowe i uznana pozycja na rynku sprawi, że Wasz event będzie wyjątkowy!

Zespół złożony z doświadczonych barmanów połączy przyjemne z pożyteczny i nauczy Was przygotowania drinków.

Sprawdź nasze ostanie realizacje i zobacz, gdzie gościły nasze bary i ekspresy do kawy.

Zapraszamy chętnych do współpracy!