Oferta dla biznesu

Barman na targi

Efektowne koktajle alkoholowe oraz bezalkoholowe! A może naturalne lemoniady lub świeże smoothie? Takimi napojami przyciągniemy potencjalnych klientów do Waszego stoiska!

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Wyślij wiadomość

biuro@mobilni-barmani.pl

Przyciągamy klientów

Uczestnicząc w targach, zawsze najważniejsze jest to, by osiągnąć zadowalającą liczbę odwiedzających oraz nowych klientów. Przyciągnięcie ich do stanowiska może nie być wcale tak łatwe, zwłaszcza jeśli wokół znajduje się bardzo duża konkurencja. Bardzo dobrym pomysłem na urozmaicenie stanowiska wystawowego jest mobilny drink bar i możliwość wynajęcia barmana, który zajmie się profesjonalnym przygotowywaniem koktajli oraz wprowadzi dobrą atmosferę.

Świetna atmosfera

Obecność barmana na targach podnosi prestiż stanowiska oraz samej firmy. Rozmowa z potencjalnymi kontrahentami będzie przebiegała dużo swobodniej kiedy towarzyszyć będzie Państwu kieliszek dobrej whisky lub orzeźwiający koktajl. Zrobi to bardzo dobre wrażenie i sprawi, że z pewnością zostaną Państwo docenieni i zapamiętani na długo.

Zrobicie wrażenie

Nasz barman na targi to profesjonalista w każdym calu. Potrafi przyrządzić klasyczne, bardzo dobrze znane wszystkim drinki i koktajle oraz zaproponować autorskie propozycje dla kogoś, kto chce poznać nowe smaki. Kartę drinków dostosowujemy do branży i rodzaje samego eventu. Zależy nam na tym, byście zaprezentowali się jak najlepiej i zrobili jak najlepsze wrażenie na uczestnikach targów.

Barman na targi - większe zainteresowanie i większa sprzedaż

Zdecydowanie urozmaicenie stanowiska o usługi barmana na targi przyciągnie większą ilość klientów, ale także pozwoli ich na dłużej zatrzymać. Dobry koktajl sprzyja długim i owocnym rozmowom. Zwiększa to także szansę, na osiągniecie zamierzonych celów.

Pracujemy na terenie wszystkich dużych hal targowych w Polsce – w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, czy Warszawie. Jesteśmy niezależni, nie potrzebujemy dostępu do bieżącej wody, możemy zatem ustawić się w dowolnym miejscu hali targowej. Sami dojeżdżamy na miejsce, a koszty dojazdu są wliczane w cenę.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą barmana na targi, zapraszamy do kontaktu. Potrzebujemy jak najwięcej informacji, by przygotować indywidualną, spersonalizowaną ofertę. Potrzebujemy informacji na temat tego, jak duże są targi, gdzie się odbywają i jak długo trwają, a także jaka jest przewidywana liczba gości i jakie są oczekiwania Państwa wobec tej usługi. Oferujemy swoje usługi również poza granicami naszego kraju.

Z tymi klientami pracowaliśmy

Mobilny barista na targi

Koktajle oraz lemoniady to dla Ciebie za mało? U nas w ofercie znajdziecie również profesjonalne usługi baristyczne! Mobilny bar kawowy doskonale spełni Wasze oczekiwania! Przy filiżance klasycznego espresso lub cappucinno pozyskanie nowych klientów będzie jeszcze łatwiejsze, a prestiż Waszego stoiska targowego wzrośnie!

Pamiętajcie świadczone przez nas usługi barmańskie oraz baristyczne są w pełni kompleksowe! Zapewniamy moduły barowe ( również z brandem na froncie ), profesjonalnych barmanów oraz baristów, pełne zaplecze sprzętowe i wszystkie inne niezbędne składniki do przygotowania usługi zgodnie z Waszymi wskazaniami!

Chcesz barmana na targi i co dalej?

Napisz do nas szczegóły Twojej imprezy. Bo im więcej ich znamy tym lepszą ofertę dla Was przygotujemy!

Formularz kontaktowy

    Jak najwięcej szczegółów

    Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy

    Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

    Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!