Co o nas mówią klienci

Referencje

Nasza agencja barmańska w trakcie swojej działalności od 2011 roku uczestniczyła w ponad tysiącu realizacja. Z naszymi klientami biznesowymi zbudowaliśmy relacje, które pozwalają nam stałą partnerską działalność. Natomiast na weselach nasze bary zawsze robiły koktajlowy efekt WOW!

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Kasia na fanpage'u Mobilnych Barmanów

28 czerwca 2018

Co to było za wesele! Dziękujemy Przemkowi za towarzyszenie Nam w tym dniu! Próbowałam, więc mogę stwierdzić, że drinki były przepyszne! Oprócz tego, każdy zachwalał Twoje podejście do pracy – uśmiech, pomoc i żarty. Bar wyglądał bardzo elegancko, każdy znalazł coś dla siebie. I absolutnie nie ograniczały Cię drinki z menu! Do dziś goście wspominają o barze i o tym, jak umilił im on czas na weselu. Nawet najstarsze babcie siedziały na tarasie z drinkami Przemka! Polecam serdecznie wszystkim, świetni ludzie o fantastycznym poczuciu humoru i profesjonalnym podejściu do pracy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dziękujemy za to, że byliście z Nami. Na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz.

*****

Jadwiga na fanpage'u Mobilnych Barmanów

18 maja 2017

Wielkie podziękowania dla super Barmana Grzegorza pełna profeska drinki cud miód pyszne kolorowe .Jesteśmy zachwycone POLECAM POLECAM POLECAM! I mam nadzieje na dalszą współprace.

Monika na fanpage'u Mobilnych Barmanów

10 maja 2016

Polecamy Barmana Grzegorza w 100 %!!! Barman spisał się na medal na naszym weselu 7 maja 2016r. Dziękujemy za bardzo profesjonalną obsługę barmańską, pozytywne podejście do każdego gościa. Serwowane drinki były kolorowe, smaczne i mocne. Praktycznie cały czas ustawiała się kolejka po drinki, nie ma co się dziwić Pan Grzegorz to pozytywny, miły, uśmiechnięty i profesjonalny barman. Dziękujemy za bardzo przyjazne a zarazem profesjonalne podejście do pracy na naszym weselu.

Aleksandra na fanpage'u Mobilnych Barmanów

19 sierpnia 2018

Pomysł zaproszenia na wesele barmana to strzał w 10! Pan Grzegorz to w 100% profesjonalny barman, którego serdecznie polecamy! Dobrze przygotowany, super wyglądający no i najważniejsze – wie o co chodzi w drinkach. Dla gości +18 przepyszne drinki alkoholowe, a dla najmłodszych świetnie wyglądające, kolorowe bezalkoholowe. Wszyscy goście byli zachwyceni!
Polecamy każdemu! Aleksandra i Filip

Marta na fanpage'u Mobilnych Barmanów

14 września 2015

Super super i jeszcze raz super. barman podszedł do wesela mega profesjonalnie:) duże zainteresowanie gości, drinki robione ekspresowo oraz przepyszne!! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, duża oferta drinków :)) Poleeecam ! Pełen profesjonalizm!! Pozdrawiam! ps. Chętnie napilabym się jeszcze raz Mohito!

Karolina na fanpage'u Mobilnych Barmanów

8 listopada 2017

08.11 w Borku Strzelińskim gościliśmy na naszym weselu Mobilnych Barmanów. Drinki alkoholowe jak i bezalkoholowe, mobilny bar, karty drinków oraz przede wszystkim sam barman zachwycili nas oraz gości! 🙂
Profesjonalne doradztwo i obsługa imprezy.
Serdecznie dziękujemy za przygotowane drinki i polecamy!

Karolina i Mateusz

Rekomendacje od firm

Syrion Sp. z o.o.

21.09.2018

Moblini Barmani przygotowali kompleksową obsługę barmańską na potrzeby gali jubileusz 10 – lecia Syrion Sp.z o.o.

W imieniu firmy Syrion Sp. z o.o. dziękuje za przyjemną współpracę i rekomenduje usługi firmy Mobilni-Barmani.pl

Enpulse

24.06.2022

Podczas konferencji HR Tech Summit 2022, zorganizowanej 14 czerwca 2022 roku w Warszawie, w Hotelu Mariott przez Wolters Kluwer, której byliśmy partnerem mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Mobilni Barmani.

Możemy śmiało potwierdzić, że poziom organizacji usługi był bardzo wysoki. Osoby wizytujące stoisko Enpulse bardzo chwaliły smak i świeżość przygotowanych napojów. Oferta została przygotowana dokładnie według naszych wytycznych, a cały proces przebiegał bez zastrzeżeń.

Tym samym polecamy firmę jako partnera godnego zaufania, który świadczy usługi na najwyższym poziomie z entuzjazmem oraz pełnym zaangażowaniem.

Zespół Enpulse

Resonica

20.03.2017

Firma wykaała się profesjonalizmem i rzetelnością. Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę naszych gości, zaangażowanie oraz elastyczność.

Mobilni-Barmani spełnili wszystkie stawiane przez nas wymagania dlatego z przyjemnością rekomendujemy ją potencjalnym klientom.

Stalco

10.06.2022

Dziękujemy za współpracę oraz realizację zleceń na Targach PTAK w Warszawie oraz SAWO w Poznaniu – usługa była na najwyższym poziomie.

Polecamy Mobilnych Barmanów za zaangażowanie, profesjonalizm i doradztwo

Dyrektor d/s Marketingu

Fotosy z naszych realizacji

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

Pytania?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Dzwońcie, piszcie!

(+48)695-642-838
biuro@mobilni-barmani.pl

Szybka kalkulacja dla Waszego eventu!

Skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego i poproście o wycenę swojego wydarzenia!

My w przeciągu 48 godzin przygotujemy niezobowiązującą wycenę! Pamiętajcie nie musicie podawać numeru telefonu! Jeżeli macie pytania sami zadzwońcie!

    Nasi klienci

    Firmy i korporacje, które nam zaufały i zdecydowały się na współpracę z naszą agencją barmańską.

    kontakt