Opinie o Mobilnych Barmanach

Opinie klientów

Użytownik Facebook na fanpage'u Mobilnych Barmanów

28 czerwca 2018

Co to było za wesele! Dziękujemy Przemkowi za towarzyszenie Nam w tym dniu! Próbowałam, więc mogę stwierdzić, że drinki były przepyszne! Oprócz tego, każdy zachwalał Twoje podejście do pracy – uśmiech, pomoc i żarty. Bar wyglądał bardzo elegancko, każdy znalazł coś dla siebie. I absolutnie nie ograniczały Cię drinki z menu! Do dziś goście wspominają o barze i o tym, jak umilił im on czas na weselu. Nawet najstarsze babcie siedziały na tarasie z drinkami Przemka! Polecam serdecznie wszystkim, świetni ludzie o fantastycznym poczuciu humoru i profesjonalnym podejściu do pracy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dziękujemy za to, że byliście z Nami. Na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz.

Użytownik Facebook na fanpage'u Mobilnych Barmanów

10 maja 2016

Polecamy Barmana Grzegorza w 100 %!!! Barman spisał się na medal na naszym weselu 7 maja 2016r. Dziękujemy za bardzo profesjonalną obsługę barmańską, pozytywne podejście do każdego gościa. Serwowane drinki były kolorowe, smaczne i mocne. Praktycznie cały czas ustawiała się kolejka po drinki, nie ma co się dziwić Pan Grzegorz to pozytywny, miły, uśmiechnięty i profesjonalny barman. Dziękujemy za bardzo przyjazne a zarazem profesjonalne podejście do pracy na naszym weselu.

Użytownik Facebook na fanpage'u Mobilnych Barmanów

14 września 2015

Super super i jeszcze raz super. barman podszedł do wesela mega profesjonalnie:) duże zainteresowanie gości, drinki robione ekspresowo oraz przepyszne!! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, duża oferta drinków :)) Poleeecam ! Pełen profesjonalizm!! Pozdrawiam! ps. Chętnie napilabym się jeszcze raz Mohito!

Referencje od firm

Syrion Sp. z o.o.

21.09.2018

Moblini Barmani przygotowali kompleksową obsługę barmańską na potrzeby gali jubileusz 10 – lecia Syrion Sp.z o.o.

W imieniu firmy Syrion Sp. z o.o. dziękuje za przyjemną współpracę i rekomenduje usługi firmy Mobilni-Barmani.pl

Resonica

20.03.2017

Firma wykaała się profesjonalizmem i rzetelnością. Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę naszych gości, zaangażowanie oraz elastyczność.

Mobilni-Barmani spełnili wszystkie stawiane przez nas wymagania dlatego z przyjemnością rekomendujemy ją potencjalnym klientom.