O naszym projekcie

Poznajmy się lepiej!

Poznajcie naszą historię, jaką mamy filozofię i kto u nas robi Koktajlowy efekt WOW

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Wyślij wiadomość

biuro@mobilni-barmani.pl

Agencja Mobilni Barmani to projekt, który swój początek ma w roku 2011. Inicjatorem i pomysłodawcą jest Grzegorz Wydok, związany z gastronomią i cateringiem od roku 2005. Pracował w wielu dużych firmach cateringowych i restauracjach, gdzie pozyskiwał wiedzie oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia własnej agencji barmańskiej. W 2011 roku podjął decyzję o stworzeniu Mobilnych Barmanów, mobilnej agencji barmańskiej, która swoją kompleksową ofertą zrewolucjonizowała rynek cateringu barmańskiego!

Z każdym rokiem działania oferta agencji ulegała poszerzaniu, a zespół pracujących barmanów oraz baristów ulegał powiększeniu. W chwili obecnej nasze zespoły mogą obsłużyć jednocześnie 3 duże wydarzenia!

Robimy najlepszą kawę na wydarzeniach!

  • Mamy 4 ekspresy ciśnieniowe i młynki
  • Mamy najlepszych baristów
  • Nie marnujemy mleka ( tym bardziej owsianego )

Jesteśmy na rynku od 2011 roku !

  • Ponad 200 realizacji rocznie
  • Rocznie pokonujemy 40 tyś kilometrów
  • Używamy 20 ton lodu rocznie

Nasze priorytety

Barman to styl życia

Mobilni Barmani to coś więcej niż usługi barmańskie. Dla nas słowo barman nie oznacza pracy – to słowo oznacza styl życia. Mobilne usługi barmańskie są przez nas przygotowane doskonale, Choć goście mówią, że są perfekcyjne!

Wspomagamy biznes i wesela

Nasza agencja barmańska przygotuje dla Was wspaniałą obsługę barmańską wesela. Z nami usługa weselny drink bar nabierze zupełnie innego wyglądu. Jednak nie zamykamy się tylko na wesela. Mobilni Barmani to również doskonała oferta dla biznesu.

Naturalne produkty

Nasze doskonałe naturalne lemoniady przyciągną do Waszych stoisk targowych wielu potencjalnych klientów. Dzięki tym sprzedaż na pewno wzrośnie. No i jeszcze pokaz barmański. Doskonałe otwarcie imprezy firmowej i punkt kulminacyjny wesel. Z naszym pokazem goście oszaleją!

Zaplecze sprzętowe

Nasza agencja barmańska posiada olbrzymie sprzętowe, jednego dnia bez problemu jesteśmy w stanie obsługiwać 3 wydarzenia. Chodź bywały już soboty, że byliśmy na 4 weselnych koktajl barach. Dla nas nie ma znaczenia czy na Waszej imprezie będzie 30 os czy też 1000 osób. Zawsze do wydarzenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i oczywiście kompleksowo!

W naszej agencji macie do wyboru kilka frontów barowych, dlatego dostosujemy się do warunków na sali gdzie odbywa się obsługa barmańska! Posiadamy również fronty z naturalnego drewna, które doskonale sprawdzą się na imprezach plenerowych i wesele rustykalnych.

Jak wyprzedzamy konkurencje

Doświadczenie

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zbudowaliśmy ofertę, którą jest wyjątkowa i wyprzedza konkurencję.

Autorskie smaki

Wyróżnia nas praca na autorskich syropach i kordiałach. To powoduje, że nasze koktajle smakują niepowtarzalnie i są nie do skopiowania.

Profesjonalizm

Z naszymi barami pracują profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem za barem, a każda imprezą traktowana jest indywidualnie.

Zjawiskowe mobilne bary

Nasze mobilne bary wyglądają zjawiskowo. Mamy na chwilę obecną 3 różne fronty do wyboru. Białe pikowane fronty, czarne pikowane fronty oraz bary z naturalnego drewna.

Jak najmniej strat

Minimalizujemy straty i pracujemy na naturalnych półproduktach. W naszej agencji barmańskiej wyznajemy zasadę jak najmniej strat, dlatego na bieżąco suszymy owoce, a z ziół przygotowujemy wody kwiatowe.

Tylko naturalne składniki

Suszone owoce są wykorzystywane do dekoracji podawanych przez nas koktajli. Natomiast wody kwiatowe wykorzystujemy do aromatyzowania koktajli. Jakość naszych koktajli jest najwyższa.

Oni odpowiadają za koktajlowy efekt WOW

barman-na-wesele2021__

Grzegorz Wydok

CEO / Założyciel Agencji Mobilni-Barmani.pl

Założyciel agencji Mobilni Barmani propagujący nurt naturalnych składników w koktajlach. Osoba związana z gastronomią od roku 2005. Pracował w wielu Śląskich lokalach i hotelach, zdobywając wiedzę z zakresu miksologi oraz sztuki baristycznej. Jest uczestnikiem szkoleń WorldClass, gdzie poznaje najświeższe trendy z zakresu sztuki barmańskiej.

Swoją wiedzą z zakresu sztuki barmańskiej wspiera kilka śląskich lokali, gdzie szkoli personel i tworzy indywidualne karty drinków.

O swoim projekcie mówi, że ma robić koktajlowy efekt WOW. W agencji Mobilni Barmani odpowiada za kontakt z klientem i budowanie ofert, jak również za receptury wszystkich koktajli.

barmani-na-imprezy

Przemysław Pisz

First Bartender

O koktajlach może rozmawiać godzinami. Uwielbia klasyczne koktajle przełamane czymś nowoczesnym. Jego kreatywne podejście do drinków daje zaskakujące efekty smakowe. W agencji Mobilni Barmani odpowiada za świeże smaki lemoniad i budowę oferty eventowej.

W czasie swojej przygody barowej pracował w kilku stacjonarnych lokalach, gdzie zbudował doskonały kontakt z ludźmi z drugiej strony baru. Każdy dzień za barem to dla niego nowe doświadczenie i skarbnica pomysłów na smaki, które zaskakują!

pablo_barman-min

Pablo ``Kiero`` Załęcki

Bartender & Barist

Nasz najświeższy nabytek w ekipie. Pasjonat whisky oraz cygar. Naładowany pozytywnymi emocjami, nawet o 5 nad ranem uśmiech nie schodzi z jego twarzy. Uwielbia koktajle sour, dla tego zaskoczy Was twistami na bazie limonki i aromatycznych bittersów.

Stacjonuje w katowickich lokalach, gdzie zawsze możecie sprawdzić poziom jego pozytywnych emocji i otrzymać dawkę info o najlepszych cygarach. W naszej agencji oprócz klasycznej obsługi barmańskiej i baristycznej odpowiada za prowadzenie degustacji whisky połączonej z cygarami.

Co ostatnio dla Was zrobiliśmy