Obsługa barmańska eventów

Obsługa bankietów

To co sprawi, że Twoja impreza będzie niezapomniana, to wyjątkowe drinki podawane przez barmanów, którzy wiedzą jak zaspokoić Twoje koktajlowe pragnienia! Nasza agencja barmańska podejmie się każdego wyzwania na Twojej imprezie firmowej czy uroczystym bankiecie!

Pokaz barmański flair

W naszej ofercie znajdziecie również pokaz barmański z efektownym fire show. Nie ma to jak mocne otwarcie imprezy firmowej! Sprawimy, że Wasz event będzie magiczny i niepowtarzalny! Jeżeli obsługa barmańska eventów, to tylko nasi barmani!

Barman na targi

Jeżeli planujecie przedstawić swoją ofertę na targach branżowych np. w Poznaniu czy Katowicach, na stoisku Twojej firmy nie może zabraknąć barmana! Waszym klientom zaproponujemy orzeźwiające naturalne lemoniady oraz wyjątkowe autorskie koktajle!

Co zyskujesz wybierając Mobilnych Barmanów

Doświadczonych barmanów

Mobilni Barmani na rynku istnieją już od 2011 roku, ciągle ulepszając i rozszerzając swoją ofertę eventową. Mamy dla Was przygotowane gotowe scenariusze, które sprawią, że impreza z mobilnymi barmanami będzie zjawiskowa!

Jakość i dbałość o detale

Nasza firma miała przyjemność uświetniać swoją obecnością wiele gal jubileuszowych, bankietów czy imprez targowych! Naszą agencję barmańską wyróżnia wysoki poziom świadczeniach usług, dbałość o szczegóły oraz autorskie koktajle.

Nasze mobilne bary

Wyjątkowy wygląd mobilnego baru to bardzo istotna kwestia. Nasze bary eventowe prezentują się świetnie! Są od frontu obite skórą ekologiczną oraz podświetlone LED. Dodatkowo na życzenie naszych klientów możemy przygotować oświetlenie LED całej strefy naszych barów!

Oczywiście profesjonalnymi lampami typu PAR LED. Takim oświetleniem nadamy indywidualnego charakteru Waszej imprezie! Dzięki uniwersalnym projektom, nasze mobilne bary świetnie się prezentują w każdym otoczeniu.

Napisz do nas już teraz!

Poproś o szczegółową ofertę


    Skontaktuj z nami się już teraz! Mobilni Barmani czekają! Pamiętajcie, aby podać nam jak najwięcej informacji o imprezie!

    Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy

    Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

    Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!