Profesjonalne usługi barmańskie

Wynajmij barmana

Jeśli chcecie, aby organizowane przez was wydarzenie było wyjątkowe, skorzystajcie z usług barman do wynajęcia – mobilne bary. Orzeźwiające koktajle, klasyczne drinki, autorskie napoje, dobrej jakości alkohole, czyli wszystko to, co sprawia, że nawet najzwyczajniejszy event zmienia się w niezapomnianą zabawę. Nasze profesjonalne usługi barmańskie obejmują nie tylko samą obecność barmana, ale także mobilny drink bar. Mobilne bary pozwalają nam dotrzeć do was z całym sprzętem, alkoholem, napojami i niezbędnymi do przygotowania koktajli przyprawami, owocami i ziołami. Zależy nam na tym, aby tworzone przez nas drinki wyróżniały się niepowtarzalnym charakterem, ale jednocześnie były tworzone według przepisów. W standardowym menu na eventy znajdzie się 8 klasycznych drinków, które zadowolą gusta nawet najbardziej wybrednych miłośników mocniejszych trunków.

Barman do wynajęcia

Barman na imprezy. Dlaczego warto skorzystać z usług barmańskich?

Wesele, targi, spotkania integracyjne, bankiety, premiery, otwarcia nowych obiektów, i wiele innych wydarzeń, które z przyjemnością obsługujemy nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą, zyskują nowy wymiar dzięki obecności barmana. Wyjątkowe koktajle, lemoniady czy smoothie, przygotowane przez profesjonalnych barmanów oraz podane w należyty sposób sprzyjają zawieraniu nowych znajomości i nawiązywaniu kontaktów. Barmani na evetach, targach czy konferencjach to nie tylko wyjątkowe koktajle, ale również budowania dobrej atmosfery. Co więcej, oferujemy także przygotowanie koktajli bezalkoholowych oraz kolorowych napojów dla dzieci.

Uczestniczyliśmy w setkach realizacji, na których zbudowaliśmy pozytywny wizerunek dla firm z którymi współpracowaliśmy, pomagając im pozyskać klientów. Z naszymi usługami barmańskich osiągniecie sukces, a goście będą długo wspominać Państwa firmy!

Jak działa agencja Mobilni Barmani

Wszędzie dojedziemy

Dojeżdżamy do was z całym wyposażeniem, w tym z własnym drink barem. Posiadamy w ofercie bar drewniany, pikowany oraz bary lodowe. Profesjonalne usługi barmańskie dopasowujemy i aranżujemy je tak, by idealnie wpasowały się w charakter całej imprezy, a także dodawały jej dodatkowego uroku i szyku. Naszym zadaniem jest nie tylko przygotować najlepsze drinki, ale także sprawić, by goście dobrze spędzali czas.

Kompleksowa oferta

Oferujemy Państwu tylko kompleksowe realizacje. Posiadamy olbrzymie zaplecze sprzętowe, które pozwala nam wykonać 3 realizacje jednego dnia. Równocześnie zawsze dostarczamy alkohole ( tylko oryginalne marki, nie używamy zamienników ), i wszelkie niezbędne dodatki! To pozwala wykonać nasze usługi barmańskieprofesjonalnie!

Jesteśmy eko

Nasza agencja barmańska zrezygnowała z używania plastiku. Używamy tylko słomek w 100% recyklingowych wykonanych z papieru oraz bambusa, kubki tylko papierowe wykonane z materiałów odzyskiwanych. Dodatkowo od 2018 roku stosujemy zasadę no wiast. Dlatego owoce, których używamy staramy się przetworzyć w 100%. Sami gotujemy syropy i kordiały, resztki suszymy i używamy do dekoracji koktajli.

Indywidualna oferta

Ofertę jaką jest mobilny barman do wynajęcia przygotowujemy indywidualnie, ponieważ każde wydarzenie jest inne. Staramy się dopasować naszą ofertę do wymogów i charakteru całego wydarzenia, aby obecność drink baru była jego dopełnieniem, a obsługa barmańska imprez świetnym towarzystwem. Zapraszamy do szczegółowego wypełnienia formularza kontaktowego, na podstawie którego jesteśmy w stanie stworzyć wycenę, która jest darmowa i nie stanowi żadnego zobowiązania. Dojazd na eventy czy targi za granicę jest możliwy, a cena jest wliczona w ostateczny rachunek. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy z usługą jaką jest barman na imprezy.

Szukasz barmana do wynajęcia?

Napisz do nas szczegóły Twojej imprezy. Bo im więcej ich znamy tym lepszą ofertę dla Was przygotujemy!

    Jak najwięcej szczegółów

    Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy

    Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

    Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!