Weselny drink bar, czyli barman na wesele

1000

koktajli i lemoniad jednego dnia

5

ton lodu użytego na weselach w 2018

Nasz bar weselny

Czy może być coś lepszego niż orzeźwiający koktajl podany Waszym gościom? Barman na weselu to człowiek, który zadba o koktajle oraz o doskonały nastrój zaproszonych gości! Czy jest coś fajniejszego niż weselny drink bar?

Koniec z problemem drinków na wesele! Nasza agencja barmańska zapewnia wyjątkowe mobilne bary, niezbędną ilość lodu w kostkach oraz kruszonego. Specjalnie dla Par Młodych zapewnimy zakupy alkoholi, napoi, owoców oraz przypraw. Weselny drink bar będzie najbardziej obleganą atrakcją Waszego przyjęcia. Sprawimy, że usługa barman Na wesele nabierze nowego charakteru.

Barmani na wesele? Zrobimy koktajlowy efekt WOW

Jakość

To o czym marzy każda Para Młoda to, aby ich wesele miało w sobie to coś i było wyjątkowe. Jest wiele atrakcji weselnych, które mogą to spowodować, jednak należy pamiętać, że to nowożeńcy są tego dnia najważniejsi. Nasza usługa barman na wesele całkowicie odciąża parę młodą od przygotowania drinków i ich odpowiedniego podania.

Niezawodność

Nasza usługa barman na wesele całkowicie odciąża parę młodą od przygotowania drinków i ich odpowiedniego podania. Nasz weselny drink bar będzie atrakcją, która spowoduje, że goście będą się doskonale bawić, a Para Młoda będzie w centrum uwagi! Nasz bar mobilny będzie oblegany i zapewni, że ta wyjątkowa dla Was noc będzie niezapomniana.

Doświadczenie

Nasze weselne drink bary to najwyższy poziom. Pracować będziemy na najwyższej jakości produktach i wyselekcjonowanych alkoholach. Nasz drink bar to magia, któr zagości na Waszym przyjęciu weselnym! Mobilni Barmani to agencja barmańska, która wie jak zrobić koktajlowy efekt WOW!

Barman na weselu? To Wam będziemy podawać!

W naszej weselnej karcie drinków znajduje się 8 wyjątkowych koktajli. To najbardziej znane i popularne koktajle na świecie i na pewno wśród nich Wasi goście znajdą propozycję dla siebie.

Kto by nie spróbował Mojito w upalny dzień, albo która kobieta nie ugasi pragnienia drinkiem Cosmopolitan? Nasz barman na weselu to gwarancja, że nie zabraknie na Waszym weselu drinkowego efektu WOW.

Weselny drink bar od Mobilnych Barmanów serwuje najlepsze koktajle! Wiemy jak trafić w Wasze gusta, dlatego nasz mobilny bar to najlepszy wybór spośród licznych atrakcji na wesele.

Takie mobilne bary przywieziemy na Wasze wesele

Nasza agencja barmańska posiada modułowe mobilne bary, które zawsze ustawia na weselach! Nasze bary posiadają fronty obite skórą, doświetlenie LED w wybranym kolorze przez Parę Młodą! Prezentują się zjawiskowo i nikt nie przejdzie obok nich obojętnie!

Bar pikowany

Bar mobilny z frontami wykonanymi z białej lub czarnej eko skóry. Doskonale sprawdzi się na weselach, eventach czy imprezach marketingowych. Blaty baru wykonane z naturalnego drewna w kolorze palisander

Bar drewniany

Bar w całości wykonany z naturalnego drewna. Perełka w naszej firmie! Projekt i wykonanie baru w całości przez naszych barmanów.Do baru dedykujemy ściankę z naturalnego drewna.

Bary lodowe

Bar lodowy to atrakcja na wesele jakiej nie miał nikt inny. Bary lodowe są wykonane zgonie z Waszymi życzenia i projektami. Mogą być z dowolnym napisem lub frezem na froncie! Taki bar na weselu to gwarancja wyjątkowości!

Dodatkowe atrakcje na wesele

Jeżeli chcecie jeszcze czymś zaskoczyć swoich gości, mam dla Was dwie niezwykłe propozycje! Pierwsza to pokaz barmański, który będzie doskonałym punktem kulminacyjnym wesela! Naprawdę nie jedna Para Młoda była nim zachwycona. Druga propozycja to bar lodowy, który będzie jednorazowy i specjalnie dla Was spersonalizowany! Takiej atrakcji nie miał na pewno nikt z Waszego otoczenia!

Mobilni Barmani - najlepsza usługa barman na wesele w Polsce

Chyba już się nie zastanawiacie i wiecie co będzie atrakcją Waszego przyjęcia weselnego? Weselny drink bar z koktajlami będzie niepowtarzalny!

Wszędzie dojedziemy

Pracujemy na ternie całego kraju, jak również za granicą! Jeżeli chcesz skorzystać z wyjątkowej obsługi barmańskiej, to koniecznie zdecyduj się na nasz mobilny bar.

Wyjątkowe koktajle

Przygotujemy dla Was zestaw 8 koktajli alkoholowych, z których każdy gość weselny wybierze coś dla siebie! Ale to nie wszystko dla niepijących alkoholu przygotujemy smaczne drinki bezalkoholowe oraz lemoniady.

Wszystko przygotujemy

Mobilni Barmani działają kompleksowo. Ustawiamy bar, przywozimy lód oraz szkło. Jak również zajmiemy się dla Was zakupami alkoholi, napoi, owoców oraz przypraw. To wyróżnia nas na tle konkurencji!

Pamiętajcie, że wesele to jest dzień, którym Para Młoda ma się cieszyć i bawić! Dlatego koktajle i weselny drink bar zostawcie nam!

Chcesz barmanów na wesele i co dalej?

Napiszcie nam jak najwięcej szczegółów. Bo im więcej ich znamy tym lepszą ofertę dla Was przygotujemy! Nie zapomnijcie o dacie wesela, ilości gości, miejscowości gdzie będzie odbywać się przyjęcie weselne oraz czy decydujecie się na dodatkowe atrakcje

kontakt

Formularz kontaktowy

kontakt

Barman na wesele to nie jedyna rzecz, którą oferujemy