Nasza oferta dla biznesu

Barista na targi

usługi: barman na targi \ barman na wesele \ warsztaty barmańskie \ bar lemoniadowy

Aromat świeżo mielonej kawy oraz klasyczne espresso przyciągną do Waszego stoiska potencjalnych klientów! My dajemy Wam czas, szansę i prestiż, Wy tylko sprzedajecie!

Barista na targi to oferta skierowana dla firma, które planują zabudować stoiska na imprezach targowych lub konferencja. Z myślą o takich klientach świadczymy usługi baristyczne, ponieważ wiemy, jak ważne na takich eventach bywają rozmowy. Aromatyczna kawa to napój przy którym, najłatwiej się rozmawia i prowadzi biznesowe negocjacje. My wiemy, że nasza kawa jest najlepsza, a jej aromat przyciągnie do Waszego stoiska olbrzymią ilość potencjalnych klientów!

Nasza propozycja to kompleksowy bar kawowy, którego koszty wahają się w przedziale 2500 zł netto – 3500 zł netto. Kompleksowość od sprzętu przez dedykowaną mieszankę kawy a kończą na identyfikacji wizualnej i brandingu! W naszej propozycji znajdują się również oferty komplementarne – bar lemoniadowy na tragi czy oferta koktajli alkoholowych.

Wybierając naszą ofertą barista na targi macie gwarancję najwyższej jakości, profesjonalnych barmanów i baristów oraz branding, który podniesie świadomość Waszej marki na imprezie targowej czy konferencji! Działamy na terenie całego kraju i za granicą!

00

Dodatkowego czasu dla klienta

0000

Na stoisku targowym

0

Jednego dnia

Dlaczego skorzystać z usługi barista na targi? Powodów jest nieskończenie wiele, ja podam Wam ten, który według nas jest najistotniejszy. Kradniemy dla Was czas – przygotowanie kawy to około 45 sekund i w trakcie tych 45 sekund możecie zainteresować klienta ofertą swojej firmy! Mało? Nawet jeżeli nie podejmie rozmowy odejdzie z kubkiem z Waszym logo, czyli otrzymujecie darmową reklamę na imprezie targowej.

Branding

Kubki, w których podajemy naszą kawę posiadają logo firmy korzystającej z naszych baristów na imprezach branżowych. Każdy z gość otrzymując kawę od baristy robi Państwu darmową reklamę. Na życzenie Państwa możemy przygotować brandowanie z logo Waszej firmy na froncie baru, jak również bariści mogą pracować w specjalnie przygotowanych fartuchach oznaczonych Waszą marką.

Jesteśmy niezależni

Nasz bar kawowy nie potrzebuje podpięcia do bieżącej wody. Jak to robimy? Posiadamy własną instalacje, która rozwiązuje ten problem , dlatego nasze bary kawowe mogą pracować na wszystkich halach targowych w Polsce i zagranicą.

Zyskujemy czas

Przygotowanie świeżo palonej kawy trwa około minuty. Co to oznacza? Że macie dodatkową minutę na zainteresowanie odwiedzających Waszą ofertą. Będziecie zaskoczeni o ile wzrośnie zainteresowanie Waszymi produktami czy usługami. Na każdych targach podajemy co najmniej 250 kaw dziennie

Barista na targi. Sukces stoiska targowego

Oferta cateringu kawowego obejmuje wynajęcie ekspresu ciśnieniowego, modułu barowego, obsługę baristy, doskonałą kawę oraz wszystkie niezbędne dodatki. Jest to wspaniały pomysł na urozmaicenie stanowiska wystawowego, przyciągnięcie większej ilości potencjalnych klientów, a także sposób na bycie zapamiętanym oraz być rozpoznawlanymi na terenie całych targów.

Dużym atutem jest nasza niezależność, nie potrzebujemy dostępu do bieżącej wody, dlatego nasze mobilne bary kawowe możemy ustawić się praktycznie w każdym miejscu hali targowej. Barista na targi i mobilny bar kawowy to idealny sposób na przyciągnięcie gości, wzbudzenie ich zainteresowania i zatrzymania ich na troszkę dłużej. Mogą Państwo wykorzystać tę szansę na zdobycie zaufania i poznanie wielu nowych ludzi.

Profesjonalny mobilny barista sprawi, że Państwa stoisko targowe osiągnie sukces, będzie w centrum wydarzeń, a odwiedzający zapamiętają Państwa markę lub brand. To pozwoli im podjąć decyzję o współpracy z Państwa firmą. Taka decyzją wpływa oczywiście na rozwój i przychody.

Kompleksowa oferta - barista na targi

Barista na targi to wyjątkowa i kompleksowa propozycja obsługi baristycznej, która sprawdzi się na targach, konferencjach czy eventach marketingowych. Aromatyczna kawa wyróżni Państwa stoisko to zapachem oraz sposobem podania z wzorem na powierzchni kawy oraz rzesza gości, która czeka na swoje klasyczne espresso lub cappuccino. Oferujemy najwyższej jakości, świeżo paloną kawę, której aromat będzie roznosił się po obszarze całych targów, zapraszając do odwiedzenia stoiska!

Profesjonalny mobilny barista i bariści działa na ternie całego kraju oraz za granicą!

Barista na targi. Usługi baristyczne zwiększa zainteresowanie

Nasza usługa, czyli barista do wynajęcia ma charakter kompleksowy, gwarantujemy najwyższą jakość i 100% satysfakcji. Wybierając naszą usługę mobilny barista Państwa stoisko będzie jednym z najbardziej obleganych, a sprzedaż i zainteresowanie znacznie wzrośnie. Sprawdź nasze ostanie realizacje

Klasyczne espresso. Mobilny barista to gwarancja najwyższej jakości

Usługa barista na targi jest przygotowywana indywidualnie do Państwa potrzeb oraz budżetu. Możemy pracować na największych halach targowych – w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Kiecach czy Krakowie, oraz na mniejszych salach konferencyjnych czy wystawowych. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, a także gości targów, którzy kojarzyć będą daną firmę z naszą kawą. Dlatego też dbamy o to, by była najlepsza.

Targi za granicą? Napisz! Przekroczenie granic Polski to dla nas nie problem!

Profesjonalizm

Za naszymi barami pracują tylko profesjonaliści, którzy posiadają doświadczenie . Dodatkowo przechodzą indywidualne szkolenia i są wprowadzeni w zasady pracy panujące na agencji barmańskiej Mobilni Barmani. Nasze motto to #ZrobićKoktajlowyEfektWOW!!!

W Polsce i za granicą

Nasze baru odwiedzają każdy zakątek Polski, a barmani widzieli większosć hal targowych w naszym kraju. Jednak nie ograniczamy się tylko do Polski i za granicą nasze mobilne bary kawowe już pracowały! Także jeżeli wybieracie się na targi zagraniczne my pojedziemy tam z Wami.

Mówimy w językach obcych

Nasi barmani porozumiewają się w językach obcych. Każdy z nich porozumiewa się w językach obcych z Waszymi klientami, swobodnie odnajdą się na międzynarodowych imprezach i w halach targowych za granicami Polski!

Profesjonalny mobilny barista zadba o Państwa gości proponując im różnorodne napary z wzorami na powierzchni kawy. W nasza mobilna agnecja barmańska posiada profesjonalne włoskie ekspresy ciśnieniowe oraz profesjonalne młynki do kawy. Z takiego zestawu klasyczne espresso będzie smakować wyjątkowo i napewno Państwa goście i klienci będą nim zachwyceni! Mobilne bary kawowe to doskonałe rozwiązanie na eventy marketingowe, otwarcia nowych obiektów czy spotkania w biurze!

Branding. Nasz bar kawowy stanie się Waszą kawiarnią na targach

Wiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest identyfikacja wizualna na stoiskach targowych, dlatego wychodzimy z gotowymi rozwiązaniami przygotowanymi dla Państwa. Nasz mobilny bar kawowy może zostać dowolnie obrandowany, tak aby był częścią Państwa stanowiska targowego. Front baru z Państwa logotypem ? To dla nas żaden problem, przygotowaliśmy już takie rozwiązania dla wielu firm dla których realizowaliśmy nasz usługi baristyczne. Jednak front baru to nie wszystko – kubki do kawy z logotypem oraz fartuch baristy również będą posiadać Państwa logotypy!

To wzmocni Państwa wizerunek na na obszarze całych targów!

Darmowa wycena! Sprawdź ile to kosztuje!

Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy.

Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę na targi, konferencje skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Każda propozycja cenowa przygotowywana jest w przeciągu 48 godzin od złożenia zapytania.

Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!

    Nasze realizacje
    targi / konferencje / eventy / warsztaty