Barista na targi. Dlaczego warto nas wybrać?

Branding

Kubki, w których podajemy naszą kawę posiadają logo firmy korzystającej z naszych baristów na imprezach branżowych. Każdy z gość otrzymując kawę od baristy robi Państwu darmową reklamę. Na życzenie Państwa możemy przygotować brandowanie z logo Waszej firmy na froncie baru, jak również bariści mogą pracować w specjalnie przygotowanych fartuchach oznaczonych Waszą marką.

Jesteśmy niezależni

Nasz bar kawowy nie potrzebuje podpięcia do bieżącej wody. Jak to robimy? Posiadamy własną instalacje, która rozwiązuje ten problem , dlatego nasze bary kawowe mogą pracować na wszystkich halach targowych w Polsce i zagranicą.

Zyskujemy czas

Przygotowanie świeżo palonej kawy trwa około minuty. Co to oznacza? Że macie dodatkową minutę na zainteresowanie odwiedzających Waszą ofertą. Będziecie zaskoczeni o ile wzrośnie zainteresowanie Waszymi produktami czy usługami. Na każdych targach podajemy co najmniej 250 kaw dziennie

Barista na targi & konferencje

Bar kawowy na twoje targi

Nasza oferta barista na targi to wyjątkowa i kompleksowa propozycja obsługi baristycznej, która sprawdzi się na targach, konferencjach czy eventach marketingowych. To co wyróżni Państwa stoisko to zapach aromatycznego naparu oraz rzesza gości, która czeka na swoją filiżankę espresso lub cappuccino.

Oferta cateringu kawowego obejmuje wynajęcie ekspresu ciśnieniowego, modułu barowego, obsługę baristy, doskonałą kawę oraz wszystkie niezbędne dodatki. Z naszym baristą przyciągniesz uwagę ludzi!

Usługi baristyczne - jakość i kompleksowość

Barista podnosi zaintersowanie

Nasza usługa barista do wynajęcia ma charakter kompleksowy i dajemy gwarancję najwyższej jakości, dlatego gwarantujemy 100% satysfakcji. Wybierając nasz catering kawowy Państwa stoisko będzie jednym z najbardziej obleganych, a sprzedaż i zainteresowanie będzie olbrzymie.

Oferta barista na targi może zostać indywidualnie przygotowana do Państwa potrzeb oraz budżetu. Możemy pracować na największych halach targowych – w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Kiecach czy Krakowie.

Targi za granicą? Napisz! Przekroczenie granic Polski to dla nas nie problem!

formularz

Chcesz baristę na targi i co dalej?

Napisz do nas szczegóły Twojej imprezy. Bo im więcej ich znamy tym lepszą ofertę dla Was przygotujemy!

formularz

Jak najwięcej szczegółów

Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy

Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!

Mobilni Barmani oferują również