Barista na targi. Dlaczego warto nas wybrać?

Branding

Kubki, w których podajemy naszą kawę posiadają logo firmy korzystającej z naszych baristów na imprezach branżowych. Każdy z gość otrzymując kawę od baristy robi Państwu darmową reklamę. Na życzenie Państwa możemy przygotować brandowanie z logo Waszej firmy na froncie baru, jak również bariści mogą pracować w specjalnie przygotowanych fartuchach oznaczonych Waszą marką.

Jesteśmy niezależni

Nasz bar kawowy nie potrzebuje podpięcia do bieżącej wody. Jak to robimy? Posiadamy własną instalacje, która rozwiązuje ten problem , dlatego nasze bary kawowe mogą pracować na wszystkich halach targowych w Polsce i zagranicą.

Zyskujemy czas

Przygotowanie świeżo palonej kawy trwa około minuty. Co to oznacza? Że macie dodatkową minutę na zainteresowanie odwiedzających Waszą ofertą. Będziecie zaskoczeni o ile wzrośnie zainteresowanie Waszymi produktami czy usługami. Na każdych targach podajemy co najmniej 250 kaw dziennie

Mobilny bar kawowy na targi

Oferta cateringu kawowego obejmuje wynajęcie ekspresu ciśnieniowego, modułu barowego, obsługę baristy, doskonałą kawę oraz wszystkie niezbędne dodatki. Jest to wspaniały pomysł na urozmaicenie stanowiska wystawowego, przyciągnięcie większej ilości potencjalnych klientów, a także sposób na bycie zapamiętanym. Dużym atutem jest nasza niezależność, nie potrzebujemy dostępu do bieżącej wody, dlatego nasze mobilne bary kawowe możemy ustawić się praktycznie w każdym miejscu hali targowej. Barista na targi i mobilny bar kawowy to idealny sposób na przyciągnięcie gości, wzbudzenie ich zainteresowania i zatrzymania ich na troszkę dłużej. Mogą Państwo wykorzystać tę szansę na zdobycie zaufania i poznanie wielu nowych ludzi.

Kompleksowa oferta

Barista na targi to wyjątkowa i kompleksowa propozycja obsługi baristycznej, która sprawdzi się na targach, konferencjach czy eventach marketingowych. To, co wyróżni Państwa stoisko to zapach aromatycznego naparu oraz rzesza gości, która czeka na swoją filiżankę espresso lub cappuccino. Oferujemy najwyższej jakości, świeżo paloną kawę, której aromat będzie roznosił się po całej hali, zapraszając do odwiedzenia stoiska.

Profesjonalizm

Za naszymy barami pracują tylko profesjonaliści, którzy posiadaja conajmniej 5 – letnie doświadczenie. Dodatkowo przechodzą indywidualne szkolenia i są wprowadzeni w zasady pracy panujące na agnecji barmańskiej Mobilni Barmani. Nasze motto to być najlepszym na rynku uslug barmańskich i baristycznych.

W Polsce i za granicą

Nasze baru odwiedzają każdy zakątek Polski, a barmani widzieli większosć hal targowych w naszym kraju. Jednak nie ograniczamy się tylko do Polski i za granicą nasze mobilne bary kawowe już pracowały! Także jeżeli wybieracie się na targi zagraniczne my pojedziemy tam z Wami.

Mówimy w językach obcych

Nasi barmani porozumiewają się w językach obcych. Każdy z nich porozmawawia z Waszymi klientami, swobodnie odnajdą się na międzynarowdowych imprezach i w halach targowych za granicami Polski!

Barista na targi – usługi baristyczne zwiększą zainteresowanie

Nasza usługa, czyli barista do wynajęcia ma charakter kompleksowy, gwarantujemy najwyższą jakość i 100% satysfakcji. Wybierając nasz catering kawowy, Państwa stoisko będzie jednym z najbardziej obleganych, a sprzedaż i zainteresowanie znacznie wzrośnie.

Oferta baristy na targi jest przygotowywana indywidualnie do Państwa potrzeb oraz budżetu. Możemy pracować na największych halach targowych – w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Kiecach czy Krakowie, oraz na mniejszych salach konferencyjnych czy wystawowych. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, a także gości targów, którzy kojarzyć będą daną firmę z naszą kawą. Dlatego też dbamy o to, by była najlepsza.

Targi za granicą? Napisz! Przekroczenie granic Polski to dla nas nie problem!

Chcesz baristę na targi i co dalej?

Formularz kontaktowy


    Jak najwięcej szczegółów

    Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy.

    Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę na targi, konferencje skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

    Każda propozycja cenowa przygotowywana jest w przeciągu 48 godzin od złożenia zapytania.

    Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!