Barista na targi

Barista na targi to oferta skierowana dla firma, które planują zabudować stoiska na imprezach targowych lub konferencja. Z myślą o takich klientach świadczymy usługi baristyczne, ponieważ wiemy, jak ważne na takich eventach bywają rozmowy. A najłatwiej rozmawia się przy filiżance dobrej kawy. My wiemy, że nasza kawa jest najlepsza, a jej aromat przyciągnie do Waszego stoiska olbrzymią ilość potencjalnych klientów!

Nasza propozycja to kompleksowy bar kawowy, którego koszty wahają się w przedziale 2500 zł netto – 3500 zł netto. Kompleksowość od sprzętu przez dedykowaną mieszankę kawy a kończą na identyfikacji wizualnej i brandingu! W naszej propozycji znajdują się również oferty komplementarne – bar lemoniadowy na tragi czy oferta koktajli alkoholowych.

Wybierając naszą ofertą macie gwarancję najwyższej jakości, profesjonalnych barmanów i baristów i branding, który podniesie świadomość Waszej marki na imprezie targowej czy konferencji!

00

Dodatkowego czasu dla klienta

0000

Na stoisku targowym

0

Jednego dnia

Dlaczego skorzystać z usługi barista na targi? Powodów jest nieskończenie wiele, ja podam Wam ten, który według nas jest najistotniejszy. Kradniemy dla Was czas – przygotowanie kawy to około 45 sekund i w trakcie tych 45 sekund możecie zainteresować klienta ofertą swojej firmy! Mało? Nawet jeżeli nie podejmie rozmowy odejdzie z kubkiem z Waszym logo, czyli otrzymujecie darmową reklamę na imprezie targowej.

Branding

Kubki, w których podajemy naszą kawę posiadają logo firmy korzystającej z naszych baristów na imprezach branżowych. Każdy z gość otrzymując kawę od baristy robi Państwu darmową reklamę. Na życzenie Państwa możemy przygotować brandowanie z logo Waszej firmy na froncie baru, jak również bariści mogą pracować w specjalnie przygotowanych fartuchach oznaczonych Waszą marką.

Jesteśmy niezależni

Nasz bar kawowy nie potrzebuje podpięcia do bieżącej wody. Jak to robimy? Posiadamy własną instalacje, która rozwiązuje ten problem , dlatego nasze bary kawowe mogą pracować na wszystkich halach targowych w Polsce i zagranicą.

Zyskujemy czas

Przygotowanie świeżo palonej kawy trwa około minuty. Co to oznacza? Że macie dodatkową minutę na zainteresowanie odwiedzających Waszą ofertą. Będziecie zaskoczeni o ile wzrośnie zainteresowanie Waszymi produktami czy usługami. Na każdych targach podajemy co najmniej 250 kaw dziennie

Barista na targi. Sukces stoiska targowego

Oferta cateringu kawowego obejmuje wynajęcie ekspresu ciśnieniowego, modułu barowego, obsługę baristy, doskonałą kawę oraz wszystkie niezbędne dodatki. Jest to wspaniały pomysł na urozmaicenie stanowiska wystawowego, przyciągnięcie większej ilości potencjalnych klientów, a także sposób na bycie zapamiętanym.

Dużym atutem jest nasza niezależność, nie potrzebujemy dostępu do bieżącej wody, dlatego nasze mobilne bary kawowe możemy ustawić się praktycznie w każdym miejscu hali targowej. Barista na targi i mobilny bar kawowy to idealny sposób na przyciągnięcie gości, wzbudzenie ich zainteresowania i zatrzymania ich na troszkę dłużej. Mogą Państwo wykorzystać tę szansę na zdobycie zaufania i poznanie wielu nowych ludzi.

Z usługami baristycznymi Państwa stoisko targowe osiągnie sukces, będzie w centrum wydarzeń, a odwiedzający zapamiętają Państwa markę lub brand. To pozwoli im podjąć decyzję o współpracy z Państwa firmą. Taka decyzją wpływa oczywiście na rozwój i przychody.

Kompleksowa oferta - barista na targi

Barista na targi to wyjątkowa i kompleksowa propozycja obsługi baristycznej, która sprawdzi się na targach, konferencjach czy eventach marketingowych. To, co wyróżni Państwa stoisko to zapach aromatycznego naparu oraz rzesza gości, która czeka na swoją filiżankę espresso lub cappuccino. Oferujemy najwyższej jakości, świeżo paloną kawę, której aromat będzie roznosił się po całej hali, zapraszając do odwiedzenia stoiska.

Barista na targi. Usługi baristyczne zwiększa zainteresowanie

Nasza usługa, czyli barista do wynajęcia ma charakter kompleksowy, gwarantujemy najwyższą jakość i 100% satysfakcji. Wybierając nasz catering kawowy, Państwa stoisko będzie jednym z najbardziej obleganych, a sprzedaż i zainteresowanie znacznie wzrośnie.

Usługa baristy na targi jest przygotowywana indywidualnie do Państwa potrzeb oraz budżetu. Możemy pracować na największych halach targowych – w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Kiecach czy Krakowie, oraz na mniejszych salach konferencyjnych czy wystawowych. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, a także gości targów, którzy kojarzyć będą daną firmę z naszą kawą. Dlatego też dbamy o to, by była najlepsza.

Targi za granicą? Napisz! Przekroczenie granic Polski to dla nas nie problem!

Profesjonalizm

Za naszymy barami pracują tylko profesjonaliści, którzy posiadaja conajmniej 5 – letnie doświadczenie. Dodatkowo przechodzą indywidualne szkolenia i są wprowadzeni w zasady pracy panujące na agnecji barmańskiej Mobilni Barmani. Nasze motto to być najlepszym na rynku uslug barmańskich i baristycznych.

W Polsce i za granicą

Nasze baru odwiedzają każdy zakątek Polski, a barmani widzieli większosć hal targowych w naszym kraju. Jednak nie ograniczamy się tylko do Polski i za granicą nasze mobilne bary kawowe już pracowały! Także jeżeli wybieracie się na targi zagraniczne my pojedziemy tam z Wami.

Mówimy w językach obcych

Nasi barmani porozumiewają się w językach obcych. Każdy z nich porozmawawia z Waszymi klientami, swobodnie odnajdą się na międzynarowdowych imprezach i w halach targowych za granicami Polski!

Chcesz baristę na targi i co dalej?

Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy.

Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę na targi, konferencje skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Każda propozycja cenowa przygotowywana jest w przeciągu 48 godzin od złożenia zapytania.

Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!