Nasza oferta dla biznesu

Barista na targi

usługi: barman na targi \ barman na wesele \ warsztaty barmańskie \ bar lemoniadowy \ drukarka do kawy

Aromat świeżo mielonej kawy oraz klasyczne espresso przyciągną do Waszego stoiska potencjalnych klientów! My dajemy Wam czas, szansę i prestiż, Wy tylko sprzedajecie!

Barista na targi to oferta skierowana dla firm, które planują zbudować stoiska na imprezach targowych lub konferencjach. Z myślą o takich klientach świadczymy usługi baristyczne, ponieważ wiemy, jak ważne na takich eventach bywają rozmowy. Aromatyczna kawa to napój, przy którym najłatwiej się rozmawia i prowadzi biznesowe negocjacje. Wiemy, że nasza pyszna kawa jest najlepsza, a jej aromat przyciągnie do Waszego stoiska olbrzymią ilość potencjalnych klientów!

Nasza propozycja to kompleksowy bar kawowy, którego koszty wahają się w przedziale 2500 zł netto – 3500 zł netto. Kompleksowość naszej usługi zaczyna się od sprzętu przez dedykowaną mieszankę kawy, a kończy na identyfikacji wizualnej i brandingu! W naszej propozycji znajdują się również oferty komplementarne – bar lemoniadowy na targi czy oferta koktajli alkoholowych.

Wybierając naszą usługę baristy na targi, macie gwarancję najwyższej jakości, profesjonalnych barmanów i baristów, a także branding, który podniesie świadomość Waszej marki na imprezie targowej czy konferencji! Działamy na terenie całego kraju i za granicą!

00

Dodatkowego czasu dla klienta

0000

Na stoisku targowym

0

Jednego dnia

Dlaczego warto skorzystać z usługi barista na targi? Powodów jest nieskończenie wiele, ja podam Wam ten, który według nas jest najistotniejszy. Kradniemy dla Was czas – filiżanka kawy przygotowana zostanie w około 45 sekund i w trakcie tych 45 sekund możecie zainteresować klienta ofertą swojej firmy! Mało? Nawet jeżeli uczestnik targów nie podejmie rozmowy, to odejdzie z kubkiem z Waszym logo, czyli otrzymujecie darmową reklamę na imprezie targowej.

Branding

Kubki, w których podajemy naszą wyśmienitą kawę, posiadają logo firmy korzystającej z naszych baristów na imprezach branżowych. Każdy z gość, otrzymując kawę od baristy, robi darmową reklamę Twojej firmy. Na Twoje życzenie możemy przygotować brandowanie z logo Waszej firmy na froncie baru, jak również bariści mogą pracować w specjalnie przygotowanych fartuchach oznaczonych Waszą marką.

Jesteśmy niezależni

Nasz bar kawowy nie potrzebuje podpięcia do bieżącej wody. Jak to robimy? Posiadamy własną instalację, która rozwiązuje ten problem, dlatego nasze bary kawowe mogą pracować na wszystkich halach targowych w Polsce i za granicą.

Zyskujemy czas

Przygotowanie świeżo palonej kawy trwa około minuty. Co to oznacza? Że macie dodatkową minutę na zainteresowanie odwiedzających Waszą ofertą. Będziecie zaskoczeni, o ile wzrośnie zainteresowanie Waszymi produktami czy usługami. Na każdych targach podajemy co najmniej 250 kaw dziennie.

Barista na targi. Sukces stoiska targowego

Oferta cateringu kawowego obejmuje wynajęcie ekspresu ciśnieniowego, modułu barowego, kompleksową obsługę baristy, wspaniałą kawę oraz wszystkie niezbędne dodatki. To wspaniały pomysł na urozmaicenie stanowiska wystawowego, przyciągnięcie większej ilości potencjalnych klientów, a także sposób na bycie zapamiętanym oraz rozpoznawalnymi na terenie całych targów.

Dużym atutem jest nasza niezależność, nie potrzebujemy dostępu do bieżącej wody, dlatego nasze mobilne bary kawowe możemy ustawić się praktycznie w każdym miejscu hali targowej. Barista na targi i mobilny bar kawowy to idealny sposób na przyciągnięcie gości, wzbudzenie ich zainteresowania i zatrzymania ich na troszkę dłużej. Możesz wykorzystać tę szansę na zdobycie zaufania i poznanie wielu nowych ludzi, którzy mogą potem zostać potencjalnymi klientami Twojej firmy.

Profesjonalny mobilny barista sprawi, że Twoje stoisko targowe osiągnie sukces, będzie w centrum wydarzeń, a odwiedzający zapamiętają Twoją markę lub brand. To pozwoli im podjąć decyzję o współpracy z Twoją firmą. Taka decyzja wpływa oczywiście na rozwój i przychody.

Kompleksowa oferta – barista na targi. Kawa na targi, konferencje i eventy

Barista na targi to wyjątkowa i kompleksowa propozycja obsługi baristycznej, która sprawdzi się na targach, konferencjach czy eventach marketingowych. Aromatyczna kawa to prawdziwe dzieło sztuki, które wyróżni Twoje stoisko zapachem oraz sposobem podania ze wzorem na powierzchni kawy, a także zrzeszy gości, którzy czekają na kubek klasycznego espresso, kawy w stylu latte art lub cappuccino. Oferujemy najwyższej jakości, świeżo paloną kawę, której aromat będzie roznosił się po obszarze całych targów, zapraszając do odwiedzenia stoiska!

Nasi profesjonalni mobilni bariści działają na terenie całego kraju oraz za granicą!

Barista na targi. Usługi baristyczne zwiększa zainteresowanie

Nasza usługa, czyli barista do wynajęcia, ma charakter kompleksowy, gwarantujemy najwyższą jakość i 100% satysfakcji. Wybierając naszą usługę mobilny barista, Twoje stoisko będzie jednym z najbardziej obleganych, a sprzedaż i zainteresowanie znacznie wzrośnie. realizacje

Drukarka do kawy. Wydrukujemy Wasze logo na powierzchni kawy!

Nasza agencja barmańska jest jedną z kilku firm w Polsce, które posiadają drukarki do logo i grafiki na powierzchni kawy! To absolutny nowatorskie rozwiązanie, które pozwala nam na druk dowolnych grafik i logotypów na powierzchni kawy! Teraz Wasza kawa na targach zrobi efekt WOW!

Klasyczne espresso. Mobilny barista to gwarancja najwyższej jakości

Usługa barista na targi jest przygotowywana indywidualnie do Twoich potrzeb oraz budżetu. Jesteśmy elastyczni, możemy pracować na największych halach targowych – w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Kiecach czy Krakowie – oraz na mniejszych salach konferencyjnych czy wystawowych. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, a także gości targów, którzy kojarzyć będą daną firmę z naszą kawą. Dlatego też dbamy o to, by była najlepsza.

Targi za granicą? Napisz! Przekroczenie granic Polski to dla nas nie problem!

Profesjonalizm

Za naszymi barami pracują tylko profesjonaliści, którzy posiadają doświadczenie. Dodatkowo przechodzą indywidualne szkolenia i są wprowadzeni w zasady pracy panujące na agencji barmańskiej Mobilni Barmani. Nasze motto to #ZrobićKoktajlowyEfektWOW!!!

W Polsce i za granicą

Nasze bary odwiedzają każdy zakątek kraju, a barmani widzieli większość hal targowych na terenie Polski. Jednak nie ograniczamy się tylko do Polski i za granicą nasze mobilne bary kawowe również już pracowały! Także jeżeli wybieracie się na targi zagraniczne, pojedziemy tam z Wami.

Mówimy w językach obcych

Barmani pracujący w naszej firmie swobodnie porozumiewają się w językach obcych, w tym w języku angielskim, więc bez problemu odnajdą się na międzynarodowych imprezach i w halach targowych poza granicami Polski!

Profesjonalny mobilny barista zadba o Twoich gości, proponując im różnorodne napary ze wzorami na powierzchni kawy. Nasza mobilna agencja barmańska posiada włoskie ekspresy ciśnieniowe oraz profesjonalne młynki do kawy. Z takiego zestawu klasyczne espresso będzie smakować wyjątkowo i na pewno Twoi goście i klienci będą nim zachwyceni! Mobilne bary kawowe to doskonałe rozwiązanie na eventy marketingowe, otwarcia nowych obiektów czy spotkania w biurze!

Branding na stoisku targowym. Branding baru dopasowany do Twojej firmy

Wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest identyfikacja wizualna na stoiskach targowych, dlatego wychodzimy z gotowymi rozwiązaniami przygotowanymi dla specjalnie dla Ciebie. Nasz mobilny bar kawowy może zostać dowolnie obrandowany, tak aby był częścią Twojego stanowiska targowego. Front baru z Twoim logotypem? To dla nas żaden problem, przygotowaliśmy już takie rozwiązania dla wielu firm, dla których realizowaliśmy nasz usługi baristyczne. Jednak front baru to nie wszystko – kubki do kawy z logotypem oraz fartuch baristy również będą posiadać Twoje logotypy!

To wzmocni wizerunek Twojej firmy na obszarze całych targów!

Darmowa wycena! Sprawdź, ile kosztuje mobilny barista na targi!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Napisz zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą, najszybciej jak to będzie możliwe! Koniecznie napisz nam, w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowaną ilość gości oraz miejsce, w którym ma się odbyć wydarzenie (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy.

Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę na konferencje, targi i eventy, która będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Każda propozycja cenowa przygotowywana jest w przeciągu 48 godzin od złożenia zapytania.

Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!

    Nasze realizacje
    targi / konferencje / eventy / warsztaty