Mobilny barista na targi – Gdańsk Trako 2023

29 listopada, 2023 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Barista na targi Gdańsk

Usługa: barista na targi & barman do wynajęcia
Event: Targi Trako Gdańsk 2023
Klient: Tines Rail
Branding: Fartuchy barmana i baristy / kubki z logotypem

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Kolejna Wrześniowa realizacja targowa. Tym razem nasza ekipa wybrała się do Gdańska na największe targi kolejowe Trako 2023. Mieliśmy tym razem okazję współpracować z firmą Tines Rail – jednym z największych producentów podkładów szynowych.

Na AmberExpo Gdańsk zameldowaliśmy się w poniedziałek, rozpoczynając montaż naszych sprzętów na stanowisku naszego klienta. Tym razem odpowiadaliśmy za usługę barista na targi, bar lemoniadowy, oraz serwis koktajlowy. Od wtorku rozpoczęliśmy serwis na stanowisku, który trwał do Piątku. Oczywiście kawa jak zwykle była rewelacyjna, wszystko dzięki mieszance Gold Blend. A koktajle towarzyszyły długim rozmową biznesowym. Jak zwykle zakończyliśmy event targowy z mocnym postanowieniem kolejnych realizacji dla klienta.

Założenia

Nasze założenia:
– 800 kaw w cztery dni
– 800 koktajli alkoholowych
– 600 lemoniad
– 30 litrów wina białego i czerwonego

Koktajle były przygotowywane w szkle koktajlowym, natomiast kawy w kubkach porcelanowych. Usługa mobilny barista na targi to oczywiście ekspres ciśnieniowy ( w tym wypadku dwu grupowy San Remo ) oraz młynek do kawy. Oczywiście zapewniamy niezależne podłączenie wody do ekspresu. Kawa mielona jest bezpośrednio przed zaparzeniem co sprawia, że walory smakowe są najwyższe.

Realizacja

Targi Trako Gdańsk to wydarzenie odbywające się raz na dwa lata, dlatego intensywność oraz ilość spotkań na wydarzeniu bywa olbrzymia. Nasz ekspres ciśnieniowy<strong? pracował od samego rana, a po zamknięciu targów dodatkowo świadczyliśmy serwis koktajlowy na stanowisku klienta. Barista na targi to usługa, która zmieni oblicze stoiska, przyciągnie odwiedzających oraz zrobi dobrą reklamę twojej firmy!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi mobilni barmani i mobilni bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , , , , ,