Bary lodowe & Rzeźby lodowe

Personalizowane bary lodowe

Poszukujecie niezwykłej atrakcji na swoją imprezę lub wydarzenie? Bary lodowe i rzeźby lodowe to doskonałe dopełnienie przyjęć.

Atrakcja

Bary lodowe to niezwykła atrakcja na przyjęcia, którą stworzymy zgodnie z Waszymi wymaganiami i projektem. Taki bar może otrzymać logo firmy lub dowolny napis na froncie. Możemy również w barze zatopić dowolne przedmioty!

Niepowtrzalność

Tak stworzony bar lodowy to gwarancja niepowtarzalności i wyjątkowości! Nasza atrakcje z lodu uświetnią Wasze imprezy, eventy czy wesela. To również propozycja uświetnienia stoisk targowych. Każdy z barów lodowych może mieć na froncie logo firmy.

Kompleksowść

Nasze bary lodowe mogą zostać dopełnione o nadstawki na alkohole lub nalewaki do alkoholu! W połączeniu z usługami barmańskimi tworzy niepowtarzalną atmosferę imprezy!

Rzeźby lodowe na zamówienie

Dlaczego nasze rzeźby lodowe?

Jesteśmy agencją barmańska, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem oraz sprzedażą rzeźb z lodu na małe przyjęcia, eventy czy akcje marketingowe! Nasze rzeźby lodowe powstają z bloków o wymiarach 100/50/25 cm! Dzięki wyjątkowej technologi wytwarzania nasze rzeźby lodowe są idealnie przejrzyste! Zawsze podświetlamy je lampami LED niewytwarzającymi ciepła! W pokojowej temperaturze taka rzeźba lodowa przetrwa 8 – 9 godzin!

Uświetnimy każde przyjęcie, wesele czy imprezę firmową! Gwarantujemy, że nasze rzeźby z lodu ustawione na stołach wprawią w zachwyt Waszych gości i pozostaną na długi w ich pamięci!

Warsztaty rzeźbienia: Ostre cięcie w lodzie

Dla odważnych

Warsztaty rzeźbienia to na prawdę ostre cięcie w blokach lodowych dla odważnych! Nasza agencja barmańska przygotowała specjalne zajęcia z rzeźbienia w blokach lodowych! Teraz Wy możecie poczuć się jak artyści i w wraz z przyjaciółmi stworzyć dzieło w formie rzeźby z lodu! Oczywiście wszystko odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego rzeźbiarza.

Pełen profesjonalizam

Taka forma warsztatów rzeźbienia to doskonała atrakcja na imprezy firmowe, na których chcesz zaskoczyć gości czymś wyjątkowym! Nasza agencja w pełni przygotuje stanowiska warsztatowe, zabezpieczy podłoże i zadba o bezpieczeństwo uczestników.

Agencja Mobilni Barmani oferuje również