Bary & rzeźby lodowe

Personalizowane bary lodowe

Poszukujecie niezwykłej atrakcji na swoją imprezę lub wydarzenie? Bary lodowe i rzeźby lodowe to doskonałe dopełnienie przyjęć.

Bary lodowe to niezwykła atrakcja na przyjęcia, którą stworzymy zgodnie z Waszymi wymaganiami i projektem. Taki bar może otrzymać logo firmy lub dowolny napis na froncie. Możemy również w barze zatopić dowolne przedmioty! Tak stworzony bar lodowy to gwarancja niepowtarzalności i wyjątkowości! Nasza atrakcje z lodu uświetnią Wasze imprezy, eventy czy wesela. To również propozycja uświetnienia stoisk targowych. Każdy z barów lodowych może mieć na froncie logo firmy.

Nasze bary lodowe mogą zostać dopełnione o nadstawki na alkohole lub nalewaki do alkoholu! W połączeniu z usługami barmańskimi tworzy niepowtarzalną atmosferę imprezy!

Rzeźby lodowe na zamówienie

Jesteśmy agencją barmańska, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem oraz sprzedażą rzeźb z lodu na małe przyjęcia, eventy czy akcje marketingowe! Nasze rzeźby lodowe powstają z bloków o wymiarach 100/50/25 cm! Dzięki wyjątkowej technologi wytwarzania nasze rzeźby lodowe są idealnie przejrzyste! Zawsze podświetlamy je lampami LED niewytwarzającymi ciepła! W pokojowej temperaturze taka rzeźba lodowa przetrwa 8 – 9 godzin!

Uświetnimy każde przyjęcie, wesele czy imprezę firmową! Gwarantujemy, że nasze rzeźby z lodu ustawione na stołach wprawią w zachwyt Waszych gości i pozostaną na długi w ich pamięci!

WARSZTATY RZEŹBIENIA: OSTRE CIĘCIE W LODZIE

Warsztaty rzeźbienia to na prawdę ostre cięcie w blokach lodowych dla odważnych! Nasza agencja barmańska przygotowała specjalne zajęcia z rzeźbienia w blokach lodowych! Teraz Wy możecie poczuć się jak artyści i w wraz z przyjaciółmi stworzyć dzieło w formie rzeźby z lodu! Oczywiście wszystko odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego rzeźbiarza.

Taka forma warsztatów rzeźbienia to doskonała atrakcja na imprezy firmowe, na których chcesz zaskoczyć gości czymś wyjątkowym!

Agencja Mobilni Barmani oferuje również