Barista na targi – Promo Show Expo XXI

15 lutego, 2024 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Barista na targi PROMO SHOW Expo XXI Warszawa

Usługa: barista na targi
Event: PROMO SHOW Expo XXI
Klient: FALK & ROSS
Branding: Druk na powierzchni kawy, fartuchy, kubki z logo

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Luty upływa w naszej agencji pod znakiem realizacji targowych i konferencyjnych. W połowie lutego udaliśmy się z naszym klientem FALK & ROSS na targiPromo Show 2024. Jest to jedno z największych wydarzeń branży drukarskiej.

Świetne impreza, masa topwych firm z branży druku i marketingu! Nie mogło zabraknąć dobrej kawy i świetnych orzeźwiających koktajli, o które zadbał zespół Mobilnych Barmanów . Tym razem debiutowała nasz nowa zabawka, która sprawi, że kawa jest spersonalizowana pod klienta. Mowa o drukarce do logo i grafiki na powierzchni kawy. Taka drukarka do kawy to doskonałe uzupełnienie usługi barista na targi.

Mobilni Bariści jak zwykle cieszyli się olbrzymim powodzeniem na imprezie targowej!

Założenia

Nasze założenia:
– kawa w pakiecie no limit
– koktajl bar z limitem 200 porcji
– ekspres ciśnieniowy + młynek
– mobilny bar dwu modułowy
– barman + barista
– drukarka do kawy ( logo na powierzchni kawy )

Bar pikowany białyzrobił doskonałe wrażenie i świetnie wkomponował się w stoisko klienta! Ale tak naprawdę Efekt WOW zrobiła nasza nowa drukarka do kawy do logotypów i grafik na powierzchni kawy! Od teraz nasza kawa jest w 100% spersonalizowana pod daną firmę!

Realizacja

Jak zawsze w wypadku imprez targowych, montaż naszego baru odbywa się w dzień poprzedzający wydarzeni targowe. I tak jak z klientem ustaliliśmy przybiliśmy na hale targową EXPO XXI . Montaż odbył się zgodnie z wskazaniami klienta i jego wytycznymi.

Nasz bar pracował w każdy z dni od godziny 10.00 do 17.00 racząc przybyłych klientów i potencjalnych klientów kawą, koktajlami i lemoniadą! Dodatkowo tworząc doskonały wizerunek firmy poprzez oznaczenie kubków i fartuchów logo klienta.

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi mobilni barmani i mobilni bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , , , , , ,