Nasza oferta dla biznesu

Warsztaty barmańskie online

Warsztaty barmańskie online to nasza odpowiedź na czasy pandemiczne. Jeżeli myślicie o bezpiecznym evencie to koniecznie wybierzcie naszą ofertę warsztatów online!

Pytania

(+48) 695 642 838

Damrota 35/1

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Wyślij wiadomość

biuro@mobilni-barmani.pl

Przedłużający się lockdown spowodował, że nasza agencja barmańska postanowiła zacząć działać w sferze online i tworzyć dla Was bezpieczne wydarzenia. Warsztaty barmańskie to oferta, która może zostać przeniesiona do online w zasadzie w 100 %. Nasze warsztaty barmańskie online to nic innego jak prezentacja jak przygotować koktajle.

Możemy takie warsztaty przeprowadzić z naszego studio lub przyjechać do Państwa firmy i w Waszej siedzibie wykonać cały stream. Co bardzo ważne nasze warsztaty barmańskie są w pełni interaktywne i każdy uczestnik może aktywnie zadawać pytania!

Warsztaty barmańskie online to świetny pomysł na integracje zespołu w tak niepewnych czasach jakie ostatni są z nami. Pamiętajcie warsztaty barmańskie online to nic innego jak warsztaty barmańskie jakie prowadzimy stacjonarnie! Wybieracie od 3 do 5 koktajli, które przygotujecie pod okiem barmana przed komputerem!

Rozwiązania

Boxy Warsztatowe

Koszty

W naszych warsztatach barmańskich online udział wsiąść może nawet 200 uczestników. Działy na najbardziej popularnych platformach do wideokonferencji. Nasze warsztaty maja luźną formę i doskonale integrują zespoły i pracowników na homeoffice.

Każdy z uczestników naszych warsztatów otrzyma od nas box warsztatowy, który będzie zawierał niezbędne akcesoria oraz półprodukty. Dzięki tym przesyłkom w dowolnym miejscu stworzycie stanowisko warsztatowe i stworzycie z nami wyjątkowe koktajle!

Warsztaty barmańskie trwają do 2 godzin, ale spokojnie dopasujemy się do Waszych wymogów czasowych. Nasza prezentacja składa się z 3 części – wprowadzenia, części warsztatowej oraz części pytania i odpowiedzi. Ceny warsztatów zaczynają się od 2000 zł netto.

Warsztaty barmańskie online

Jak to wszystko wygląda?

Nasze warsztaty barmańskie online to przemyślany scenariusz, który od zawsze przeprowadzaliśmy na warsztatach stacjonarnych! Nasi barmani wiedzą jak zainteresować uczestników oraz jak wciągnąć ich w doskonałą zabawę!

Na potrzeby pracy w online podzieliliśmy nasze warsztaty na 3 części:

– Wprowadzenie do warsztatów barmańskich
– Cześć warsztatowa
– Sekcja Q&A ( czas trwania i forma zależna od ilości uczestników )

W trakcie wprowadzenia do warsztatów barmańskich opowiemy Wam jak profesjonalny sprzęt zastąpić akcesoriami kuchennymi znajdującymi się w każdym domu. Cześć warsztatowa to ponad godzina wspólnego przygotowywania koktajli. Natomiast w trakcie sesji Q&A odpowiemy na wszystkie pytania jakie się powstały w trakcie trwania naszego spotkania.

Warsztaty barmańskie online - firma Sii

W trakcie trwającego lockdownu mieliśmy okazję przeprowadzić kilkukrotnie takie warsztaty online. Jedną z ostatnich realizacji odbyła się dla firmy Sii. Dwudziestu uczestników, każdy w swoim domu, domy w całej Polsce i nasze studio w Katowicach. Doskonała zabawa i integracja. Wychodzi na to, że tą grupę prze warsztatujemy jeszcze raz z nowym zestawem koktajli.

Co ważne nasze warsztaty mogą się odbywać również w języku angielskim! Jedne z naszych warsztatów były transmitowane do Boliwi, gdzie jeden z zespołów tworzył koktajle razem z nami!

Wybierz nasze warsztaty online

Wybierzcie nasze warsztaty barmańskie online! Wyjątkowa atrakcja, pełen profesjonalizm doskonała zabawa. Nasi barmani wprowadzą grupę w odpowiedni nastrój.

Wybierając naszą ofertę masz gwarancję satysfakcji!

    inne nasze usługi

    Co jeszcze oferujemy

    Agencja Mobilni Barmani to szereg usług barmańskich oraz baristycznych, które świetnie sprawdzą się na eventach biznesowych, targach jak również weselach oraz imprezach prywatnych! Sprawdź szczegóły naszej oferty!