Barman na domówkę – prywatka z barmanem!

Prywatka

Barman na domówkę lub prywatkę to doskonałe rozwiązanie na weekendowe spotkania w gronie znajomych! Nasze koktajle doskonale sprawdzą się na mniejszych eventach jakimi są domówki! Odpowiedni klimat, wysoka jakość będzie sprzyjać doskonałej zabawie Waszych gości!

Doskonała zabawa

W trakcie trwania naszej usługi na domówce lub prywatce, Wasi goście będą mogli sami zabawiać się w barmanów i przygotować swój ulubiony koktajl. Możemy też przygotować warsztaty barmańskie na których nauczymy Was przygotowania koktajli w domowym zaciszu!

Moc wrażeń

Wszystko profesjonalnie, widowisko i ze smakiem! Nasi barmani to artyści, którzy o miksologi wiedzą wszystko! Przygotują wybrane koktajle klasyczne oraz własne twisty! Wiele koktajli to ich autorskie kompozycje! Barmani wprowadzą magiczny klimat na Waszych imprezach!

Barmani na prywatkę? Zamów teraz!

Podaj szczegóły

  Napiszcie nam jak najwięcej szczegółów i informacje o planowanej domówce! Ilu będzie gości, jaki klimat planujecie lub temat przewodni! Nasza doświadczona ekipa dopasuje ofertę do Waszych wymagań, budżetu i innych wytycznych! Czy wiecie, że mamy już 10 lat doświadczenia i setki imprez rocznie za sobą?

  Z nami Wasza domówka, garden party czy prywatka będzie niezapomnianą!

  A może kawa podane przez baristę ?

  Barista do wynajęcia

  Możemy również na Waszej domówce przygotować stanowisko baristyczne z włoskim ekspresem ciśnieniowym! Doskonałe kawy zaczynając od klasycznej espresso, cappucinno czy late przez kawy mleczne z dodatkiem syropów smakowych!

  To doskonałe urozmaicenie Waszej imprezy, a nasza kawa sprowadzona prosto z Włoch z małej kraftowej palarni zrobi prawdziwą furorę!

  Barman na domówkę! Jak to wszystko wygląda?

  Działamy kompleksowo

  Barman na domówkę czy prywatkę to tak naprawdę kompleksowa atrakcja, która jest organizowana przez naszą agencję! To Wy nakreślacie nam swoją wizję, przedstawiacie temat przewodni określacie osoby uczestniczące, a my zajmujemy się resztą! Na początek oferta oraz karta koktajlowa, następnie dobór alkoholi i sama impreza! Wszystko przygotowane przez naszą agencje, Wasz udział kończy się na tym że możecie się z nami świetnie bawić!

  Jeżeli chcecie na imprezie warsztaty barmańskie to mamy niezależne miejsce warsztatowe, gdzie uczymy Was przygotowywać koktajle! Pod naszym czujnym okiem przygotujecie świetne koktajle metodami domowymi!

  Zamów teraz!

  W naszej ofercie również