Mobilny barista na targi – Berlin IFA 2023

7 września, 2023 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Barista na targi

Usługa: barista na targi & barman do wynajęcia
Event: Targi IFA Berlin
Klient: Mp Tech
Branding: Fartuchy barmana i baristy

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Wrzesień w roku 2023 to najbardziej oblegany czas w naszej firmie. Realizowaliśmy przede wszystkim imprezy biznesowe i targowe w Polsce i za granicą. I tak na początku września wybraliśmy się z naszym klientem firmą MpTECH na targi IFA w Berlinie. Dla naszego klienta firmy MpTECH przygotowaliśmy usługę barista na targi oraz barman na targi. Targi IFA berlin to impreza pięciodniowa więc, było bardzo intensywnie. Mobilny barista i mobilny barman na targi mieli co robić w trakcie wydarzenia

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy duży ekspres ciśnieniowy oraz młynek do kawy, aby odpowiednio spełnić założenia. Dodatkowo odpowiadaliśmy za branding fartuchów barmana oraz baristy. Nasze usługi świadczone są kompleksowo, dlatego organizacją, logistyką oraz obsługą zajmujemy się od początku do końca.

Założenia

Nasze założenia:
– 1200 kaw w pięć dni
– 1000 koktajli alkoholowych
– 600 lemoniad
– 250 smoothie w 4 różnych smakach

Koktajle były przygotowywane w szkle koktajlowym, natomiast kawy w kubkach porcelanowych. Usługa mobilny barista na targi to oczywiście ekspres ciśnieniowy ( w tym wypadku dwu grupowy San Remo ) oraz młynek do kawy. Oczywiście zapewniamy niezależne podłączenie wody do ekspresu. Kawa mielona jest bezpośrednio przed zaparzeniem co sprawia, że walory smakowe są najwyższe.

Realizacja

Targi IFA w Berlinie to wydarzenie pięciodniowe, więc nasza agencja barmańska przygotowała duże zabezpieczenie produktowe! Czas na targach mijał szybko i intensywnie na przygotowaniu kaw oraz koktajli alkoholowych i bezalkoholowych. Nasza kawa oczywiście zrobiła robotę. Mieszanka Gold Blend zdecydowanie najlepszy wybór na targi i konferencje.

To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi mobilni barmani i mobilni bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , , , , , , ,