Mobilny Barista na targi, konferencje i inne wydarzenia

23 grudnia, 2020 Grzegorz Wydok

Mobilny barista to usługa zyskująca swoją popularność na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, eventach czy imprezach okolicznościowych. Przygotowanie świeżo mielonej kawy, to doskonały dodatek do na stoiskach targowych czy konferencjach. Taka kawa przyciągnie do stoiska odwiedzających, którzy potencjalnie mogą stać klientami firmy! Jeżeli przed Wami targi lub konferencje to taka propozycja jest dla Was!

mobilne bary kawowe na targi

Koszty wynajęcia Mobilnego Baristy zaczynają się od 1850 zł netto za jeden dzień.

Za około 5000 zł netto będzie pracować 3 dni, a podawana kawa będzie nielimitowana

Mobilny Barista – jak to wygląda ?

Praca mobilnego baristy lub profesjonalnych baristów to nie tylko przygotowanie dobrej kawy. W zakres takiej oferty wchodzi również wynajem ekspresu ciśnieniowego, wysokojakościowa kawa z Włoskiej palarni Toscano, dodatki takie jak mleko, mleko sojowe czy mleko bez laktozy. Oczywiście mamy również nasze mobilne bary, które na życzenie klienta możemy oznaczyć logo. Kawy będziemy podawać w eko kubkach jednorazowych, które możemy oznaczyć logo lub wykonać pełny zadruk takich kubków!

Nasza agencja zawsze dokonuje montaży na dzień przed rozpoczęciem targów czy konferencji, taka, aby od rana podawać aromatyczną kawę dla klientów stoiska!

Złóż zapytanie o cenę

Jakie kawy podaje Mobilny Barista

Mobilny bar kawowy będzie podawał klasyczne kawy na bazie espresso, czyli americano, cafe latte,  cappuccino czy flat white. Nie zabraknie również kaw mlecznych z dodatkami syropów smakowych – kokosa, karmelu czy migdałów. Wszystkie używane syropy w naszym barze kawowym są przygotowane przez naszą agencje, taki rozwiązanie powoduje że kawy smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie!

Branding – mobilny bar kawowy, fartuch oraz kubki z logo firmy

Nasze usługi baristyczne mają jak najbardziej identyfikować się z firmą klienta, dlatego zawsze stosujemy sprawdzone rozwiązania marketingowe! Na naszych fartuchach i froncie baru pojawi się logo firmy, a kubki zadrukujemy dowolną grafiką. Takie zabiegi spowodują, że Wasza firma będzie rozpoznawalna na wydarzeniu! To wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy oraz frekwencję na stoisku targowym!

Nasza agencja barmańska posiada w swoim portfolio wielu stałych klientów, którzy do nas wracają. Dołącz do nich! Wspólnie podniesiemy sprzedaż i poprawimy wizerunek Waszej firmy!

Zobacz również:

  1. Barman na targi – Formnex 2019 Frankfurt 
  2. Bar lemoniadowy – Warszawa 2019 
, , , , , , ,