Smoothie Bar & Bar Lemoniadowy / Warszawa

18 czerwca, 2019 Grzegorz Wydok

14 czerwca jedna z naszych barmańskich ekip udała się na podbój stolicy, aby przygotować smothie bar w jednym z biurowców na Mokotowie. Oprócz smoothie do dyspozycji pracowników firmy Europe Assisance Poland były również świeże i naturalne lemoniady.

smoothie bar warszawa

W czasie obsługi barmańskiej podaliśmy ponad 300 smoothie i lemoniad

Nasze lemoniady i smoothie bazują tylko na świeżych owocach i naturalnych syropach i kordiałach

Taki smoothie bar podnosi znacząco samopoczucie pracowników

Smoothie bar – podaliśmy ponad 300 porcji

W ciągu naszej 5 godzinnej obsługi podaliśmy ponad 300 smootie i lemoniad! Jesteśmy dumni, że nasze autorskie smaki robią coraz większą furorę! Teraz już nikt nie boi się, połączenia truskawki z bazylią czy ogórka z rozmarynem! W Warszawie nie zabrakło bazyli z limonką i nutą ogórka. Po początkowych oporach, smak był prawdziwą petardą na Mokotowie! Oprócz tego smoothie kiwi z mango i truskawka z arbuzem i miętą! Było świeżo i orzeźwiająco!

Polecam: Bar Lemoniadowy Kraków

Tak odważne smaki znajdziecie w naszym menu i gwarantujemy Wam nie będziecie żałować

Dlaczego wybrać naszą ofertę?

Wszystkie nasze lemoniady i smoothie są świeże i naturalne. Co więcej wszystkie smaki są opracowane przez naszych barmanów! Dlatego smakują wyjątkowe i niepowtarzalnie. Jak je przygotowujemy? Wszystko oparte jest o nasze homemadowe syropy i kordiały. Zbalansowane smakowo, oparte tylko o świeże owoce,a w niektórych przypadkach bez grama cukru! Jest zdrowo, jest fit i jest pysznie!

Zamów: Lemoniady na targi

Zresztą jak tu jesteście, znaczy że już prawie podjęliście decyzje o wyborze naszych usług na swoje wydarzenie!

Taki bar lemoniadowy poprawi samopoczucie!

Duża dawka witamin i orzeźwiający smak poprawi znacząco samopoczucie wszystkich pracowników! Biuro będzie biło pozytywnymi emocjami, a każdy z pracowników stanie się o wiele bardziej wydajny! To tak jakby zafundować im mały urlop w środku pracy!

nturalne lemoniady warszawaPamiętajcie witaminy i dobry nastrój to gwarancja lepszej jakości pracy! Nie wierzcie nam na słowo! Zamówcie smoothie i lemoniada bar i sprawdźcie to we własnym biurze!

To cię również zainteresuje:

  1. Bar lemoniadowy dla firmy Panek CarSharing
  2. Warsztaty barmańskie Warszawa
, , , ,