Usługi baristyczne na targach Formnext, Frankfurt

9 grudnia, 2020 Grzegorz Wydok

Usługi baristyczne na targach Formnex w Frankfurcie

Rok 2019 był dla naszej agencji barmańskiej przełomowy. Na stałe zagościły w naszej ofercie usługi baristyczne oraz zrealizowaliśmy pierwsze duże zlecenie za granicami naszego kraju.W listopadzie 2019 roku  mieliśmy okazję uczestniczyć wraz z firmą 3D GENCE w największych targach graficznych w Europie – Formnext 2019, które odbyły się w halach targowych w Frankfurcie. 

usługi baristyczne na targiTargi w Frankfurcie, były naszą pierwszą dużą realizacją. To powodowało w naszym zespole lekki dreszczyk emocji i przygody, ale to dało nam porządnego kopa energetycznego. Realizacja 1000 km od siedziby firmy wiąże się z odpowiednim przygotowaniem, zaplanowaniem oraz odpowiednią koordynacją. Dla klienta mieliśmy przygotować obsługę baristyczną oraz świeże lemoniady i smoothie. Niby nic trudnego, ale impreza targowa trwała 4 dni. Cały nasz wyjazd trwał 7 dni.

Montaż i demontaż odbywał się dzień przed rozpoczęciem targów, a demontaż następnego dnia po skończonych targach, wjazdówki, odpowiednie wejścia, pasy wjazdowe – powiem tak Frankfurt Messe to centrum targowe wielkości małego miasta. Jeżeli pomylicie tor zjazdowy na autostradzie to dostaniecie się inna imprezę.  Trzeba być czujnym.

U nas drugiego dnia czujności zabrakło i wylądowaliśmy na parkingu oddalonym od hali targowej o kilometr. Spokojnie, daliśmy radę dotrzeć na miejsce przed czasem. Na pierwszym wyjeździe zapłaciliśmy frycowe, ale nauka nie poszła w las.

Zobacz: Barista na targi

Co robiliśmy na Formnext 2019

Tym razem zajmowaliśmy się obsługą baristyczną oraz naturalnymi lemoniadami oraz smoothie. Przygotowując na każdy dzień inne smaki lemoniady i smoothie z innych warzyw i owoców. Pamiętajcie, że korzystamy tylko z świeżych warzyw i owoców. Natomiast nasze lemoniady bazują na naszych autorskich syropach i kordiałach!

Zobacz: Barman do wynajęcie

To były 4 intensywne dni targowe, natomiast nasza obecność w Niemczech trwała 6 dni, wliczając montaż i demontaż naszego stoiska. Aby dotrzeć na miejsce przejechaliśmy ponad 2000 kilometrów!

Jesteśmy dumni z realizacji, ponieważ feedback był taki, że nasza kawa jest najlepsza na całych targach ( oczywiście mieszanka Toscany robi swoją robotę ), a lemoniady doskonale odświeżały wszyskich przebywających na stoisku firmy 3DGENCE.

Zobacz również:

  1. Bar lemoniadowy na targi
  2. Obsługa barmańska eventów
, , , , ,