Barista do wynajęcia na event

Barista do wynajęcia – to mobilny bar kawowy na event i nie tylko

Obecność baristy na wydarzeniu zdecydowanie podnosi jego rangę i urozmaica całe wydarzenie. Dobra, świeżo parzona kawa jest czymś, co przyciąga ludzi, sprzyja rozmowom i stawia na nogi. Nasz mobilny barista obsługuje różne rodzaje imprez, takie jak wesela, targi, konferencję, urodziny, wydarzenia sportowe, spotkania integracyjne i wiele innych. Kawa koi zmysły i jednocześnie pobudza ciało, a my pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości ziarnach, które wypalane są specjalnie dla nas. Ponadto oferujmy również możliwość przygotowania pokazów barmańskich, podczas których uczestnicy wydarzenia lub goście mogą poznać techniki parzenia i serwowania najlepszej kawy.

Zamawiając mobilny bar kawowy i usługi baristy do wynajęcia, możecie liczyć nie tylko na wysokiej jakości, świeżą i aromatyczną kawę, fachową obsługę, ale także na jej serwowanie w sposób, który zachwyci każdego. Nasi bariści są w stanie wyczarować prawdziwe kawowe dzieła sztuki na każdej filiżance kawy. Od prostych, klasycznych wzorów takich jak serce czy rozetki, aż po inicjały pary młodej, a nawet logo firmy podczas targów. Największą zaletą naszej mobilnej kawiarni jest to, że jest zupełnie niezależna, to znaczy, że nie potrzebuje dostępu do bieżącej wody. Mobilny barista na targi i inne uroczystości może zatem pracować w dowolnym miejscu zarówno na targach, jak i na weselach, a nawet na imprezach plenerowych.

Dlaczego warto wynająć kogoś takiego jak mobilny barista na event?

Obecność doświadczonego i profesjonalnego mobilnego baristy jest w stanie całkowicie odmienić oblicze przyjęcia. Ponadto można również zamówić usługę, która będzie urozmaicona o pokaz baristyczny, czyli technik parzenia i serwowania kawy jak z prawdziwej kawiarni. Mobilne bary kawowe pozwalają na przygotowanie kawy w około minutę, jest to zatem doskonały czas na zainteresowanie potencjalnego kontrahenta ofertą firmy, bądź porozmawianie z gośćmi na weselu, których wcześniej nie mieliśmy okazji poznać. To również bardzo dobry czas na chwilę oddechu od obowiązków.

Pracujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Docieramy na miejsce sami, z całym sprzętem. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, ponieważ usługa barista do wynajęcia jest bardzo rozbudowana i może mieć różne warianty. Dostarczamy na miejsce wszystkie niezbędne przedmioty, profesjonalne ekspresy ciśnieniowe i akcesoria, a także składniki potrzebne do wykonania rożnych kaw, w tym posypki, mleka sojowe, czy mleczka kokosowe. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, w którym prosimy o podanie szczegółowych informacji na temat planowanego wydarzenia.

Szukasz baristy do wynajęcia?

Napisz do nas szczegóły Twojej imprezy. Bo im więcej ich znamy tym lepszą ofertę dla Was przygotujemy!


Jak najwięcej szczegółów

Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy

Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!