Barman na wesele – Śląsk. Dlaczego Mobilni Barmani

26 grudnia, 2020 Grzegorz Wydok

Barman na wesele to jedna z najbardziej rozchwytywanych usług, a Śląsk to nasze rodzinne rejony, dlatego tak chętnie tutaj pracujemy. Zobacz, jak na Twoim weselu może wyglądać drink bar i dlaczego nasz Barman na wesele jest najlepszy w rejonie Śląsk.

Dlaczego tak lubimy weselne drink bary na Śląsku i nie tylko?

Co Wam oferuje barman na weselu?

barman na wesele ŚląskBarman na wesele Śląsk. Dlaczego nasze mobilne bary?

Cała nasza ekipa jak słyszy magiczne słowo wesele, to dostaje mrowienia w całym ciele. Śląsk ma to coś w sobie, że wesela odbywają się nie tylko w soboty! Nasze drink bary w sezonie weselnym pracują niemal codziennie! To dla nas oczywiście plus, ponieważ sprzęt jest cały czas w pracy.

Jako że mamy kalendarzową zimę i okres, kiedy przyszłe Pary Młode wyszukują atrakcji na swoje przyjęcia weselne, pokażemy Wam, dlaczego wybrać jeden z pakietów weselnych Mobilnych Barmanów!

Po pierwsze – jasne zasady współpracy!

W naszej agencji barmańskiej panują jasne zasady! Zero ukrytych kosztów, cena całkowita podana już na wstępie, jeżeli dodatkowe opcje to Wy podejmujecie decyzje o ich dokupieniu! Czytelna oferta i stały kontakt z naszymi barmanami!

Po drugie – 3 realizacje jednego dnia.

Tej liczby trzymamy się kurczowo. Jedni powiedzą trzy to dużo inni, że mało. My mówimy trzy realizacje robimy idealnie, taki mamy zespół i zaplecze sprzętowe. Wesele to wyjątkowy dzień i nic się nie może nie udać.

Po trzecie – kompleksowość!

To trzeci, ale chyba najważniejszy powód, dla którego warto skorzystać z naszych usług barmańskich na wesele. Nasze pakiety są kompleksowe! Co to oznacza? Że my organizujemy całą usługę barman na wesele! Mamy mobilne bary z różnymi frontami, profesjonalnych barmanów, szkło koktajlowe, ale również zapewnimy całe zaopatrzenie baru weselnego! Tak całe, nie chcemy wódki weselnej, soków czy innych ziół! Mamy swoich sprawdzonych dostawców, syropy kordiały i bittersy przygotujemy sami, a z owoców, jakie pozostały z ich produkcji przygotujemy dekoracje! Oczywiście najpierw je wysuszymy! Taka kompleksowość to gwarancja najwyższej jakości! A możecie ją mieć już za 2100 zł w najtańszym pakiecie!

Barman na wesele Śląsk – Hotel Natura Residence

Na początku Czerwca zostaliśmy zaproszenie na wesele przez świetną Parę Młodą na ich wesele do Hotelu Natura Residence , aby zająć się weselnym drink barem i wykonać widowiskowy pokaz barmański! W weselnym barze przygotowaliśmy specjalny zestaw koktajli, bazujący na naturalnych syropach i kordiałach! Oczywiście przygotowanych przez nas samych! Jak zwykle bar weselny prezentował się wyjątkowo okazale i goście już od samego początku, korzystali bardzo chętnie!

ZAMÓW: Barman na wesele

Punktem kulminacyjnym przyjęcia weselnego, był pokaz barmański wykonany przez barmana. Uwaga nasz pokaz zastąpił tradycyjne oczepiny! Wierzcie na słowo, było wyjątkowo! Jak zwykle nasz bar pracował do 2:30, ale Pan Młody poprosił nas, aby przedłużyć nasz czas pracy do 3. Oczywiście zgodziliśmy się, bo goście z naszymi koktajlami bawili się wybornie!

Dlaczego goście uwielbiają koktajle i drink bary?

Bo ich się po prostu nie da nie lubić! Pyszny koktajl na bazie świeżych owoców i świeżo wyciskanych soków z dodatkiem  naturalnych syropów to doskonała alternatywa dla czystej wódki! Nasze autorskie koktajle robią furorę, a barmani nawiązują świetne relacje z gośćmi często, opowiadając historie związane z podawanymi drinkami!

To wszystko składa się na usługę, której jakość jest  wiele wyższa od średniej. Dlatego również nie świadczymy naszych usług tylko na Śląsku a w zasadzie w całej Polsce!

Co oferuje weselny drink bar?

Weselny drink bar oferuje nieprzeciętne doznania koktajlowe! Podawane koktajle to autorskie kompozycje naszych barmanów! Barmani na weselu to wspaniała niespodzianka dla Waszych gości, która wyjątkowo umili im czas na przyjęciu weselnym nie tylko na w województwie śląskim!

Nasza oferta barman na wesele jest w pełni kompleksowa i ogranicza obowiązki Pary Młodej w zasadzie to wyboru podawanych koktajli! Nasze mobilne bary prezentują się zjawiskowo, a barmani przed pierwszymi imprezami przechodzą wewnętrzne szkolenie. Pomimo że zatrudniamy tylko wykwalifikowanych profesjonalistów.

Nie zastanawiajcie, tylko zarezerwujcie termin już dziś!

  1. Barman na wesele – Zabrze
  2. Barman na wesele – Kraków

 

, , , , , , , , ,