Barmani na wesele / Kraków – Macierz Polonii

30 września, 2019 Grzegorz Wydok

W dniu 27.09.2019 roku ekipa naszych barmanów wybrała się przygotować bar weselny do Sali Macierz Polonii znajdującej się pod Krakowem. Realizowaliśmy dla Magdy i Mateusza pakiet weselny Tylko Natura z pełną drewnianą zabudową! Barmani na wesele byli obok Baciarów i ich koncertu największa atrakcją przyjęcia!

 

Mobilni Barmani przygotowali koktajle bazujące na własnej roboty syropach i kordiałach

Barmani na wesele byli oblegani od samego początku przyjęcia do 02.30

Drewniana zabudowa doskonale pasowała do wystroju sali

Barmani na barmani na wesele krakówwesele. Przygotujemy koktajle na własnych syropach i kordiałach

Co nas wyróżnia na tle innych firma barmańskich? Dbałość o szczegóły i detale! To my przygotuje dodatki! Dlaczego? Poniewież staramy się wszystkie owoce wykorzystywać w największym stopniu. Od gotowania własnych syropów i kordiałów przez suszenie owoców, po tworzenie blendowanych owoców i wód kwiatowych. Tak przygotowanie dodatki gwarantują niepowtarzalny smak koktajli!

==>Zamów Barmanów na wesele już teraz<==

Bar weselny oblegany do końca

Nasze bary weselne pracują na weselach przez 8 godzin i są oblegane przez cały czas. Wszyscy chcą spróbować naszych koktajli ponieważ ich smak jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Staramy się nadać klasycznym koktajlom nowy smak i odrobinę naszego szaleństwa! Możemy śmiało powiedzieć o sobie, że jesteśmy jak Karol Okrasa i łamiemy przepisy naszymi dodatkami!

Drewniana zabudowa. Kiedy się zdecydować

Nasza agencja barmańska jako jedna z niewielu w Polsce posiada pełną zabudowę z naturalnego drewna. W skład naszej zabudowy wchodzi bar drewniany oraz ścianka drewniana. Taka zabudowa doskonale pasuje do wesele w stylu rustykalnym i boho. Nasz bar weselny będzie idealnym dodatkiem do wesel w tym stylu, a naturalne koktajle idealnie dopełnią całe przyjęcie!

Barmani na wesele. Dlaczego warto zamówić?

Dlaczego warto mieć barmanów na weselu? Ponieważ goście i nasi rodacy ( ale goście z zagranicy również ) są świadomi tego co piją! W wielu wypadkach biała wódka poszła w odstawkę, wino na dłuższą metę męczy a piwo jest ok ale tylko do obiadu! I tutaj wkraczają Mobilni Barmani, którzy przygotują doskonałe koktajle na bazie naturalnych półproduktów. Wyjątkowy i niepowtarzalny smak, przyciągnie większość gości do naszego baru, a dla bardziej wymagających mamy również klasyczne receptury! To spowoduje, że goście będą doskonale bawić się przy naszych koktajlach!

Zobacz również:

  1. Weselny drink bar. Na Śląsku jesteśmy u siebie!
  2. Bar kawowy nie tylko na targi. Wybierz baristę na wesele
, , , , ,