Barman Na Wesele Zabrze – Restauracja Szyb Maciej

18 grudnia, 2020 Grzegorz Wydok

W Styczniu 2020 w restauracji Szyb Maciej Zabrze mieliśmy przyjemność organizować atrakcje barman na wesele. Industrialny  klimat jaki panuje w lokalu spowodował, że Para Młoda wybrała na swoje wesele bar mobilny wykonany z naturalnego drewna.

Zabrze, to nasze miasto, dlatego uwielbiamy tutaj pracować.

Barman na wesele to atrakcja, która  doskonale sprawdzi się na każdym weselu!

Barman na wesele – Zabrze i Śląsk tutaj przyjęcia odbywają się prawie codziennie

Ze względu na naszą tradycje, wesela na Śląsku, przyjęcia weselne odbywają się w zasadzie przez cały tydzień. I to dla nas ekstra sprawa bo w tygodniu nie narzekamy na nudę! Na początku roku 2020 zostaliśmy zaproszeni na przyjęcie weselne. W Zabrzu w lokalu Szyb Maciej organizowaliśmy  atrakcję barman na wesele. Lokal polecamy z czystym sumieniem każdej Parze Młodej, doskonała kuchnia śląska, niepowtarzalny industrialny klimat i doskonała kadra menadżerska, z która współpracujemy i znamy się od lat!

Barman na wesele ZabrzeWeselny drink bar. Jak wyglądała nasza praca

Bar weselny pracował od godziny 19.00 do 3.00 w nocy. Nieustannie serwując wyborne koktajle! Goście bawili się doskonale, dlatego że wszyscy są już świadomi, że wesele bez barmanów traci na swoim klimacie!

Co wyróżniało nasz weselny drink bar?

Najwyższa jakość usługi i niepowtarzalny smak koktajli! Nasze autorskie syropy i kordiały robią robotę i Wy to doceniacie!

W trakcie naszej pracy na weselu,  koktajl bar wydał około 300 koktajli, naszych autorskich kraftowych receptur! To oznaczało najwyższą jakość podawanych koktajli!

Masz wesele w województwie śląskim lub opolskim? Dojazd nic nie kosztuje

Dojazd na miejsce wykonania usługi, w województwach śląskim oraz opolskim nic nie kosztuje! Dodatkowo zawsze to Wy wybieracie godziny w jakich pracuje barman na wesele,  ale bar jest już przygotowany na przybycie gości i Pary Młodej.

Jeżeli, chcecie poznać ofertę zapraszamy do kontaktu. Możecie również zajrzeć do zakładki pakiety weselne. Tam dowiecie się jak wygląda zakres cen!

Pamiętajcie, że ze względu na pandemię nie pobieramy zaliczek oraz zadatków, dlatego zawsze możecie przenieść termin swojego wesela lub rozwiązać umowę!

Zobacz również:

  1. Bar Lemoniadowy – Renault Dąbrowscy
  2. Barista na konferencje – Warszawa 

 

, , , , , , ,