Jak działamy

Weselne pakiety przygotowane przez naszą agencję!

W naszej agencji barmańskiej mamy przygotowane gotowe pakiety koktajlowe na wesele. U nas wiecie ile kosztuje usługa barman na wesele czy barista na wesele. Nasze pakiety weselne przygotowane są dla określonej ilości gości, która bawi się na przyjęciach.

Nasza agencja barmańska przygotowała specjalnie dla Was zestaw pakietów weselnych! To zupełna nowość i rewolucja! Jeszcze nikt nie pokazał swoich cen! My to zrobiliśmy, dzięki temu będziecie wiedzieć z inwestycją jakiego rzędu wiąże się barman na wesele!

Nasze propozycje to w pełni kompleksowe pakiety weselnych drink barów. Wybierając nasz bar weselny, barmanów macie z głowy! To my wszystko zapewniamy – od mobilnych barów, przez szkło koktajlowe a kończąc na zaopatrzeniu baru weselnego! Barmani na weselu będą z Wami przez 8 godzin – to czas naszej obsługi barmańskiej ( godziny pracy baru wskazuje Para Młoda, my sugerujemy od 17.00 – 02.00 w nocy ). Bar mobilny będzie przygotowany na Wasze przybycie na salę weselną! Przyznacie, że to wielkie udogodnienie dla Pary Młodej – to wszystko możecie mieć już w cenie 3200 zł! Napiszę to jeszcze raz pakiety kompleksowe! Nie bierzemy od Was wódki weselnej czy innych składników!

Wybierzcie swój pakiet