Barman na wesele Opolskie

16 czerwca, 2021 Grzegorz Wydok

Po długiej przerwie, wielu tygodniach odpoczynku i braku kontaktu z Wami przy barze, w końcu 3 czerwca wystartował sezon weselny 2021. Wystartował z przytupem w naszej agencji barmańskiej, ponieważ od 3 czerwca do 5 czerwca, czyli w 3 dni udało nam się uczestniczyć w 4 weselach i jednym evencie. Nasze samochody wyjechały na trasę i zrobiły ponad 2 000 kilometrów. Takie weekendy zdecydowanie bardzo lubimy.barman na wesele opole

Barman na wesele Opolskie. Hotel Solidaris Kędzierzyn Koźle

4 czerwca nasz mobilny drink bar wyruszył w podróż w stronę Opola, a konkretnie do Kędzierzyna Koźla. Jak zwykle nasza agencja zadbała o obsługę barmańską, kompleksowe zaopatrzenie koktajl baru w niezbędne produkty. Jak zwykle za naszym barem mieliśmy nasze autorskie produkty – syropy, kordiały oraz bittersy. Bardzo mocno kładziemy nacisk na najwyższą jakość podawanych koktajli oraz poszanowanie półproduktu z jakim pracujemy!

Dlatego na naszych koktajl barach, budujemy karty koktajlowe, w których zdecydowanie jakość wyrasta ponad przeciętność! Już od roku staramy się wprowadzać autorskie koktajle i w tym roku też takie są, ale o tym innym razem, bo to materiał na kolejny artykuł.

Weselny koktajl bar. Dlaczego działamy w całej Polsce?

Od 5 lat nasza ekipa barmanów obsługuje przyjęcia weselna na terenie całej Polski. Nie dlatego, że na Śląsku jest mało pracy. Nasza wysoka jakość jest doceniania. Wyjątkowość atrakcji weselnych zaproponowana przez Pary Młode swoim gościom jest bardzo ważna! A nasz koktajl bar i barman na wesele to wyjątkowa propozycja i najwyższa jakość. Jeżeli połączymy to wszystko z zabudowami barowymi dopasowanymi do potrzeb sali i charakteru wesela, możemy spokojnie powiedzieć że jesteśmy liderami w dziedzinie weselnego koktajl baru!

UWAGA! Poznaj nasze weselne Pakiety!

Dlatego jeżeli jesteście na etapie poszukiwania atrakcji na swoje przyjęcie weselne – pamiętajcie mobilny drink bar to absolutny must have!

Czym wyróżnia się nasza oferta? Kompleksowa oferta drink bar na wesele!

Nasza agencja do realizacji zleceń barów weselnych podchodzi w sposób kompleksowy. Co to oznacza? Bar weselny realizujemy od początku do końca – zapewniamy obsługę barmańską, mobilne bary, szkło koktajlowe zaopatrzenie baru w niezbędne półprodukty, alkohole, syropy, kordiały i bittersy!

ZAMÓW: BARMAN NA WESELE 2021

Dla naszych Par Młodych mamy do wyboru kilka frontów barowych, dlatego nasze bary spokojnie dopasują się do każdej sali weselnej, wesela plenerowego czy stodoły!

Pamiętajcie z nami niczym się nie martwicie! Tylko wybieracie koktajle jakie będziemy Wam podawać

To Cie również zainteresuje:

  1. Barman na wesele Dolnośląskie
  2. Barista na wesele – dlaczego warto 

Grzegorz Wydok, Założyciel Agencji Mobilni-Barmani.pl

, , , , ,