Branding na targach i konferencjach

Wiemy, jak ważnym elementem sprzedaży usług czy produktów jest identyfikacja wizualna. We współpracy z agencją Mobilni Barmani możecie wyróżnić się na terenie targów, konferencji oraz innych wydarzeń branżowych. Na potrzeby firm wybierających nas na realizacje przygotowaliśmy opcję pełnego brandingu:

Grafika na fartuchach barmanów

W trakcie targów oraz konferencji stosujemy sprawdzone metody identyfikacji wizualnej Państwa firmy! Najprostszym rozwiązaniem jest umieszczenie logo firmy na fartuchach barmanów oraz baristów. Taki zabieg spowoduje, że osoby odbierające zimne napoje oraz napary kawowe, dobrze Państwa zapamiętają.

Koszty fartuchów z logo: 75 zł netto

Logo na kubkach jednorazowych

W trakcie naszych realizacji używamy kubków biodegradowalnych, które możemy zadrukować w full kolorze. Mamy kubki dedykowane do napoi zimnych oraz napoi gorących. To świetna opcja reklamy dla Państwa firmy, kiedy goście stoiska noszą kubki z logo firmy! Dla mniej wymagających klientów mamy propozycje brandu w formie naklejki z logo!

Koszt 1000 kubków z zadruku full color: 500 zł netto

Brand na froncie baru

Dopełnieniem identyfikacji wizualnej Państwa stoiska, będzie grafika na froncie baru. Nasze elegancki zadruk frontu będzie w full kolorze sprawi, że bar nie tylko będzie dobrze się prezentował, ale również będzie rozpoznawalny i widoczny z daleka. Skorzystajcie z pełnej identyfikacji wizualnej i przyciągnijcie na swoje stoisko większą ilość potencjalnych klientów!

Koszt zadruku na jeden moduł: 250 zł netto
Koszt zadruku na dwa moduły: 400 zł netto

Dlaczego Mobilni Barmani?

Połączenie brandingu z dopracowanymi barami kawowymi oraz barami lemoniadowymi daję każdej firmie przewagę nad konkurencją! Obok naszego baru przejdą setki, jeżeli nie tysiące gości targów oraz konferencji! Co zapamiętają? Państwa logo i nazwę firmy! A w czasie, gdy będziemy podawać kawę czy lemoniadę, przedstawiciel firmy zainteresuje gościa ofertą produktu czy usługi!

Wszystkie identyfikację, które Państwu proponujemy, wykonywane są przez profesjonalistów, z którymi współpracujemy od lat! Dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonywanych zadruków!

Pamiętajcie, identyfikacja wizualna naszych barów podnosi sprzedaż jak również świadomość klientów!

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy


    Jak najwięcej szczegółow

    Z naszej strony kontakt będzie najszybciej jak to możliwe! Koniecznie napisz nam w jakim terminie odbywa się przyjęcie, jaki to rodzaj imprezy (wesele, impreza firmowa, obsługa stoisk targowych), planowana ilość gości oraz gdzie impreza będzie się odbywać (miejscowość). Pomoże Ci w tym poniższy formularz kontaktowy

    Dzięki tym informacjom przygotujemy ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

    Przygotowanie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!