Barista na event Frankfurt / Formnext 2021

28 listopada, 2021 Grzegorz Wydok

Barista na event to usługa, która doskonale sprawdzi się na targach i tym razem nasze ekipa odwiedziła Frankfurt event Formnext 2021. Dla naszego partnera – 3D Gence stworzyliśmy strefę z kawą, lemoniadą oraz smoothi. W trakcie 4 dni obsługi baristycznej i barmańskiej przygotowaliśmy 1000 kaw, oraz 600 lemoniad oraz smoothie. 

barista na event frankfurt / barista na targi

Barista na event. Messe Frankfurt to olbrzymie centrum targowe.

Centrum targowe w Frankfurcie to olbrzymi ośrodek z 12 halami targowymi. Poruszanie się po takim centrum musi być zaplanowane, musimy posiadać odpowiednie wjazdówki. Dodatkowa tegoroczna impreza odbywała się w regule 2G ( wstęp miały osoby tylko po szczepieniu na COVID-19 lub które przeszyły COVID-19 w ostatnich 6 miesiącach ) posługiwaliśmy się wszędzie certyfikatami szczepień. To pierwsza tak duża impreza, która odbywała się z takim rygorem i gdzie byliśmy.

Barista na targi, to w wielu przypadkach logistyka. Przygotowanie i zaopatrzenie stoiska w niezbędne sprzęty i towary odbywa się już od rana dnia poprzedzającego imprezę targową.

Nasze doświadczenie z wielu impreza targowych i konferencyjnych pozwala nam przygotować nasze usługi baristyczne i usługi barmańskie sprawnie, szybko i nie angażując partnera z którym pracujemy.

Obsługa targów. Posługujemy się językami obcymi.

Nasi bramani na targi i bariści do wynajęcia to nie tylko profesjonalny zespół z najwyższymi umiejętnościami. To grupa, która odnajdzie się w każdych warunkach  i wszędzie, dlatego posługujemy się co najmniej jednym językiem obcym. W na targach Formnext posługiwaliśmy się językiem Angielskim oraz Niemieckim. Pamiętajcie o tym ważnym aspekcie, na migi ciężko się dogadać 🙂

barista na event frankfurtObsługa stoisk targowych to 8 godzin przygotowania kawy, lemoniady lub smoothie. Czasem zdarza się, że obsługujemy after party po zakończeniu dnia targowego.

Nasze działanie od zawsze były, są i będą kompleksowe! Nie obarczamy partnerów, żadnymi problemami. Na duże i imprezy za granicą zabieramy dwa ekspresy, dwa młynki, dodatkowe blendery! Wszystko po to, aby w razie problemów nasze kawy i lemoniady były nieustanie przygotowywane i wydawane! Barista na event to usługa dopracowana w każdym szczególe i Frankfurt niczym nas nie zaskoczył.

Barista na event – Frankfurt chciał naszej kawy!

Pracując drugi raz z firmą 3D Gence na imprezie Formnext przypomnieliśmy sobie co było najbardziej pożądanym napojem w 2019 roku! Kawa, kawa i jeszcze raz kawa! W tym roku nie było inaczej! Nasza mieszanka Gold Blend prosto z Toskanii zrobiła najlepszą robotę! Pamiętajcie, tą kawę mamy tylko my. Nasz ekspres przygotował około 100o kaw, młynek kręcił się bez przerwy! To najlepszy dowód, że kawa jest świetna! Lemoniady i smoothie też cieszyły się powodzeniem zwłaszcza w okresie 2 śniadania!

Korzystając z usługi barista na targi i bar lemoniadowy na targi, dajemy gwarancję pełnej satysfakcji i zwiększonej liczby odwiedzających stoisko targowe!

Czytaj również:

  1. Barista na konferencję.  Jak to wygląda i dlaczego warto mieć baristę na konferencji
  2. Spotkania Świąteczne dla firm. Sprawdź co proponujemy
, , , , , ,