Wigilie firmowe

24 listopada, 2021 Grzegorz Wydok

Wigilie firmowe to cykliczne imprezy, które odbywają na przełomie Listopada oraz Grudnia. Spotkania w gronie pracowników korporacji to doskonały sposób na podsumowanie roku i integracje pracowników. Nasza agencja barmańska przygotowała specjalne propozycje na takie wydarzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poniżej!

wigilie firmowe

Wigilie firmowe . Klasyczne koktajl bary z motywami Świątecznymi.

To najbardziej oczywiste rozwiązanie na wigilie firmową – koktajl bar gdzie przygotujemy, zestaw świątecznych koktajli. To doskonały pomysł na imprezy popołudniowe i wieczorne, gdzie pracownikom pozwala się wyluzować. Nasze propozycja to oczywiście najwyższa jakość, niepowtarzalny smak koktajli i niespodzianka dla pracowników.

Oferta agencji Mobilni Barmani jest w pełni kompleksowa. Za nami wigilie firmowe będą niepowtarzalne i spełnią oczekiwania.

Nasza oferta jest dopasowana do budżetów firm oraz potrzeb. Możemy pracować w biurach, halach produkcyjnych, magazynach oraz lokalach. Na każde miejsce posiadamy odpowiednie rozwiązanie.

Spotkanie świąteczne dla firm. Bary kawowe oraz bary z gorącą czekoladą.

wigile firmowe i mikołajkiTo jedna z propozycji dla firm, które spotkania świąteczne postanowiły zorganizować swoim pracownikom w trakcie trwania dnia roboczego. Gorąca czekolada na wejściu do pracy do, kawa i świąteczne ciastko w trakcie dnia pracy to świetny pomysł, aby pracownicy poczuli atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Z nami to możliwe! Dodatkowo, jeżeli cześć pracowników z jakiegoś powodu nie może uczestniczyć w spotkaniu, przygotujemy dla nich gift boxy!

Stawiamy na najwyższą jakość używanych półproduktów, dlatego mamy belgijską czekoladę i kawę z Toskanii.

 

Nasza agencja barmańska jest w stanie jednego dnia wykonać kilka realizacji, dlatego spokojnie pytajcie o terminu z krótką datą!

Imprezy wigilijne dla firm. Bar lemoniadowy oraz bar smoothie.

Wolicie swojemu zespołowi zaproponować coś na zimno, jednak bez dodatku alkoholu? Ta propozycja sprawdzi się doskonale jako rozszerzenie baru kawowego lub sam bar z lemoniadą i smoothie! Nasze lemoniady i smoothie bazują na świeżych owocach, warzywach oraz ziołach. To propozycja zdrowa i pobudzająca dlatego świetnie sprawdza się w młodych i świadomych zespołach, gdzie każdy z pracowników wie jak ważna jest jakość produktów i zdrowy tryb życia!

Na imprezy wigilijne przygotowaliśmy świąteczne smaki i połączenia!

Wigilie firmowe – warsztaty barmańskie. Doskonały team bulding zespołu!

Myślicie o czymś wyjątkowym, co zintegruje Wasz zespół oraz sprawi, że będzie pracował razem? Mamy dla Was coś wyjątkowego! Warsztaty barmańskie to pomysł na integracje, doskonałą zabawę i aktywne uczestniczenie zespołu w imprezie! W Waszej siedzibie lub wskazanym miejscu przygotujemy stanowiska warsztatowe i pod czujnym okiem naszych barmanów, uczestnicy przygotują swoje własne koktajle. które następnie wypiją!

Nasze warsztaty barmańskie to zabawa połączona z porcją wiedzy!

Brzmi świetnie! Jednak to nie wszystko! Na naszych warsztatach dowiecie się również jak przygotwać w domu proste syropy barmańskie, co to są bittersy oraz jak profesjonalny sprzęt barmański zastąpić domowymi akcesoriami kuchennymi!

Liczy się bezpieczeństwo? Warsztaty barmańskie online!

Warsztaty barmańskie online to pomysł na event w czas, kiedy liczy się bezpieczeństwo Waszych pracowników! Nasze koncept takich warsztatów online to autorski scenariusz – Jak zostać barmanem w własnym domu? Cała zabawa odbywa się przed monitorami, a uczestnicy otrzymują od nas boxy warsztatowe! W takim boxie znajdują się półprodukty oraz niezbędny sprzęt do przygotowania wybranych koktajli! Łączymy się na platformie zoom lub teams i pod okiem barmana każdy przygotuje w sposób bezpieczny swoje własne koktajle!

Już wiesz, która opcja jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, korzystając z zakładki kontakt!

Pamiętaj napiszcie nam jak najwięcej szczegółów dotyczących Waszego eventu świątecznego! Tak abyśmy mogli przygotować ofertę dedykowaną dla Waszych potrzeb! Jeżeli czegoś brakuje, napiszcie może to też jesteśmy w stanie zrobić!

 

, , , , , ,