Barista na konferencje. Internorm MCK Katowice

30 czerwca, 2021 Grzegorz Wydok

W roku 2019, nim nastały czasy pandemii oraz ograniczeń pandemicznych nasza agencja barmańska uczestniczyła w wielu targach i konferencjach. Specjalnie dla klientów uczestniczących w tych wydarzeniach przygotowaliśmy usługę barista na konferencje. Na stoiskach naszych klientów barista przygotuje świetną kawę, która przyciągnie odwiedzających!  

barista na konferencje katowiceBarista na konferencje. Dlaczego i jak to wygląda?

Usługi baristyczna świadczone przez Mobilnych Barmanów to najwyższa jakość. Zaczynając od świetnej kawy Gold Blend w mieszance 75 % arabica do 25 % roobosty. To mieszanka prosto z Włoch z małej kraftowej palarni. Swoim balansem smakowym zaskoczy miłośników klasycznego espresso jak również zwolenników kaw mlecznych. Pracujemy tylko na tej mieszance. Takie rozwiązanie sprawia, że nasza kawa jest powtarzalne i na każdym evencie baristycznym smakuje tak samo!

Barista na konferencje. Co wyróżnia agencję Mobilni-Barmani.pl

W naszej agencji barmańskiej dysponujemy kilkom rodzajami frontów barowych. To sprawia, że nasze mobilne bary dopasują się do każdego wnętrza w jakim przyjedzie nam pracować.  Posiadamy fronty białe, czarne grafitowe oraz bary z naturalnego drewna. A na imprezy targowe czy konferencje mamy przygotowane bary z logotypem naszych klientów.

Jednak identyfikacja poprzez logo na froncie to nie wszystko co możemy Wam zaproponować! U nas identyfikacja marki klienta znaczy bardzo wiele, dlatego Wasze logo może znajdować się również na naszych fartuchach czy kubkach jednorazowych, w których barista będzie podawał kawę.

Takie rozwiązania sprawią, że usługa barista na konferencje doskonale wpłynie na rozwój marki i podniesie świadomość potencjalnych klientów.

Co ważne nasza oferta jest dospawana do budżetu klienta! Koszty naszych usług baristycznych na targach i konferencjach zaczynają się od 2000 zł netto do 3000 zł netto za dzień.

 

Co jeszcze Wam proponujemy? Bar Lemoniadowy i smoothie

Wiecie, że na każdym kroku powtarzam, że nasze usługi są kompleksowe i to jak najbardziej prawda. Jednak nasze usługi są również komplementarne! Co to oznacza? No dokładnie to, że możemy nasze usługo z sobą łączyć. I tak do usług baristycznych i baristy na konferencje i targi świetnym uzupełnieniem będzie bar lemoniadowy i smoothie bar! Kiedy po porannej kawie Wasi klienci będą potrzebowali dawki witamin oraz orzeźwiania, doskonale sprawdzą się lemoniady na stoisku oraz smoothie.

Taka połączona propozycja przyciągnie jeszcze większą ilość osób na stoiska i sprawi, że świadomość marketingowa marki wzrośnie!

Barman do wynajęcia. Katowice 4DD stoisko Internorm

Usługa: Barman do wynajęcia. Bar koktajlowy i bar lemoniadowy

Miejsce wykonania: MCK Katowice

Klient: Internorm

Event: 4 Desing Day’s

Już od kilku lat współpracujemy z firmą Internorm na wydarzeniu 4DD. Dla ich klientów przygotowujemy koktajle alkoholowe na bazie rumu oraz whiskey oraz bar lemoniadowy, który jest uzupełnieniem i doskonałym orzeźwieniem.

Ilości zapewnione przez naszą firmę to 300 porcji lemoniady dziennie oraz 100 porcji koktajli alkoholowych dziennie.

Dla naszego klienta wykonujemy branding fartuchów barmańskich, kubków do lemoniady oraz mobilnego baru!

, , , ,