Barista do wynajęcia – Warszawa

30 grudnia, 2020 Grzegorz Wydok

W styczniu nasza agencja barmańska uczestniczyła w wydarzeniu firmy Polfarmex w Warszawie. Jak wszyscy wiemy usługa barista do wynajęcia na konferencję jest coraz bardziej popularna, Warszawa to również miasto, w którym nasi bariści i barmani wykonują najwięcej realizacji!

Dlaczego warto mieć baristę na swoim stoisku

Dobra kawa przyciąga potencjalnych klientów

Barista do wynajęcia – Warszawa chce kawy!

Często nasi klienci w w rozmowach przed finalizacją umowy, dopytują czy barista na konferencji jest potrzebny i jakie pozytywy dla firmy przyniesie obsługa baristyczna na konferencji! Odpowiedzi są proste! barista do wynajęcia jest potrzebny ponieważ lubią kawę, a kawa przyciągnie potencjalnych klientów lub kontrachentów. To pierwsza odpowiedź, druga odpowiedź jest powiązana z pierwszą, osoby odwiedzające stoisko firmy po otrzymaniu kawy nie odchodzą tylko spokojnie wypijają swoją ulubiony napar kawowy! W tym czasie Wasi przedstawiciele i handlowcy mogą spokojnie przedstawić ofertę! Barista do wynajęcia to   dodatkowe 45 sekund dla Waszej firmy na zainteresowanie odwiedzających swoją ofertą!

Branding – jak staniecie się rozpoznawalni

Nasza agencja barmańska od dawna stosuje sprawdzone rozwiązania marketingowe, które wzmacniają rozpoznawalność Waszej firmy na targach i konferencjach. Mamy tutaj trzy propozycje, dzięki którym Wasza firma osiągnie sukces!

Po pierwsze – fartuch baristów z Waszym logo

Logo Waszej firmy w centralnym miejscu naszych fartuchów, to powoduje, że w trakcie przygotowania naparów kawowych klienci ciągle patrzą na nie! Ten zabieg powoduje, że nawet jeżeli nie dokonają zakupu lub zamówienia dobrze będą firmę wspominać! Mogą wrócić zaraz po targach po Wasze produkty!

Po drugie – logo na kubkach jednorazowych

Umieszczenie logo na kubkach w których podajemy kawę, spowoduje, klienci będą robić Wam reklamę! W jaki sposób? Chodząc po innych stoiskach z kubkiem z logo Państwa firmy! Inni uczestnicy , kiedy poczują ochotę na kawę przyjdą na Państwa stoisko.

Po trzecie – brand z logo na froncie baru

Jeżeli bar stoi w pierwszej lini, dobrym rozwiązaniem będzie umieszczenie Państwa logo na froncie baru mobilnego! Ekspres, młynek, zapach świeżo mielonej kawy to wszystko wpłynie na to, że Wasze firma będzie dobrze odbierana!

Barista do wynajęcia – Polfarmex Warszawa

Dzięki naszej usłudze baristycznej firma Polfarmex, przygotowało stoisko gdzie klienci firmy mogli korzystać naparu kawowego! Na naszym barze królowała kawa, ale klienci mieli do dyspozycji również lemoniady oraz smoothi. Napoje zimne doskonale sprawdzały się między 11 a 14, natomiast kawa królowała rano i późnym południem. Dwudniowa usługa zakończyła się wydaniem ponad 500 kaw oraz 300 lemoniad i smoothie!

Zobacz również:

  1. Mobilny barista do wynajęcia 
  2. Obsługa baristyczna na wesele 

 

, , , , , ,