Obsługa baristyczna. Dlaczego warto mieć na weselu

4 grudnia, 2020 Grzegorz Wydok

Obsługa baristyczna to jedna z tych usług, które w ostanim czasie stają się modne i obowiązkowe na przyjęciach weselnych. Wszyscy lubimy kawę – jej zapach, smak oraz aromat. Obecność baristy na weselu podnosi prestiż. pozwala gościom lepiej się zapoznać podczas oczekiwania na swoją ulubioną kawę oraz wprowadza w lokalu niesamowity zapach świeżo mielonej kawy.

Obsługa baristyczna podnosi prestiż na weselu i daje większy wybór kaw dla gości

Barista na weselu przygotuje kawy mleczne, klasyczne espresso oraz kawy z dodatkami syropów smakowych

Obsługa baristyczna na weselu. Dlaczego warto mieć?

Powodów, aby wybrać mobilny bar kawowy na wesele jest co najmniej kilka, a może i kilkanaście. Jednym z najważniejszych powodów jest świadomość smaku kawy u Polaków. Podróżujemy po świecie, próbujemy i wiemy jak powinno smakować espresso. To powoduje, że nasza ulubiona parzona już dawno zostało zapomniana na rzecz klasycznego espresso, a kawa rozpuszczalana z mlekiem została zastąpiona cafe latte, cappucinno czy flat white.

To pierwszy najmocniejszy argument za. Tylko powiecie ok ale, w mojej sali weselnej jest automat, który wszystkie kawy o których mowa przygotuje. I po części macie racje, tylko żaden automat nie będzie baristą. A właśnie barista kontroluje proces parzenia kawa, odpowiednie ilości mleka, a na końcu procesu przygotuje piękny wzór na powierzchni kawy. Sami wiecie, że tego tego automat nie zrobi. No i jeszcze rozmowa, uśmiech na twarzy i pozytywne emocje.

Bar kawowy to doskonałe rozwinięcie klasycznego weselnego koktajl baru. Dla mnie Mojito, a dla mojej żony proszę Cafe Latte. Dlaczego właśnie tak nie ma wyglądać weselny bar. Kompleksowy bar na wesele, gdzie zamówimy koktajle alkoholowe, świetną kawę i może jeszcze bezalkoholowe lemoniady. Tak, jeżeli kompleksowy to koniecznie coś bezalkoholowego dla dzieci i kierowców.obsługa baristyczna | mobilny bar kawowy

Barista na weselu to prestiż

Wszyscy dobrze wiemy, że każdy z nas lubi być obsługiwany. Bycie obsługiwany daje nam poczucie luksusu i czujemy się lepiej, dlatego obecność obsługi baristycznej da Waszym gościom poczucie luksusu i prestiżu.  Fajnie jest dostać filiżankę swojej ulubionej kawy, do tego nasi bariści porozmawiają i poznają preferencje Waszych gości i przygotują wybrną przez nich kawe!

Taka atrakcja na wesele pozostawia trwałe pozytywne wspomnienia, o których goście przyjęcia będą opowiadać jeszcze par lat po weselu! I co najważniejsze catering baristyczny zaspokaja zapotrzebowanie na dobrą kawę! A wiadomo nie wszyscy kochają kawę, ale większość z nas ją pije! Kawa dodaje nam energii i wprowadza nas w doskonały nastrój!

Polecamy:

  1. Barista do wynajęcia – oferta
  2. Bar lemoniadowy na wesele

Zobacz również:

, , , , , ,