Weselny drink bar: To musisz wiedzieć

24 marca, 2019 Grzegorz Wydok

Okres zimowy i wiosenny to wzmożony czas poszukiwania atrakcji weselnych przez narzeczonych. Wiemy, że wiele z nich decyduje się weselny drink bar. To doskonała atrakcja, która naprawdę świetnie się sprawdzi na przyjęciach weselnych. Bo przecież, kto nie lubi ekstra Mojito czy egzotycznej PinaColady?

weselny drink bar

Weselny Drink Bar. O co pytać?

Tylko jak to zrobić, aby wydać pieniądze mądrze i nie żałować wybranej firmy? Sposobów na takie rozwiązanie jest kilka. Najprościej skorzystać z usług barmańskich firmy którą się zna lub polecają znajomi. To pozwoli uniknąć wielu pytań i wyjaśnień. Po prostu wiemy jak dana agencja barmańska pracuje i czego możemy się spodziewać. To pierwszy przypadek.

Druga możliwość jest taka, że szukamy weselnego drink baru w internecie. Świetna sprawa bo wujek google na hasło weselny drink bar lub barman na wesele znajduje setki firm świadczących takie usługi. Klikamy sobie kilka pierwszych linków, wysyłamy zapytania i otrzymujemy oferty. Warto zacząć od zastanowienia się czego oczekujemy, a co nam firmy oferują. Jedne świadczą tylko usługę barmańską inne dostarczają również wszystkie niezbędne produkty. To od Was zależy jaką opcję wybierzecie i jaka będzie najlepsza. Jednak są pewne rzeczy o które musicie zapytać.

  1. Czy firma posiada mobilny bar wraz z frontami z eko skóry? Czy bar jest podświetlony?
  2. Czy firma posiada szkło koktajlowe?
  3. Jak długo pracuje weselny bar?
  4. Jakie doświadczenie posiada dana firma?
  5. Z jakich produktów korzystają za barem?

Taki zestaw pytań pozwoli Wam dowiedzieć się jak działa firma. Czy jej działania są profesjonalne? Tylko pozytywne odpowiedzi będą o tym świadczyć.

Sprawdź ofertę baru weselnego od Mobilnych Barmanów i zarezerwuj ich już dziś!

Karta drinków czy open bar?

Bar weselny powinien posiadać swoją kartę drinków. To zawsze ułatwia wybór koktajlu gościom weselnym. Dobra karta drinków powinna oferować od sześciu do dziesięciu koktajli alkoholowych oraz dwie, trzy propozycje moktajli. To pozwoli zaspokoić wszystkich przybyłych na przyjęcie weselne.

A jakie koktajle powinien serwować bar weselny? 

Tutaj niema złotego środka. Każdy ma swoje preferencje i ulubione smaki. Ważne, żeby karta była zróżnicowana pod względem smakowym. A w wyborze koktajli powinien pomóc barman, który będzie obsługiwał weselny drink bar. 

Na pewno fajnym pomysłem jest wprowadzenie własnych nazw koktajli.Takie własne nazwy będą  doskonałą zabawą i zaskoczeniem dla gości!

Weselny drink bar. Kto robi zaopatrzenie?

Zdecydowanie radzimy zostawić zakupy zaopatrzenia agencji barmańskiej. Dlaczego? Poniewież tylko profesjonalni barmani wiedzą jak dobrać zioła oraz owoce. Również część syropów oraz kordiałów barmani mogą przygotować własnoręcznie. Bar weselny podający naturalne koktajle to doskonałe rozwiązanie.

Dlatego zaufajcie profesjonalistą, kto z Was dzień przed weselem będzie biegał po marketach i szukał świeżej mięty? Będziecie mieli na głowie setki innych ważniejszych spraw.

Pamiętajcie, że weselny drink bar będzie doskonałą atrakcją przyjęcia weselnego. Jednak musi być dobrze i profesjonalnie zorganizowany. Koktajle będą się cieszyć powadzeniem i świetnie gasić pragnienie!

Zobacz również:

  1. Jakie koktajle wybrać do weselnego drink baru?
  2. Ile kosztuje barman na wesele?
, , , ,