Weselne Drinki 2019/2020. Jakie koktajle wybrać

21 marca, 2019 Grzegorz Wydok

Jakie wybrać weselne drinki? Decydując się na weselny drink bar, tak modną usługę musimy pamiętać o bardzo ważnej sprawie. Źle dobrane koktajle, mogą zepsuć cały efekt pracy barmana na weselu.

weslene drinki l koktajle na wesele

JAKIE WESELNE DRINKI BĘDĄ NA TOPIE?

Na absolutnym koktajlowym topie będzie jak co roku Mojito, Sex On The Beach oraz Cosmopolitan. Jednak co zrobić, aby nasz drinki weselne były wyjątkowe i zapamiętane? Czy wiecie, że Mojito można przygotować z użyciem naszych Polskich Truskawek? Albo Sex On The Beach naturalną Pulpą Brzoskwiniową?

Dodatek świeżych, najlepiej polskich owoców spowoduję, że koktajle weselne nabiorą nowego smaku oraz blasku! Na topie będą również „homeade” – czyli syropy i kordiały wykonywane przez barmanów własnoręcznie! W 100 % naturalne, świeże i smakujące wyjątkowo!

Weselny bar musi oferować koktajle, które są wszystkim dobrze znane, ale przygotowane w wyjątkowy sposób!

 1. Mojito Redberry Twist
  Mojito po naszemu. Będzie się działo bo smak tego koktajlu jest niepowtarzalny!
  Zamiast cukru trzcinowego dodajemy mix malin oraz oleo sacharum. Tajemnicze oleo sacharum to połączenie cukru z skórkami z pomarańczy. Jeszcze bardziej zmienia smak koktajlu i nadaje jeszcze aromat!
 2. Mangorita
  Nasza świeża infuzja Tequili Silver cynamonem, będzie podstawą tego świetnego
  twistu. Mixem będzie świeża pulpa mango połączona z syropem z trawy cytrynowej
  i sokiem z limonki. Doskonałość to mało powiedziane.
 3. Cosmopolitan Twist
  Wszystkie kobiety uwielbiają Cosmo, a co powiecie na nasz serv na bazie świeżego
  syropu żurawinowego połączonego z kordiałem limonkowym? Wszystko
  uzupełnione prosecco. Doskonałość przez naturalność!

Usługa barman na wesele to doskonałe uzupełnienie przyjęć weselnych! Pamiętajcie, aby wybrać koktajle znane Waszym gościom i żeby nie było ich zbyt wiele w karcie drinków! Za duży wybór może wystraszyć gości! Bądźcie podatni na sugestie barmanów o koktajlach bazujących na sezonowych owocach, ta propozycja sprawdzi się doskonale!

Dlaczego drinki na weselach są tak popularne? Bo goście przychodzą na wesele bawić i cieszyć szczęściem Pary Młodej! Weselne drinki naładowane są pozytywnymi emocjami i te emocje przekładają się na zabawę!

Zobacz również:

 1. Weselny Drink Bar. Jakie koszty atrakcji weselnej?
 2. Barista na wesele. Sprawdź czy warto?

 

, ,