Barman na wesele – dlaczego taka cena?

7 stycznia, 2023 Grzegorz Wydok

Barman na wesele to kompleksowa usługa, a jej cena zaczyna się od 3200 zł! W pakiet usługi barmańskiej wliczany jest koszt niezbędnych półproduktów w tym alkoholi, pracy barmana oraz wynajmu mobilnego modułu barowego. Dowiedz się, jak wygląda usługa barman na wesele, ile kosztuje drink bar oraz od czego zależy cena.

weselny drink bar

Średnia cena wynajęcia baru weselnego waha się pomiędzy 1200 zł a 5000 zł. Od czego zależy wysokość drink baru?

Profesjonalne agencje barmańskie proponują kompleksowe usługi z zaopatrzeniem. To gwarancja najwyższej jakości.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze swoich barmanów na wesele?

CO WPŁYWA NA KOSZTY USŁUGI BARMAŃSKIEJ NA WESELU?

Najważniejszym składnikiem ceny będzie oczywiście koszt pracy barman lub barmanów. To, jakie posiadają doświadczenie i wiedzę, będzie miało znaczący wpływ na cenę całkowitą. Oczywiście bardzo ważne jest czy barman/barmani posiadają własne mobilne bary, szkło koktajlowe, lód oraz profesjonalny sprzęt barmański. Cena usługi barman na wesele jest wypadkową wielu czynników!

Barmani na wesele to modna atrakcja oraz dodatek do przyjęć weselnych! Na koszty całkowitej usługi wpływ będzie miał również dojazd do miejsca realizacji.

Pamiętajcie, żeby zawsze zapytać barmanów, jak wygląda ich drink bar, czy posiada pikowane skórzane fronty lub inne obicia, czy zapewniają lód oraz szkło koktajlowe. To bardzo ważne i istotne informacje.

Drugim składnikiem będzie zaopatrzenie weselnego drink baru. Ta składowa nie tylko wpływa na całkowity koszt (jeżeli sami zdecydujecie się na zakupy, to też poniesiecie koszty), ale również na jakość oraz gwarancję odpowiednich komponentów. Jeżeli zdecydujecie się na zaopatrzenie baru przez agencje barmańską, to oprócz alkoholi bardzo często otrzymacie dodatki wykonane przez nie – bittersy, syropy czy kordiały. To powoduje, że koktajle przygotowane będą najwyższej jakości, a ich wygląd i smak będzie oszałamiający!

Pamiętaj, że usługi komplementarne takie jak barista na wesele lub dodatkowe smoothie czy pokazy barmańskie będą wpływać na cenę całkowitą usługi barman na wesele.

Trzecią składową kosztu będą dodatkowe atrakcje zapewnione przez barmanów i agencje barmańskie. Mogą to być pokazy barmańskie, bary lodowe, dymiące koktajle czy też dodatkowe zabudowy np. wykonane z naturalnego drewna. Takie „dodatki” mogą znacząco wpłynąć na cenę. Pokazy barmańskie to dodatkowy kosz rzędu 1000 zł, bar lodowy zależnie od wielkości i formy to dodatkowo od 3000 zł do nawet kilkunastu tysięcy!

weselny drink barSkorzystajcie z doświadczenia barmanów i pozwólcie pomóc sobie w przygotowaniu karty koktajlowej. Wtedy Wasza weselny drink bar będzie na pewno hitem przyjęcia!

Pamiętajcie, aby stworzyć na przyjęcie weselne zbalansowaną kartę koktajlową. Taka, karta sprawi, że weselnym koktajl barze, każdy znajdzie coś dla siebie!

Jeżeli nie macie pomysłu, albo nie do końca się na tym znacie, skorzystajcie z doświadczenia barmana na wesele.

Barmani na wesele to ludzie, którzy wiedzą i znają się na tym co robią!

Cena usługi barman na wesele – Kompleksowa oferta barmańska

I tak wiele agencji barmańskich swoją ofertę przedstawia klientowi kompleksowo. Co to znaczy? Zapewniają usługę barmańską wraz z pełnym zaopatrzeniem baru. Wiadomo, to rozwiązanie daje komfort i wygodę, ale też może podnieść koszty. Barmani muszą poświęcić trochę czasu na zakupy, odpowiednie spakowanie towaru oraz załadunek go na samochód. Z drugiej strony nie ma problemu, z tym że czegoś zabraknie lub zostanie.

***

Jak widzicie barman, który pracuje na weselu, jest również zaopatrzeniowcem, montuje mobilny bar przed pracą oraz jest kierowcą, który wszystko dowozi. Sama praca na weselu to tylko najprzyjemniejszy kawałek organizacji całego wydarzenia.

Ok, ale pewnie chcecie wiedzieć, ile taka usługa kosztuje i co jest w zakresie usługi barman na wesele. Jak wiecie sami, jestem właścicielem agencji barmańskiej, dlatego na przykładzie mojej firmy pokaże Wam, ile kosztuje bar weselny! Nie pytajcie, dlaczego u konkurencji jest droższej lub taniej, to ich polityka cenowa i nie chcę się o niej wypowiadać, bo większości to moi koledzy oraz znajomi, z którymi spotykam się na różnych eventach. Ich cena usługi barman na wesele może się różnić od naszej propozycji!

[smartslider3 slider=2]

Polecamy: Barmani na wesele to absolutny obowiązek! Wybierz Mobilnych Barmanów!

JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA U MOBILNYCH BARMANÓW?

Przygotowując drink bar, na początku chcemy poznać Wasze wyobrażenie o weselnym barze. Jest to dla nas bardzo ważne, bo zależy nam na tym, aby nasz drink bar był taki jak w Waszych wyobrażeniach.  Następnie musimy poznać ilość gości, termin o miejsce, gdzie będzie odbywało się przyjęcie weselne! Mając te wszystkie składowe, możemy dobrać odpowiedni pakiet, określić koszty dojazdu. Dla potrzeb artykułu pokaże ofertę dla przyjęcia, gdzie jest 100 gości i odbywa się na ternie województwa śląskiego.

Nasz Pakiet Standard 2024/2025

– obsługę barmańską do 8 godzin na przyjęciu weselnym

– będzie z Wami jeden barman

– mobilny bar – pikowane białe fronty / czarne pikowane fronty / lustro bar

– dedykowane szkło koktajlowe

– niezbędną ilość lodu w kostkach oraz kruszony

– zabezpieczony w termoboxach

– suszone owoce do dekoracji

– niezbędny syropy barmańskie, słomki (ekologiczne papierowe)

– pakiet 300 porcji koktajli na bazie białego rumu, ginu, wódki białej, wódki smakowej, prosecco, whiskey oraz tequili silver!

CENA: 3200 zł (zapytajcie o wycenę swojego wesela)

lemoniada na weselePrzykładowa Karta Koktajlowa

Mojito

rum, cząstki limonki, cukier brązowy, świeża mięta, woda gazowana

Sex On The Beach

wódka, syrop mango z nutami prażonych migdałów, kordiał pomarańczowy, syrop żurawinowy

Blue Lagoon

gin, sok z limonki, bitter limonkowy, blue curacao, tonic

Cosmo

wódka, sok z limonki, bitter pomarańczowy, syrop żurawinowy

Sea Breeze

wódka, sok z limonki, kordiał grejpfrutowy, syrop żurawinowy

Orange Whiskey

whiskey, kordiał pomarańczowy, sok z limonki, bitter pomarańczowy, tonic / woda gazowana

Polecamy: Weselne Pakiety Agencji Mobilni Barmani

Pamiętajcie, że nasza obsługa barmańska jest prawie doskonała, ale wiemy, że zawsze jest coś, co możemy zrobić lepiej.

KOKTAJLOWE MENU WESELNE 2023/2024barman na wesele

Nasza weselna karta drinków powstałą w oparciu o olbrzymie doświadczenie pracujących barmanów, więc wiemy, że nietypowe połączenia świeżych owoców z alkoholami sprawdzają się świetnie. A więc nasze koktajle to klasyki, jak również nasze autorskie twisty. Nasze usługi barmańskie to także oferta egzotycznych koktajli, przygotujemy również koktajle bezalkoholowe dla Waszych gości.

***

W czasie  pracy za weselnym drink barem nauczyliśmy się jednego. Pracuj i podawaj koktajle tak, jak sam chciałbyś dostać. A wiecie, że chcemy być doskonali…

Zobacz również:

  1. Koktajle na wesele! Sprawdź co wybierają Młode Pary?
  2. Weselny drink bar. Co musisz wiedzieć o tej atrakcji na wesele?
, , , , , , , , , , , , ,