Barman na wesele cena – dlaczego tyle to kosztuje?

Luty 26, 2019 Grzegorz Wydok

Barman na wesele cena – dlaczego tyle to kosztuje?

Powiem tak – usługa barman na wesele cena i koszt zależy od wielu czynników! Barmani na wesele to bardzo modna i fajnie sprawdzająca się atrakcja na wesele. Wielu ludzi zastanawia się co determinuje koszty takiej usługi barmańskiej i w jakich przedziałach cenowych mieszczą się koszty!

barman na wesele cena I wrocław, kraków, opole, katowice

Średnia cena wynajęcia baru weselnego waha się pomiędzy 800 zł a 4000 zł. Od czego zależy jej wysokość?

Profesjonalne agencje barmańskie proponują kompleksowe usługi z zaopatrzeniem. To gwarancja najwyższej jakości.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze swoich barmanów na wesele?

CO WPŁYWA NA KOSZTY USŁUGI BARMAŃSKIEJ?

Pierwszą i najważniejszą składową, która wpływa na cenę, jest koszt pracy barmana/barmanów wraz z mobilnym barem wyposażonym w sprzęt i akcesoria barmańskie, szkło koktajlowe oraz niezbędna ilość lodu. Tutaj ważną rolę odgrywa doświadczenie barmana, jego pozycja na rynku oraz zaplecze sprzętowe.

Ważne!!!

Pamiętajcie, żeby zawsze zapytać barmanów jak wygląda ich bar, czy posiada pikowane skórzane fronty, czy zapewni lód oraz szkło koktajlowe.

To będzie składnik determinujący ceną, ale również jakość.

Kolejnymi ważnymi częściami  kosztu baru weselnego będą zaopatrzenie baru, dojazd oraz ewentualne dodatkowe atrakcje.

I tak wielu barmanów oraz firm barmańskich swoją ofertę przedstawia klientowi kompleksowo. Zapewniają usługę barmańską wraz z pełnym zaopatrzeniem w alkohole, napoje, likiery, owoce czy lód. Wiadomo, to rozwiązanie daje komfort i wygodę, ale też może podnieść koszty. Z drugiej strony niema problemu z tym, że czegoś zabraknie lub zostanie.

barman na wesele
poznaj nasze weselne Pakiety
Robimy koktajlowy efekt WOW
Slider

***

Na przykładzie oferty barman na wesele mojej agencji mobilni barmani, postaram się pokazać Wam jak powstaje kosztorys i cena drink baru na wesele.

 1. Mobilni Barmani przyjeżdżają na wesela z barem jak również całym zaopatrzeniem. Dlaczego? Ponieważ chcemy, aby nasza usługa była najwyższej jakości. Co ważniejsze nie wyobrażamy sobie, żeby Para Młoda dzień przed weselem biegała po marketach i szukała mięty! Będziecie mieli dużo innych zajęć, które są od tego ważniejsze.
 2. Kolejna sprawa to kwestia dojazdu. Wiadomo jeżeli barman na wesele ma dojechać 200 km – 300 km to musi poświecić czas oraz paliwo. A jak wiadomo wiąże się to dodatkowymi wydatkami. Dojazd w większości wypadków podnosi cenę usługi weselny drink bar.

Polecamy: Barmani na wesele to absolutny obowiązek! Wybierz Mobilnych Barmanów!

JAK WYGLĄDA USŁUGA BARMAN NA WESELE I CENA

Nasza agencja barmańska przygotowała specjalną ofertę drink baru na wesele na sezon  2020 i 2021! Wyjątkowe i najpopularniejsze koktajle, elegancki mobilny bar i doświadczonych oraz profesjonalnych barmanów!

A co znajduje się w naszej ofercie? Łatwiej powiedzieć co się nie znajduje, ponieważ nasza usługa weselny drink bar jest kompleksowa i najwyższym poziomie!

Nasz Pakiet Standard!

 1. Obsługa barmańska przez doświadczonych i profesjonalnych barmanów
 2. Mobilny bar z frontami z pikowanej białej lub czarnej skóry
 3. Ekspozytor do alkoholi oraz doświetlenie LED
 4. Zestaw niezbędnych dodatków oraz akcesoriów barmańskich
 5. Dekoracje baru świeżymi owocami i ziołami
 6. Zestaw szkła koktajlowego

CENA: od 1200 zł ( zapytajcie o szczegółową wycenę )

No dobra zapewniamy wszystko i poziom zadowolenia po weselu osiągnie nie 100% tylko co najmniej 110%. I to również gwarantujemy

barman na wesele cena l weselny drink bar

KOKTAJLOWE MENU WESELNE 2020/2021

Nasza weselna karta drinków powstałą w oparciu o olbrzymie doświadczenie pracujących barmanów. Wiemy, że nietypowe połączenia świeżych owoców z alkoholami sprawdzają się świetnie. Nie może również zabraknąć klasycznych koktajli, które tak wszystkim smakują. A nasz Mojito Ogórkowe to podobno majstersztyk. Jednak my tylko robimy skromny koktajlowy efekt WOW.

***

W czasie  pracy za weselnym drink barem nauczyliśmy się jednego. Pracuj i podawaj koktajle tak jak sam chciałbyś dostać. A wiecie, że jesteśmy perfekcjonistami…

DODATKOWE ATRAKCJE NA WESELE. JAKIE KOSZTY

 • Bar Lodowy
 • Naturalne Lemoniady
 • Pokaz Flair

Te trzy rozszerzenia mogą wpłynąć na usługę barman na wesele cena i koszt może drastycznie wzrosnąć. I tak naprawdę każdy z tych dodatkowych atrakcji może znacząco wpłynąć na cenę. Np. bar lodowy to koszt rzędu od 2400 zł, a pokazy barmańskie od 800 zł.

No dobrze to powiem Wam ile to tak naprawdę kosztuje. Weselny drink bar gdzie w cenie jest 250 porcji koktajli alkoholowych w karcie drinków znajduje się 6 koktajli alkoholowych i 2 moktajle bez alkoholu to wydatek rzędu 2500 zł. Doskonałym rozszerzeniem baru weselnego będą naturalne lemoniady. Sezonowe smaki przypadną do gustu mniejszym i większym.

No, ale jeżeli chcecie poznać dokładną cenę skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego. Zapytajcie o wszystko i napiszcie wszystkie szczegóły! A my przygotujemy ofertę!

Zobacz również:

 1. Koktajle na wesele! Sprawdź co wybierają Młode Pary?
 2. Weselny drink bar. Co musisz wiedzieć o tej atrakcji na wesele?

 

, , ,