Warsztaty Barmańskie Warszawa / 13.04.2019

23 kwietnia, 2019 Grzegorz Wydok

Warsztaty barmańskie to doskonały pomysł na integrację grupy na imprezach firmowych czy wieczorach panieńskich. Nasza ekipa w Sobotę 13.04.2019 udała się w okolice Warszawy, aby na Wieczorze Panieńskim przeprowadzić takie właśnie szkolenia barmańskie! Oczywiście w luźnej atmosferze.

warszataty barmańskie l warszawa, śląsk

Warsztaty barmańskie to doskonała integracja dla uczestników i możliwość świetnej zabawy!

Jak wyglądają warsztaty barmańskie?

Warsztaty barmańskie według naszego scenariusza to nic innego jak doskonała zabawa połączona z nauką tworzenia koktajli i poznawania tajników pracy za barem! Zależnie od ilości uczestników takiego wydarzenia dzielimy ich na grupy. Każda grupa warsztatowa ma swojego kapitana i opiekuna. W czasie warsztatów barmańskich uczymy Was przygotowania koktajli, które następnie spożywacie!

Sprawdź jak mogą wyglądać warsztaty na Waszej imprezie! Zarezerwuj termin już dziś!

Tak właśnie było na warsztatach w Warszawie! Dziewczyny zostały podzielone na dwie grupy, a kapitankami zostały przyszła Panna Młoda i Świadkowa. Jako, że dziewczyny wybrały kraftowe szkolenie barmańskie to na tapecie pojawiły się nasze autorskie koktajle.

Znałam i wiedziałem jak przygotować Mojito, ale Mobilni Barmani pokazali nam Mojito zupełnie inne! Teraz chce tylko takie Mojito!

Sex on the beach był oszałamiający, ponieważ nie mogłam przestać go pić! Na weselu też musi być ekipa Mobilnych Barmanów!

Całe blok warsztatowy trwał około 1,5 godziny, ponieważ integracja była najważniejsza! Dziewczyny musiały wymieniać się koktajlami i oceniać walory smakowe!

Widzimy się na Twojej imprezie!

Zobacz również:

Obsługa targów i konferencji. Bary kawowe i lemoniadowe.

Koszt wynajęcia dobrego barmana na wesele. Dlaczego tyle kosztuje barmani a wesele?

 

, ,