Obsługa targów i konferencji. Kawa i lemoniady

25 marca, 2019 Grzegorz Wydok

Przygotowałeś się do targów branżowych, ale Twoja oferta ginie w gąszczu konkurencji? Z nami będziesz miał wielu odwiedzających, a sprzedaż wzrośnie! Nasza obsługa targów i konferencji jest wyjątkowa!

obsług targów i konferencji

BARMAN NA TARGI. EFEKT „WOW”

Czy wiecie o tym, że na targach masz tylko minutę, aby zachęcić klienta do zakupu swojego produktu lub usługi? Naturalna lemoniada daje Ci zdecydowanie więcej czasu na przedstawienie oferty potencjalnemu klientowi! Pamiętajcie, odwiedzający zapamiętują tylko firmy, które są wyjątkowe!

Nasze usługi sprawią, że Wasze stoisko firmowe będzie wyjątkowe i zapamiętane! Nasi barmani zrobią efekt wow! Nasza lemoniada oprócz tego, że jest naturalna, podana będzie w specjalnie przygotowanym naczyniu z logo Waszej firmy i będzie dymić!!!

Poproś już dziś o wycenę i zamów mobilnych barmanów na swoje stoisko targowe

OBSŁUGA TARGÓW BRANŻOWYCH I KONFERENCJI

Czy wiecie, że na stoiskach targowych, gdzie są nasze lemoniady jest najwięcej odwiedzających?? A każdy odwiedzający to potencjalny klient, który może zakupić Wasz produkt lub usługę!

Bar lemoniadowy. Zaproponuj swoim klientom naturalną oraz orzeźwiającą lemoniadę. Ugasi ich pragnienie i naładuje pozytywną energią! Nakłoni do zakupu!

Pokazy Barmańskie flair. Wyjątkowa atrakcja, która przyciągnie do Waszego stoiska targowego większość odwiedzających targi! Płonące butelki i złamane prawa fizyki!

Obsługa targów to ważny element naszego działania! Odmienimy Twoje stoisko targowe i przyciągniesz klientów do swojej firmy!

Napisz do nas zapytanie! Najszybciej jak to możliwe przygotujemy ofertę dla Ciebie.

OBSŁUGA TARGÓW W CAŁEJ POLSCE

Nasze bary kawowe i naturalne lemoniady gościły na największych targach w Polsce! Nasza obsługa targów robi efekt WOW.

Sprawimy, że Twój klient będzie czuł się komfortowo na stoisku targowym.

Pamiętajcie, że zaczynając rozmowę od przedstawienia oferty handlowej możesz zniechęcić klienta.

Zaproś ich na kawę lub naturalną lemoniadę. W trakcie jak y będziemy przygotowywać kawę Wy zainteresujecie klientów swoją ofertą!

Zobacz również:

  1. Obsługa barmańska na wesele. Jak to wygląda w praktyce?
  2. Koszty barmanów na wesele? Ile taka atrakcja na wesele kosztuje?
, , ,