Warsztaty Barmańskie Online

15 stycznia, 2022 Grzegorz Wydok

2020 rok to wyzwanie dla całej branży gastronomiczno – eventowej. Blokady oraz lockdown, dały w kość ostro przedsiębiorcom z powyższych branż. Wtedy postanowiliśmy wejść na rynek usług oraz eventów online! Przygotowaliśmy warsztaty barmańskie online – rewolucje na rynku eventów warsztatowych! Z własnymi scenariuszami i przygotowanymi boxami warsztatowymi! Nasza koncepcja sprawdza się doskonale i na rok 2022 przygotowaliśmy świeże propozycje koktajli warsztatowych!

warsztaty barmanskie online

Warsztaty barmańskie online – jak to wygląda ?

Całą koncepcja naszych warsztatów barmańskich nie różni się od klasycznych warsztatów barmańskich, których przeprowadziliśmy w naszej firmie niezliczoną ilość! Jedyna różnica polega na tym, że my jesteśmy na ekranie! Tak więc nadal pozostajemy przy krafcie, nadal pokazujemy jak sprzęt znajdujący się w każdej kuchni wykorzystać w domowym barze i jak ugotować proste domowe syropy!

Ok, ale pewnie zapytacie co z sprzętem i innymi zabawkami koniecznymi do przygotowania koktajli, które będziemy razem przygotować?

Warsztaty barmańskie online to pomysł na event dla zespołu, który pracuje w różnych częściach kraju lub europy. Nasze Boxy Warsztatowe z akcesoriami barmańskimi oraz półproduktami wędrowały już do Danii, Czech czy Niemiec! Nasze warsztaty barmańskie to integracja międzynarodowa.

Warsztatowy Box Barmański

Specjalnie na warsztaty online przygotowaliśmy tzw. boxy warsztatowe. W nich znajdzie wszystko co jest niezbędne do przygotowania warsztatowych koktajli. Zaczynając od sprzętu barmańskiego, specjalnie przygotowanych syropów i kordiale, bittersów oraz alkoholi. W takim zestawie może znajdować się elegancka deska, nóż czy fartuchy barmańskie, a wszystko przygotowane i spakowane w  pudełko kartonowe! Nasze boxy warsztatowe są eleganckie i mogą być dopasowane to potrzeb Waszych firm ( identyfikacja wizualna ) oraz potrzeb budżetowych. Boxy zawsze wysyłane są za pośrednictwem kuriera na wskazane adresy.

Warsztaty barmańskie online były hitem okresu pandemicznego, jednak sprawdziły się tak dobrze, że pomimo braku twardych obostrzeń są wybierane przez wiele firm jako bezpieczny event online, który jest alternatywą klasycznych wydarzeń i integracji w firmach.

Warsztaty barmańskie online po angielsku

Jeżeli Wasz zespół jest międzynarodowy i posługuje się na codzień językiem angielskim, możemy nasze warsztaty barmańskie online poprowadzić w języku angielskim! To zapewni komfort dla Waszego międzynarodowego teamu co więcej nasz zespół barmanów takich realizacji anglojęzycznych w roku 2021 przeprowadził kilkanaście!

warsztaty barmańskie online

Jak zawsze kompleksowo i z doświadczeniem

Nasza propozycja warsztatów barmańskich jest kompleksowa, a barmani którzy odpowiadają za prowadzenie mają olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu tego typu wydarzeń eventowych. Nasza atrakcja sprawdziła się już na wielu wydarzeniach, więc na Waszym evencie również się sprawdzi!

Mamy olbrzymią nadzieje, że w roku 2021 będziemy już widzieć się z Wami osobiście przy barze. To daj nam olbrzymią motywację, aby ciągle szukać nowych rozwiązań. Tymczasem dbajcie o siebie i o swoich bliskich!

Wybierając ofertę warsztatów barmańskich online agencji Mobilni Barmani, możecie być pewni, że wszystko zostanie przygotowane na najwyższym poziomie, a barmani pokażą uczestlniką triki jak przygotować miętowe Mojito bez świeżej mięty! Gwarantujemy warsztatowy efekt WOW!

Poproście o niezobowiązującą ofertę! Nie musicie nam wierzyć sprawdźcie sami! Nasze warsztaty barmańskie online to murowany efekt WOW!

 

Zapraszamy do współpracy z naszą agencją!

Zamów już teraz Warsztaty Online!

 

, , , , , ,