Bezpieczny Event Online

12 grudnia, 2021 Grzegorz Wydok

Wiele firm planujący swoje wydarzenia stawia na bezpieczeństwo. Bezpieczny event online to wydarzenie, które integruje grupę ale również wprawi ich w dobry nastrój. Takim pomysłem na event online są Warsztaty barmańskie online dla firm! Taka zabawa to integracja i nauka w jednym, a każdy uczestnik oczyma box warsztatowy z niezbędnymi półproduktami i sprzętem barmańskim!

warsztaty barmańskie onlineWarsztaty barmańskie online – jak to wygląda ?

Warsztaty barmańskie online to nic innego jak klasyczne warsztaty barmańskie online przeniesione do strefy online. Różnica polega na tym, że spotykamy się na platformie ZOOM, a każdy swoje koktajle przygotowuje w swoim domu! Jest bezpiecznie, ale cała grupa się widzi i może z sobą rozmawiać! W czasach pandemicznych i obecnej kwarantanny, która mogła by po tradycyjnym evencie zdezorganizować, pracę firmy taka alternatywa jest doskonałą opcją na imprezy firmowe!

Każdy z uczestników Warsztatów barmańskich online, przygotuje pod okiem barmana 3 koktajle. Koktajle następnie wypijacie, a w między czasie barman opowie o filozofii no waist albo co to jest infuzja. Tego i innych rzeczy dowiecie się na naszym evencie online.

warsztaty barmańskie online realizacjaWarsztaty Barmańskie Online – Boxy Warsztatowe

Pewnie zastanawiacie się jak przygotować koktajle o których mowa powyżej. bez sprzętów barmańskich i półproduktów. Specjalnie na eventy online przygotowaliśmy Boxy Warsztatowe! Każdy uczestnik spotkania z nami otrzymuje przed warsztatami zestaw niezbędnych sprzętów barmańskich oraz niezbędne półprodukty – alkohole, syropy, kordiale suszone owoce, suszone zioła z których razem z nami przygotuje pyszne koktajle!

Boxy warsztowe w zależności od wybory mogą zawierać nawet szklanki do koktajli. Przygotujemy również sety z fartuchami, który będzie doskonałą pamiątką dla wszystkich uczestników spotkania warsztatowego!

Czy Warsztaty barmańskie online są interaktywne?

Tak nasze spotkania są w pełni interaktywne i uczestnicy mogą już w trakcie trwania części warsztatowej zadawać pytania, jednak to nie wszystko! Po zakończonej części warsztatowej, prowadzimy jeszcze blok Q&A na którym każdy uczestnik może zadać pytanie dotyczące naszych szkoleń czy pracy za barem! Dodatkowo nasze warsztaty możemy również poprowadzić w języku angielskim!

Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi Warsztatami Barmańskimi Online  to zapraszamy do kontaktu z naszą agencją! Formularz kontaktowy znajduje się w zakładce kontakt. Napisz nam ilośc uczestników oraz planowaną datę a my przygotuje wstępną wycenę Waszego eventu online!

, , ,