Warsztaty barmańskie online Sii

4 lutego, 2021 Grzegorz Wydok

W związku z przedłużającym się lockdownem bardzo intensywnie zaczęliśmy działać w online. 3 lutego mieliśmy okazję poprowadzić warsztaty barmańskie online dla firmy Sii. Jak wyglądają warsztaty online? Zapraszam do zapoznania się z opisem tego eventu!

Warsztaty barmańskie online – dlaczego warto ?

warsztaty onlineNasze warsztaty, prowadzone on line w zasadzie nie różnią się niczym od tradycyjnych warsztatów barmańskich, których nasi barmani przeprowadzili setki. Takie event to doskonała integracja, zabawa oraz porcja wiedzy dla uczestników! Załoga firmy Sii doskonale się bawiła na wydarzeniu, a porcja wiedzy jaką przyjeli uczestnicy warsztatów barmańskich napewno zostanie wykorzystane na po pandemicznych spotkaniach z znajomymi!

A dlaczego warto skorzystać z warsztatów?

Ponieważ to najbezpieczniejszy sposób na imprezę firmową w dzisiejszych czasach!

==>Zamów warsztaty barmańskie online<==

Jak wyglądają warsztaty prowadzone online

Każdy z uczestników wydarzenia otrzymuje od nas box warsztatowy (jedyne czego w nim brakuje to lód, którego ze względu na logistykę nie jesteśmy w stanie wrzucić do boxa ). W boxie warsztatowym znajdują się półprodukty, niezbędny sprzęt oraz krótka instrukcja jak przygotować stanowisko warsztatowe do pracy! Na 15 min przed rozpoczęciem uczestnicy mogą pojawiać się na platformie na której przeprowadzamy wydarzenie! Na warsztatach nauczymy Was przygotowania trzech wybranych koktajli, powiemy jak przygotować proste syropy i kordiały oraz jak w warunkach domowych przygotować kruszony lód. Wszystko zakończy się blokiem pytania i odpowiedzi, w którym na luzie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości!

Przeciętnie wydarzeni trwa około dwóch godzin, jednak jesteśmy wstanie dopasować się do wymogów klienta. Pamiętajcie, że czas trwania warsztatów w głównej mierze zależy od uczestników i ich podejścia i zaangażowania.

Warsztaty dla firmy Sii trwała 2 godziny i 15 min.  Oczywiście na koniec 17 uczestników zadawało nam pytania oraz dowiadywało się jak wygląda życie barmanów w trakcie pandemii.

Zapraszamy do skorzystania z naszych warsztatów! Dla każdego klienta przygotujemy indywidualną ofertę!

Zobacz również:

  1. Warsztaty barmańskie online 
  2. Bar lemoniadowy – Internorm Katowice MCK
, , ,