Warsztaty Barmańskie Online

2 grudnia, 2020 Grzegorz Wydok

2020 rok to wyzwanie dla całej branży gastronomiczno – eventowej. Blokady oraz lock down, dały w kość ostro przedsiębiorcom z powyższych branż. Niestety my również do tej grupy się zaliczamy. Uczymy się funkcjonować w obecnych realiach, bo pewnie jeszcze przez chwilę potrwają. Jeden z naszych pomysłów, który będziemy realizować na tegorocznych wigiliach firmowych to Warsztaty Barmańskie Online. W pełni bezpieczne, prowadzone z naszej siedziby!warsztaty barmańskie online - event online

Warsztaty barmańskie online – jak to wygląda ?

Całą koncepcja naszych warsztatów barmańskich nie różni się od klasycznych warsztatów barmańskich, których przeprowadziliśmy w naszej firmie niezliczoną ilość! Jedyna różnica polega na tym, że my jesteśmy na ekranie! Tak więc nadal pozostajemy przy krafcie, nadal pokazujemy jak sprzęt znajdujący się w każdej kuchni wykorzystać w domowym barze i jak ugotować proste domowe syropy!

Ok, ale pewnie zapytacie co z sprzętem i innymi zabawkami koniecznymi do przygotowania koktajli, które będziemy warsztatować?

Warsztatowy Box Barmański

Specjalnie na warsztaty online przygotowaliśmy tzw. boxy warsztatowe. W nich znajdzie wszystko co jest niezbędne do przygotowania warsztatowych koktajli. Zaczynając od sprzętu barmańskiego, specjalnie przygotowanych syropów i kordiali, bittersów oraz alkoholi. W takim zestawie może znajdować się elegancka deska, nóż czy fartuchy barmańskie, a wszystko przygotowane i spakowane w eleganckie pudełko kartonowe!

Nasza propozycja warsztatów barmańskich jest kompleksowa, a barmani którzy odpowiadają za prowadzenie mają olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu tego typu wydarzeń eventowych. Nasza atrakcja sprawdziła się już na wielu wydarzeniach, więc na Waszym evencie również się sprawdzi!

Mamy olbrzymią nadzieje, że w roku 2021 będziemy już widzieć się z Wami osobiście przy barze. To daj nam olbrzymią motywację, aby ciągle szukać nowych rozwiązań. Tymczasem dbajcie o siebie i o swoich bliskich!

Jeżeli nie macie pomysłu na weekendy to przygotujemy Wam gotowe koktajle! W domu przelejcie do szklanki z lodem i alkoholem! To doskonały pomysł na długie pandemiczne wieczory!

Zapraszamy do współpracy z naszą agencją!

Zamów już teraz Warsztaty Online!