Bar Lemoniadowy / Kraków / 15.06.2019

17 czerwca, 2019 Grzegorz Wydok

W sobotę 15 czerwca nasza agencja miała okazję odwiedzić Kraków i uczestnicz w świetnym wydarzaniu The Color Run Poland. Przygotowaliśmy dla naszego partnera Panek Car Sharing bar lemoniadowy. Mimo panujące upału daliśmy radę i chłodziliśmy atmosferę przepyszną naturalną lemoniadą!
bar lemoniadowy kraków

The Color Run to doskonała zabawa dla starszych i młodszych uczestników

Nasz bar lemoniadowy w Krakowie podał ponad 500 porcji świeżej lemoniady

Dlaczego warto mieć na swoim stoisku bar lemoniadowy

Bar lemoniadowy kraków dla Panek Car Sharing

W sobotę 15 czerwca Grzesiek wyruszył do Krakowa, aby dla partnera przygotować bar lemoniadowy na wydarzeni The Color Run Poland. Pogoda nam sprzyjała ponieważ cała impreza odbywała się na świeżym powietrzu. Słoneczna pogoda zachęcała uczestników biegu częstych wizyt po naszą lemoniadę! A smaki były orzeźwiające!

Zamów: Bar lemoniadowy kraków

Specjalnie dla uczestników biegu czekały smaki takie jak: limonka z miętą, pomarańcza z maliną oraz truskawka z bazylią! Wszystkie smaki powstały na bazie świeżych owoców, naturalnych syropów oraz świeżych kordiałów. To powodowało, smaki lemoniady były wyjątkowe i niepowtarzalne!

bar lemoniadowy kraków, małopolskaPodaliśmy ponad 500 porcji naszych świeżych lemoniad

Bazując na naszym olbrzymim doświadczeniu, bar lemoniady na The Color Run cieszył się olbrzymim wzięciem i powodzeniem. Po nasze lemoniady chętnie sięgali młodsi i starsi. Dlaczego? Ponieważ nasze smaki lemoniad są doskonale zbalansowane. To powoduje, że każdemu przypadają do gustu. Jednak 500 porcji to mała realizacja! W tym sezonie piknikowym będziemy mieli okazję podawać ponad 1000 porcji lemoniad dziennie! Będzie gorąco!

Sprawdź: Branding baru lemoniadowego

Dlaczego warto mieć taki bar ?

Powodów jest mnóstwo! Jednak najważniejsze jest to, że bar lemoniadowy przyciągnie ludzi/ odwiedzających do Waszej strefy. Jak będą ludzie możecie, swobodnie pokazać im swoją ofertę i wzmocnić wizerunek swojej marki! Dodatkowo w swojej strefi będziecie mieć pyszną, naturalną lemoniadę, która wszystkim przypadnie do gustu! Nie czekajcie tylko dajcie sobie szansę i zamówcie nasz bar lemoniadowy! Nie tylko do Krakowa!

Działamy na ternie całej polski jak i za granicą!

Zobacz również:

1. Bar lemoniadowy katowice

2. Barista na targi Poznań

, , , ,