Pytania i odpowiedzi. Grzegorz Wydok i jego bary

26 marca, 2019 Grzegorz Wydok

Dziś w formie luźnego wywiadu sam ze sobą postanowiłem odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania przez Was w korespondencji mailowej. Także pytania i odpowiedzi dla Was!

pytania i odpowiedzi I Mobilni Barmani

Ile trwa usługa weselny drink bar?

Usługa weselny drink bar trwa 8 godzin od wejścia gości na sale. Jest to moment otwarcia baru dla gości i pełnej gotowości baru do pracy. Istnieje możliwość wydłużenia pracy naszego baru w momencie podpisywania umowy, jednak nie dłużej niż do 2.00 w nocy. Koszt wydłużenia pracy naszego baru o kolejną godzinę wynosi od 150 zł.

W jakim miejscu ustawiony jest bar na imprezie?

Nasz bar jest ustawiony zawsze w widocznym miejscu dla gości. Miejsce musi być w logicznym ciągu, aby można było donosić czyste naczynia.

Gdzie można przeczytać rekomendacje/opinie o Mobilnych Barmanach?

Wszelkie opinie oraz rekomendacje o działalności i pracy naszej agencji barmańskiej znajdują się w zakładce Opinie na naszej witrynie internetowej.

Czy Mobilni Barmani posiadają własne szkło koktajlowe?

Mobilni Barmani oczywiście posiadają własne szkło koktajlowe. Dla naszych klientów mamy kilka rodzajów szkła do wyboru: highball, long drink, short drink, kieliszki typu shoot, szkło fantazyjne na stopce.

Co firma Mobilni Barmani Zapewnia ze swojej strony?

 • mobilne bary eventowe
 • obsługę barmańska trwającą 8 h (możliwość przedłużenia pracy przy wcześniejszych ustaleniach)
 • wysoką jakość naszej obsługi barmańskiej popartą olbrzymim doświadczeniem naszych barmanów
 • odpowiedni dobrany strój oraz branding naszych fartuchów logo firmowy
 • sprzęt barmański oraz barowy
 • dowóz mobilnego baru we skazane miejsce ( wraz z montażem oraz demontażem )
 • menu drinków stworzone wraz z Parą Młodą
 • zestaw dodatków barmańskich ( słomki, mieszadełka, syropy serwetki )
 • wyselekcjonowane owoce oraz napoje
 • wachlarz alkoholi dopasowany do karty drinków

Czy znosimy sami szkło z sali?

Za serwis i znoszenie szkła odpowiada obsługa lokalu. Natomiast zawsze staramy się porozumieć za pośrednictwem organizatora imprezy z manager lub właścicielem lokalu, żeby tą kwestię dogadać. W szczególnych przypadkach możemy zapewnić osobę, która zajmie się znoszeniem brudnego szkła z sali ( za dopłatą 200 zł).

Jakie koktajle podaje firma Mobilni Barmani?

Agencja Barmańska Mobilni Barmani podaje najbardziej popularne na świecie klasyczne koktajle. Wśród naszych propozycji nie może zabraknąć takich specjałów jak Mojito, PinaColada, Cosmopolitan czy Margarita! W naszym asortymencie koktajlowym znajduje się również kilkanaście naszych autorskich kompozycji, którymi na pewno Was zaskoczymy!

Ile powierzchni zajmuje mobilny bar?

Nasz mobilny bar potrzebuje powierzchni conajamniej 2m x 3m.

Czy Mobilni Barmani zapewniają mycie szkła?

Nasi barmani nie zajmują się myciem oraz zbieraniem szkła z sali. Za tę kwestię odpowiada obsługa sali. W szczególnych przypadkach jeżeli lokal nie posiada zaplecza możemy zapewnić większą ilość szkła bez konieczności mycia ( cena zależna od ilości dodatkowego szkła )

Za co odpowiada organizator imprezy?

Organizator imprezy odpowiada za:

 • przestrzeń do montażu mobilnego baru 2m x 3m
 • dostęp do prądu
 • dostęp do wody
 • pomoc kelnerów w zbieraniu szkła z sali oraz donoszeniu czystego do sali
  mycie szkła

Czy podajecie bezalkoholowe drinki dla dzieci i kobiet w ciąży?

Oczywiście mamy przygotowaną pełną gamę napoi bezalkoholowych dla najmłodszych i kobiet w ciąży. Będą to naturalne lemoniady, smoothi, moktajle bazujące na świeżych owocach czy mleczne szejki! Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Czy Mobilni Barmani posiadają własne oświetlenie barów mobilnych?

Tak nasza firma posiada profesjonalne oświetlenie sceniczne typu PAR LED, którym oświetlamy mobilny bar jak również całą strefę bar.

Ilu barmanów obsługuje imprezy?

Ilość obsługujących barmanów zależny jest od ilości gości bawiących się na imprezie. Na weselach do 120 os pracuje jeden barman. Powyżej 120 os 2 barmanów. Na eventach gdzie cały alkohol opiera się o nasz bar do 60 os jeden barman 60 – 120 os dwóch barmanów. Oczywiście na życzenie gości zawsze możemy rozszerzyć ilość pracujących barmanów.

Czy Mobilni Barmani zapewniają lód w kostkach na wesela/imprezy?

Nasza firma zapewnia lód w kostkach jak również lód kruszony. Przywozimy go w specjalnych termoboxach. Nasza firma jest również producentem lodu, jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu.

Na jakim terenie obsługujecie imprezy?

Nasza firma pracuje w zasadzie na ternie całej polski, jednak ze względu na czas dojazdu przede wszystkim na ternie południowej polski. Zawsze powyżej 30 km od Zabrza doliczamy opłatę za dojazd w wysokości spalonego paliwa. Przy odległościach powyżej 200 km nie przedłużamy naszego czasu pracy. Wyjątkiem jest zapewnienie nam noclegu przez organizatora.

Zobacz również:

 1. Lód kruszony w domu! Zaskocz znajomych Mojito z idealnie pokruszonym lodem!
 2. Jakie koktajle wybrać na wesele w 2019 roku? Sprawdź koniecznie!
, , ,