Oferta Baristyczna, Targi i konferencje Jesień 2020

29 września, 2020 Grzegorz Wydok

Jesień jak zawsze to okres targów i konferencji. Jak zawsze nasza firma bardzo mocno wspomaga biznes targowy i konferencyjny. Przede wszystkim nasza oferta baristyczna i barista na targi cieszy się mocnym wzięciem. Pozwalamy Wam na swoich stoiskach targowych, zbudować relacje z klientem przy doskonałej kawie! A aromat świeżo parzonej kawy, przyciągnie do Waszych stoisk jeszcze więcej potencjalnych klientów.

Barista Na targi | Expo Silesia

Barista na targi to koszt od 1800 zł netto

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie i umiejętności, dlatego szybko stworzymy ofertę dedykowaną dla każdego klienta i jego potrzeb. Bar z logo na froncie albo cicha strefa dla klientów kluczowych ? To dla nas nic nowego. Dopasujemy nasza ofertę do Was.

Nasze ekspresy  to klasyczne modele, które parzą świetną kawę. I tak ekspresy kolbowe włoskich producentów San Remo i La Cimablli doskonale sprawdzą się w każdych  warunkach. Nasze ekspresy są na bieżąco serwisowane, dlatego jakość parzonej kawy jest najwyższa.

Obsługa baristyczna – jesień 2020

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Ze względu na panującą pandemie wdrożyliśmy środki bezpieczeństwa. Nasi bariści pracują w maseczkach i rękawicach  jednorazowych. Jak najcześciej dezynfekujemy blaty barowe, kawę podajemy w kubkach jednorazowych. Nasz sprzęt po każdej realizacji jest poddawany dezynfekcje.

Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy, zbudujemy kawiarnię na Waszym stoisku targowym.

Zobacz również:

  1. Barista do wynajęcia – oferta 
  2. Obsługa baristyczna na targach Formnext 2019